Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar

Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar

Bu Yazımızda:Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Aşk,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Anlamlı,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Facebook,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar 2020,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar 2019,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Duygusal,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Kısa,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Twitter,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar İnstagram,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar 2016,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Etkileyici,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Yeni,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar İndir,Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Paylaş bulacaksınız.

 

 

Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlarnı hazırladık.Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlarnı dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

 

Sevgiliye Uyurken Atılacak Mesajlar

 

 

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler olsun biriciğim.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Geceme ışık ol rüyalarımın ateşi ol sadece benim ol iyi geceler olsun aşkım.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Sen iyi geceler demediğin için kötü geçen gecelerim var benim. İyi geceler her şeyim.

Sen benim rüyalarım, hayattaki tek yaşama sebebim ve dayanağımsın. İyi Geceler Meleğim.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan.

Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi geceler.

Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem.

Her şeyin bir zamanı var yaşamında, sevmenin de,ölmenin de ama şimdi uyuma zamanı.İyi geceler.

Gecenin en parlak yıldızı hoş bir gecenin koynunda tatlı rüyalarda benimle ol aşkım iyi uykular.

Gece olması sorun değil de, yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum… Uzatmaları da yok.

İyi geceler küçük cadım tatlı rüyalar seni çok seviyorum bir tanem rüyanda beni görmen dileğiyle.

Hayatın en güzel tadı aşkı sende buldum sevdiğim, sevginin en yüce güzelliğini seninle yaşadım aşkım.

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dileği ile iyi geceler aşktanem.

Seni çok seviyorum gülüm sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca iyi geceler aşkım.

Uykularımın sultanı sevdiğim her gece rüyalarımı süsleyen yüzünün hayaliyle uyuyorum iyi geceler aşkım

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön.

Hep yanımda olduğun gecelerin umudu ve hayaliyle rüyalarımda seninle olmak için uyuyorum sevgilim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil,gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem iyi geceler.

Dünyada bir eşi benzeri daha olmayan tek varlığım, benim olan ve her şeyden değerli olan meleğim; iyi geceler aşkitom.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

Dolunay var bu gece gel gitler olacak ve ben yanında olacağım gece boyu her dalgada kalbine dokunacağım iyi geceler tatlım.

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler.

En güzel anılarım seninle olsun istiyorum hayatın her anını seninle resmettim, en güzel şarkıları seninle söylemek en güzeli olurdu.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

Her sabah sen diye uyanıyorum yeni güne, sen diye yaşıyorum bütün günü, sen diye uyuyorum her gece, sen diye hep seninle yaşıyorum sevgilim.

Sen yoksun diye içimde bir sızı her nefes alışımda içimi yakıyor aşkın dayanılmaz bir acı sensizlik sen umudu olmasa yaşanmaz bu hayat sevgilim.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

İnsan uyurken neyi düşünürse rüyasında onu görürmüş diyorlar, demek ki her gece rüyalarımda olman boşuna değilmiş hep aklımdasın aşkım iyi geceler.

Gece uykunda yanında olacağım saçlarını okşayıp sevgimi fısıldayacağım sessizce sen uyanma diye kıpırdamadan seni izleyeceğim bekle beni aşkım iyi geceler.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü yalnız seninle bu can var olur. Şimdi gene seni düşünerek yatıyorum tanrı refah versin.

İyi geceler denmediği için kötü geçen geceler olmasın diye; iyi gecelerin hepsi senin olsun aşkım! Gözlerini usulca kapat ve düşüncende yalnız yeni bir güne selam diyebilmek olsun. Tatlı uykular.

Rüyaların en güzelini görürken tanrı’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Yaşamayı seviyorsam içinde sen olduğun içindir. Geceleri uyuyabiliyorsam sabaha senin hayalinle uyanacağım içindir. Gözlerimizi yavaşça kapatmış olalım ve sabaha ulaşabilmek için uykuya dalalım. İyi geceler.

Her gece senin var bulunduğunu bilerek mutlulukla başımı yastığıma koyuyorum. Uykumun içine doğacağın anı bekliyorum bir de, adına rüya diyelim diye. En güzel rüyalar seninle olsun, uykun huzurlu ve rahat olsun bir tanem.

Karanlık erişince geceyle beraber, gözlerin kapanabilir uykusuzluğa. Seni karanlıklardan alıp yıldızlara emanet veriyorum, gözlerimin yakınında değilsin belki fakat kalbimin orta yerindesin bunu hep hatırla. İyi geceler canım.

Sana olan aşkıma şahit olan şu zifiri karanlıktır, bu karanlığın içindeki gece de bizimle beraber uyuyacaktır. Saatler geçecek ve güneş egemen olacak yine dünyaya. O zamana kadar buluşacağız rüyalarda. İyi geceler sevgilim.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM