Yeni Yıl Mesajları 2021

Yeni Yıl Mesajları 2021

Yeni Yıl Mesajları 2021 sayfasınından Yeni yıla 2021’e artık sayılı günler kala birçok kişi sevdiklerine arkadaşlarına tanıdıklarına güzel dileklerini iletmeye başladı. Siz de sevdiklerinize yeni yıl mesajları ile sağlık, huzur ve mutlu bir yıl dileyebilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz yepyeni yeni yıl kutlama görselleri hazırladık. Yılbaşı kutlama mesajlarını Yeni Yıl Mesajları 2021 sayfamızdan kolaylıkla indirebilirsiniz. ‘Hoşgeldin 2021’ görselli rengarenk fotoğraflarla bugünün anlamını yaşayın ve yaşatın. 2021 Resimli yeni yıl mesajları ve sözleri için sayfamızı incelemeniz yeterli.

YENİ YIL MESAJLARI 2021

Birbirinden güzel, birbirinden iyi ve hoş duygu dolu ve anlamlı yılbaşı mesajları daha önce görmediğiniz güncel resimler ile sizlerle. İşte resimli yeni yıl mesajları;

Kısa Ve Öz Yeni Yıl Mesajı

Kısa Ve Öz Yeni Yıl Mesajını Yeni Yıl Mesajları 2021 sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.Birbirinden güzel, birbirinden iyi ve hoş duygu dolu ve anlamlı yılbaşı mesajları daha önce görmediğiniz Kısa Ve Öz Yeni Yıl Mesajları sizlerle. Kısa Ve Öz Yeni Yıl Mesajları ve sözleri için sayfamızı incelemeniz yeterli.

Yeni Yıl Mesajları 2021
Resimli Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2021

Yeni yıldan beklentim savaşsız bir toplum, huzurlu bir dünya. Mutlu yıllar..

Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

2021 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar

2021 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar

2021 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler…

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2021 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

2021 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar…

2021 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğunuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara

2021 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar yapma ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar!

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Yeni yılın İslam Alemine hayırlara vesile olması dileği ile, esenlikler dilerim.Selam ve dua ile.

2021’nin siz değerli dostlarıma, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini temenni ediyorum.

2021 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle. Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…

Yeni yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler…

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

Telefon hatları sıkışmadan ve internete çökmeden önce sana mutlu yıllar dilemek istedim. Yeni yılın kutlu olsun!

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun… Nice Yıllara…

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..

Hayatın bütün güzellikleri gözlerindeki ışıltı kadar güzel, temiz, içten ve parlak olsun. 2021 Yılı Sana ve Ailene Mutluluklar Getirsin.

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar…

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2021 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

Bu sene erken kalkmaya, diyet yapmaya ve tüm gün internette gezinmemeye söz veriyorum. Umarım geçtiğimiz beş senede tutamadığım bu sözlerin hepsini bu sene tutarım.

Sevdiğiniz Sevgiliniz İçin Yeni Yıl Mesajı

Sevdiğiniz Sevgiliniz İçin Yeni Yıl Mesajları 2021 sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.Birbirinden güzel, birbirinden iyi ve hoş duygu dolu ve anlamlı yılbaşı mesajları daha önce görmediğiniz Sevdiğiniz Sevgiliniz İçin Yeni Yıl Mesajları sizlerle. Sevdiğiniz Sevgiliniz İçin Yeni Yıl Mesajları ve sözleri için sayfamızı incelemeniz yeterli.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum. Mutlu Yıllar..

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğunɑ sevdim seni… Mutlu yıllar canım aşkım.

Demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremediği için her zaman açık çay içen sevdiceğim, demlik başında geçecek daha nice yılların özlemi ile yeni yılın kutlu olsun.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2021 sana mutluluklar getirsin sevdiğim.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… Hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel eşine… Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2020 bize, yuvamıza sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin.

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

Aşkı seninle tatmış olmanın yıllara meydan okuyabilen bir aşkın aktörü olmanın bana verdiği mutlulukla ömür boyu yanımda ol istiyorum. Her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da her an birlikte olmak dileği ile.

Arkadaşa, Dosta Yeni Yıl Mesajı

Arkadaşa Dosta Yeni Yıl Mesajları 2021 sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.Birbirinden güzel, birbirinden iyi ve hoş duygu dolu ve anlamlı yılbaşı mesajları daha önce görmediğiniz Arkadaşa Dosta İçin Yeni Yıl Mesajları sizlerle. Arkadaşa Dosta İçin Yeni Yıl Mesajları ve sözleri için sayfamızı incelemeniz yeterli.

Daha iyi yıllara, hep birlikte, elele. MUTLU YILLAR..

Aşk, huzur ve barış dolu yıl diliyorum sizlere Mutlu yıllar.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Yeni yıldan beklentim savaşsız bir toplum, huzurlu bir dünya. Mutlu yıllar.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.

Her şeyin gönlünüzce olacağı güzel bir 2021 yılı dilerim. Herkese iyi yıllar.

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların sonsuz olsun! İyi Yıllar.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Hiç bir çocuğun ağlamadığı, kardeşlik ve sevgi dolu bir yıl diliyorum. Mutlu yıllar

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

Her yeni yıl bir başka güzel. 2021 yılı sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. 2021 yılınızın dolu dolu ve en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2137 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara…

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

İş Arkadaşına Yeni Yıl Mesajı Kurumsal,Yeni Yıl Mesajları 2021

İş Arkadaşına Yeni Yıl Mesajı Kurumsal 2021 sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.Birbirinden güzel, birbirinden iyi ve hoş duygu dolu ve anlamlı yılbaşı mesajları daha önce görmediğiniz İş Arkadaşına Yeni Yıl Mesajı Kurumsal sizlerle. İş Arkadaşına Yeni Yıl Mesajı Kurumsal ve sözleri için sayfamızı incelemeniz yeterli.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının bir an önce bitmesini, yeni yılın sağlıklı ve keyifli geçmesini temenni ediyorum.

Yeni yılda her şeyin gönlünüze göre olmasını diliyor, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ediyorum. İyi seneler!

Hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmıyor demektir. 2021, hatalarından korkmayacağın; onlardan ders alacağın ve başarılarını katlayacağın bir yıl olsun. Mutlu seneler.

2020’de şirketimiz için yaptıklarını asla unutmayacağız. İyi ki ailemizdesin! Yeni yılda da hep birlikte başarılı projelere imza atmamız dileğiyle…

Yeni nesil bizim geleceğimiz. Geleceğimizi aydınlattığın için teşekkür ederiz. 2021 yılında da eğitim-öğretim hayatında tüm başarılar seni bulsun, iyi seneler.

Yeni bir yıla girerken mutluluk, huzur ve başarı diliyorum. Yapılan her işten keyif alacağımız, ailemizi daha da büyüteceğimiz mutlu yıllarımız olsun.

Geçmişte canımızı sıkan her şeyi bir kenara bırakıp yeni yılda tertemiz bir sayfa açalım. 2021 hepimize uğur getirsin.

Yeni bir yıl var kapımızda. 2021’e gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesini diliyorum. Hep birlikte mutlu yıllara!

Yeni yılda neşe, sağlık, huzur ve mutluluk hep bizimle olsun. Nice güzel yıllara!

2021’in kurumumuza başarı, sevgi, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. En içten dileklerimle yeni yılınızı kutluyorum.

Etkileyici Yılbaşı Mesajı,Yeni Yıl Mesajları 2021

Etkileyici Yılbaşı Mesajı 2021 sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.Birbirinden güzel, birbirinden iyi ve hoş duygu dolu ve anlamlı yılbaşı mesajları daha önce görmediğiniz Etkileyici Yılbaşı Mesajı sizlerle. Etkileyici Yılbaşı Mesajı ve sözleri için sayfamızı incelemeniz yeterli.

Yeni Yıl Mesajları 2021
Yeni Yıl Mesajları 2021

Yeni yıl, hayat yolculuğunda sana; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar yapma ve eski pişmanlıkları unutmak için bir şanstır. Mutlu yıllar!

Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum. Başta sağlık, mutluluk ve huzur, nice başarılar hep seninle olsun. Yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Kapının aşk ile çalacağı, mutluluğa doyamayacağın, sürprizlerle dolu şahane bir yıl diliyorum sana. Yeni yılın kutlu olsun.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler…

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla seni gülümseterek başlamak istedim. 🙂 Yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın.

Yeni yılın ilk günü umarım en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. İyi yıllar!

Artık sana daha fazla başarı dilemek istemiyorum. Zaten birçok şeyi başardın. Bu yıl benim olmalı. Bana mutlu yıllar dile!

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar…

Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. Eminim 2021 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir. İyi yıllar dileğiyle ..

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar…

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar!

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Eylenceli Yıl Başı Mesajları,Yeni Yıl Mesajları 2021

Eylenceli Yılbaşı Mesajları 2021 sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.Birbirinden güzel, birbirinden iyi ve hoş duygu dolu ve anlamlı yılbaşı mesajları daha önce görmediğiniz Eylenceli Yılbaşı Mesajı sizlerle.Eylenceli Yılbaşı Mesajı ve sözleri için sayfamızı incelemeniz yeterli.

Yeni Yıl Mesajları 2021
Resimli Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2021

Minareden atlarım yeni yılını kutlarım.

2020 de bitti 2021 da biter e hadi iyi yıllar diyim ne diyim.

Noel babayı şutlarım yeni yılını kutlarım.

Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.

2021 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor).

31 Aralık da kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı. Herkese mutlu yıllar.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl dilerim yanağından da öperim.

Adam, bu yılbaşı soğuk geçecek demiş. Sanki arada bir haziran ayına denk geliyor!

İster inanın ister inanmayın ama sizin eski yıl yeni bir yıl doğurdu.

Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasman da mı? Hepinizin yeni yılı kutlu olsun.

2020’ye elveda, 2021’e merhaba hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.

Dertlerin zerre kadar ufak, sevinçlerin deniz kadar büyük olsun, yeni yılın kutlu olsun.

Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.

Yeni yıl umut olsun. Yürekler bulut olsun. Her sene sağlık, mutluluk hep bizimle olsun.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Bu sene hangi ünlünün filmini seyredeceğiz iddialar açıldı. Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun.

2021’i manyak eğlenceli, heyecanın doruk noktasında falan yani geçirmen dileğiyle.

Kim bu dünyada yaparsa yılbaşını baş tacı, maazallah öteki dünyada girer g..tüne süslediği çam ağacı.

2020 yılında kutup ayılarıyla olan münasebetimi 2021 yılında sona erdirmeyi umut ediyorum.

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2021 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.

Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. Getirmezse koy go.une gitsin. Daha 2022 var 2023 var.

Ot gibi geçen bir yılın daha sonuna geldik. Bu yılın böyle geçmesinde emeği geçen herkesin Allah’tan cezasını dilerim. Çok amin!

Dertlerin pipin kadar ufak, sevinçlerin popon kadar büyük olsun, noel baba dtüne koysun, yeni yılın kutlu olsun.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, zügürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır, vermesini diler mutlu yıllar dileriz.

Sevgilinle öpüş mutlu olsun, bira iç köpüklü olsun, gece taksime git kızlar senin olsun, gece gündüz öğlen ders çalış karnenin hepsi 5 olsun, sevgiline pırlanta al şok olsun. Laf olsun torba dolsun, 2021′in kutlu olsun, bunu herkese yollamayan top olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM