Yengeye Anneler Günü Mesajları

Yengeye Anneler Günü Mesajları

Yengeye Anneler Günü Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Yengeye Anneler Günü Mesajlarını hazırladık.Yengeye Anneler Günü Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Yenge için Anneler Günü Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Yengeye Anneler Günü Mesajları

Yengeye Anneler Günü Mesajları
Yengeye Anneler Günü Mesajları

Sevgili Yengeciğim Anneler Günün Kutlu olsun..

Abim ve yeğenlerim çok şanslı yenge senin gibi birine sahip oldukları için. İnşallah hep böyle mutlu olursunuz.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Senin bizim eve gelin geleceğin günü hep hatırlıyorum. Çünkü sen bana bir yenge değil sırdaş bir dert ortağı,candan bir arkadaş oldun.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Senin yerin bizde başkadır yengeciğim.Aileyi çekip çeviren, olmadığı zaman ailede hemen eksikliği hissedilen birisin,değerlisin canım yengem.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Eğer abim bir gün canını sıkarsa hiç korkma üzerine üzerine yürü, senin arkanda her zaman koca bir dağ gibi duracağım.Anneler Günün Kutlu Olsun yengem yeğenlerimi öp.

Yengem sen bizim ailemize katıldıktan sonra evimize neşe, huzur geldi. Sen sadece abimi mutlu etmedin hepimiz mutlu ettin. Teşekkürler yenge.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Yengeciğim sen iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın, davranışlarıyla örnek olan birisin.Tanıdığım en iyi annelerden birisin.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Önceden hiç ablam olmadı diye üzülüyordum ama şimdi hiç üzülmüyorum çünkü öyle bir ablam oldu ki çok iyi ve çok değerli birisi. İyi ki varsın yengeciğim.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Yenge için anneler günü mesajı

Ben öyle süslü püslü laflar etmeyi bilmem. Ama şunu çok iyi biliyorum benim yengem iyi kalpli bir melek.Yeğenlerimin koruyucu tatlı meleği.Anneler Günün Kutlu Olsun Sevgili Yengem

Eğer sen arkadaşımdan herhangi başka birinin yengesi olsaydın onları çok kıskanırdım. Böylesine güzel, böylesine iyi bir yengeleri var diye. Çok şükür ki benim yengemsin.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Benim hiç ablam yok diye çok üzülüyorum ama artık hiç üzülmüyorum. Çünkü abla kadar değerli, bir kardeş kadar candan ve içten olan yengem var.Sevgili yengeciğim Anneler Günün Kutlu Olsun.

Geçenlerde abime çok teşekkür ettim senin gibi biriyle evlendiği ve senin gibi iyi kalpli meleği ailemize kazandırdığı için. Yeğenlerimin annesi her zaman gülümse yengeciğim Anneler Günün Kutlu Olsun.

Kalbin kadar yaşamında temiz ve parlak olsun. Yüzündeki o harika gülümseme kadar ömrümde mutluluklarla geçsin. Allah seni bizden, bizi senden almasın canım yengem.Allah seni yeğenlerime ailene bağışlasın.Anneler Günün Kutlu Olsun.

Anneler günü mesajları kategorisindeki diğer sayfalarımız da dikkatinizi çekebilir.

Ablaya Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Resimli Mesajları

Kayınvalideye Anneler Günü Mesajları

Halaya Anneler Günü Mesajları

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM