Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmene Doğum Günü Mesajı Öğretmenler, sözleri ve hareketleri yoluyla, aydınlanmış,çalışkan, erdemli ve eğitimli bir insan olmanın ne anlama geldiğini göstermektedirler. Öğretmenler, toplumun bu izlenimi doğrultusunda hem öğrencileri şekillendirmekte hem de kendileri şekillenmektedir. Hiçbir öğretmen sabah evden çıktığında “işe gidiyorum” demiyor, “Okula gidiyorum” diyor. Bu önemli bir ayrım. Çünkü öğretmenlik özel bir meslektir.Öğretmenlerimize bu özel insanlara Doğum günlerinde gönderebileceğiniz Öğretmene Doğum Günü Mesajı sayfamızda çok güzel Öğretmene Doğum Günü Mesajı hazırladık .

Öğretmene Doğum Günü Mesajı sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Öğretmene Doğum Günü Mesajını hazırladık.Öğretmene Doğum Günü Mesajı Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Öğretmene Doğum Günü Mesajını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Bu Yazımızda:Öğretmene Doğum Günü Mesajı,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Aşk,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Anlamlı,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Facebook,Öğretmene Doğum Günü Mesajı 2020,Öğretmene Doğum Günü Mesajı 2019,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Duygusal,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Kısa,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Twitter,Öğretmene Doğum Günü Mesajı İnstagram,Öğretmene Doğum Günü Mesajı 2016,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Etkileyici,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Yeni,Öğretmene Doğum Günü Mesajı İndir,Öğretmene Doğum Günü Mesajı Paylaş bulacaksınız.

Öğretmene Doğum Günü Mesajı

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Geleceğin güvencesi eğitime eğitim ise öğretmene dayalıdır.Doğum Günün Kutlu Olsun öğretmenim…

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.Değerli öğretmenim Doğum günün kutlu olsun.

Öğretmen geçmişin öğreticisi geleceğin kurucusudur.Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun .Nice yaşlara.

Toplumların uygarlık düzeyi öğretmene verdiği değerle ölçülür.Saygıdeğer hocam Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Atatürk ‘ünde dediği gibi “Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun.Daha nice aydınlık nesiller yetiştirmeniz dileğiyle.

Hayatta en büyük mucize küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır. Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun

Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır. Doğum Gününüz Kutlu Olsun Öğretmenin.

Dünyada her şeye değer biçilebilir, ama öğretmenin eserine değer biçilemez. Çünkü, onun eseri her şeydir ve hem de hiçbir şeydir. Doğum Günün Kutlu Olsun öğretmenim…

Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır. Tesirlerinin nerede biteceği asla bilinmez. Öğretmenin Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Hocam Doğum Gününüz Kutlu Olsun

Doğum Günü Mesajı Öğretmenin İçin

Çok değerli öğretmenim Doğum Gününüz kutlu olsun.. İyi ki varsınız. Ellerinizden saygıyla öperim.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Türkiye Cumhuriyeti, çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Doğum Gününüz kutlu olsun.

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Doğum Gününüz kutlu olsun!

Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Doğum Gününüz kutlu olsun.

Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum. İyi ki varsınız. Ellerinizden saygıyla öperim. Doğum gününüz kulu olsun.

Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür. Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim.

Siz olmasaydınız, dünyanın en eksik insanlarında birisi olurdum. Bana hayattaki güzel şeyleri gösterip, bugünkü halime gelmemin en büyük destekçisi oldunuz. Yüzünüzdeki o güzel gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz umarım. İyi ki varsınız öğretmenim.İyi ki doğmuşsunuz.

Anne babalarımız bize hayat verdi ve siz nasıl yaşayacağımızı öğrettiniz. Karakterimize dürüstlük ve tutku getirdiniz.Doğum Gününüz kutlar saygıyla ellerinizden öperim.

Canım öğretmenim, yeni yaşınızın sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Siz, bizleri titizlikle işleyip şekillendiren büyük bir sanatkârsınız öğretmenim. Ülkemizin geleceği sizin eserlerinizle daha da parlayacak. Doğum Gününüz kutlu olsun sevgili öğretmenim.

Doğum Gününüz kutlu olsun öğretmenim.Öğütlerinizin tümü hayatta tutunduğum birer dal oldu. Sayenizde hayatta daha güçlü ve başarılıyım.

Siz bir mum ışığı bizde o mumdan yararlanan öğrencileriz… Doğum Gününüz kutlarım Öğretmenim

Bir Çocuğu layıkıyla eğitmek, bir çınarı büyütmekten daha zordur.Bu görevinizde size kolaylıklar ve başarı diliyorum sevgili öğretmenim.Doğum gününüz kutlu olsun.

Canım Öğretmenim ben sizi öğretmen olarak değil 2.annem gibi görüyorum size canımı bile veririm.İyi ki Doğdunuz.

Benim öğretmenim anlatmakla değil yaşamakla anlaşılır .Doğum gününüzü kutlarım değerli öğretmenim.

Siz sevgiyi ve saygıyı en çok hak edensiniz. Bu yüzden en büyük mutluluklara ulaşmasınız dilediğim biricik öğretmenimsiniz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Beni çocuğu kadar çok seven, hatalarımı gerektiğinde görmezden gelen, her zaman iyiliğimi düşünen çok değerli öğretmenim. İyi ki varsınız. Doğum Gününüz kutlarım.

Dünyadaki en değerli hediyeyi sana vermek isterdim öğretmenim ama hiçbiri senin karşılıksız emeklerini, o yüce sevgini ve değerli fedakarlıklarını karşılayamaz. Doğum gününü kutlar, saygıyla ellerinden öperim.

Bana sevmeyi öğretmesiyle en sevilenlerimden biri haline gelen kıymetli öğretmenim. Hep yaşam dolu, hep sevgi dolu kalın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Benim öğretmenim dünyada eşine rastlanılmayacak kadar iyi kalpli biridir.Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Size söylenecek o kadar çok güzel sözüm var ki; iyi ki varsınız canım öğretmenim.İyi ki doğmuşsunuz. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

Benim öğretmenim iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Benim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir. Doğum gününü kutlar, saygıyla ellerinden öperim sevgili öğretmenim.

Öğretmenim biz seni çok seviyoruz ama notunu da bol verirsen çok daha seviyoruz. Notun bol olsun elini korkak alıştırma. Doğum günün kutlu olsun.

Bir öğretmen ebediyete hükmeden insandır, tesirlerinin nerede biteceği asla bilinmez. Doğum gününüz kutlu olsun.

Çok değerli saygı değer öğretmenim.Siz benim için sıradan bir öğretmen değil, ailemden biri, en yakın dostlarımdan biri, yoldaşımsınız.Doğum gününüzü kutlarım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM