Abiye Babalar Günü Mesajı

Abiye Babalar Günü Mesajı

Abiye Babalar Günü Mesajı göndermek istiyorsanız tamda yerindesiniz.En güzel abime babalar günü mesajlarını sizler için hazırladık.Farklı sitelerde abi için babalar günü mesajları mevcut.Yalnız en duygusal abiye babalar günü için mesaj sayfamızda bulacağınız abiye babalar günü mesajları uzun,kısa gibi değil.Sayfamızdaki Abiye babalar günü mesajları 2021 içinden hoşunuza giden,abinize layık olan mesajı seç ve abine gönder.Tabi ki sosyal medyada da paylaşabilirsin.Ama mutlaka sayfanın altında yorum bölümünde bizimle sitemiz ve sayfamız hakkında ki yorumunu paylaş…

Abiye Babalar Günü Mesajı

Abiye Babalar Günü Mesajı
Abiye Babalar Günü Mesajı

İyi ki varsın abim, iyi ki…Babalar Günün Kutlu Olsun.

Yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın. Babalar günün kutlu olsun abim.

Hiçbir arkadaş abi kadar arkadaş olamaz bir.

Benim yaşamıma renk katan, hayatımda yol gösteren canım abimsin. Abim babalar günün kutlu olsun.

Dert ortağım,en yakın arkadaşım,abimm…babalar günün kutlu olsun.

Eğer  abimizi seçme şansımız olsaydı, ben yine seni seçerdim canım abim. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü kutlarım. Cansın hatta candan ötesin kardeşim.

Abiler ilk önce oyun eşimiz, biraz büyüyünce ise en iyi arkadaşımızdır. İlk babalar günün kutlu olsun canım abim.

Aynı anadan doğmasakta sen benim  manevi abimsin.Babalar Günün Kutlu Olsun.

Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli…Babalar günün kutlu olsun abim.

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin babalar günü kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.Babalar günün kutlu olsun.

Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur. Babalar günün kutlu olsun.

Abi İçin Babalar Günü Mesajları

Abiye Babalar Günü Mesajı
Abiye Babalar Günü Mesajı

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz.Babalar gününü kutluyorum.

Her zaman baş tacımsın.Canım Abim.Babalar Gününü Kutlarım.

Gardaşım,sırdaşım, her derdimde koşup gelen baba yarım. Bütün güzellikler seninle olsun.Babalar Gününü Kutlarım Canım Abimmm.

Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın.

Senin gibi bir abiye sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım abiciğim.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en karizmatik babası Babalar Günün Kutlu olsun. Her şey gönlünce olsun abi.

Abi ile kardeş gökkuşağındaki renkler gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.Bizde seninle öyleyiz canım abim.Babalar gününü kutluyorum.

Bana hep kol kanat geren,bana hep sahip çıkan canım çok değerli abim. Babalar günün kutlu olsun.Kralsın…

Babalar gününü kutlar, bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dilerim abim.Selamlar.

Kardeşler fikirde ve davranışta bir ve birlik olduğu zaman hiçbir güç onların karşısında olamaz.

Ağabeye babalar günü mesajı

Abiye Babalar Günü Mesajı
Abiye Babalar Günü Mesajı

Zamanında büyük bir aileydik. Şimdi ise bir sen kaldın hayatımda. İyi ki hayatımdasın can yoldaşım, karındaşım, canım abim.

Bu dünyada bir eşin benzerin yok. Benim canım içisin. Babamın yarısısın.Babalar Gününü Kutlarım.

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim…Babalar Günün Kutlu Olsun.

Bu dünya pek çekilmez bir yer olurdu sen olmasaydın.Sen benim en yakın arkadaşımsın aynı zamanda.Babalar Günün Kutlu Olsun.

Her sıkıntımda yanımda oldun.Düştüğümde hep beni kaldıran abim.Varlığın yeter. Ne kadar şanslıyım ki senin gibi bir abim var.Ellerinden öper babalar gününü kutlarım.

En büyük kahramanım hep sen oldun. Başım ne zaman dertte olsa sen çıkıp gelen oldun. İyi ki varsın. İyi ki abimsin. Babalar günün kutlu olsun.Yeğenlerimi öp benim için.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun biricik abim.

Her zaman verdiğin destek ve arkamda durduğun için teşekkürler abi.Benim her zaman yanımda olduğunu bilmek ne güzel bir duygu.Babalar Gününü Kutlarım.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim. Babalar günün kutlu olsun canım abim.

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum.Babalar gününü kutluyorum.Canım abim.

Dayıya Babalar Günü Mesajı sayfamızda ilginizi çekebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM