En Güzel Eşe Doğum Günü Mesajları

En Güzel Eşe Doğum Günü Mesajları

En Güzel Eşe Doğum Günü Mesajları sayfamızı sizler için hazırladık.Eşimiz hayatımız hayat arkadaşımız, sevdiğimiz, canımız,iyi kötü gün dostumuz,yoldaşımız,yol arkadaşımız,eşlerimiz… Sıfatları ve yerleri çok büyük olan bu güzel insanların doğum günlerinden daha önemli bir gün yoktur olmamalıdır bizim için. Bu sayfamızda sizler için eşe en güzel doğum günü mesajlarını En Güzel Eşe Doğum Günü Mesajlarını hazırladık. Hayatınızın en değerli kişisini “eşe en güzel doğum günü mesajları “sayfamızdan aldığınız bir sözü paylaşarak ne kadar çok mutlu edebilirsiniz bir düşünsenize. Bu eşe en güzel eşe doğum günü mesajları sayfamızı facebook ya da twitterda paylaşabilir yorum yapabilirsiniz.

En Güzel Eşe Doğum Günü Mesajları

İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım…

Ben, istemem öyle iki günlük sevgili yüreğin varsa, bir ömür sev beni.İyi ki Doğdun Birtanem

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

Sen bana Allah’ın bir hediyesisin. İyi ki doğdun biriciğim sevdiğim sevdiceğim!

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

En Güzel Eşe Doğum Günü Mesajları
En Güzel Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşiniz için en güzel doğum günü mesajı

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. iyi ki doğdun iyi ki benimlesin Herşeyim Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. Yıllar seni benden ayırmasın.

İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere.. Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana.

Biricik Aşkım seninle birlikte başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun bitanem.

Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım.. Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi.

Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun..

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?Canım benim iyi ki doğmuşsun.

Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir.Yeni Yaşın Kutlu olsun Bebeğim…

Hayat arkadaşım, sevdiğim, canım,iyi kötü gün dostum,yoldaşım,yol arkadaşımız iyi ki dodun.Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın aşkı.güzel karım.İyi ki Doğdun İyi ki varsın.

Seni verene şükürler olsun canım sevdiğim.İy ki doğmuşsun.Doğum günün kutlu olsun

Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.. Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

Eş İçin Güzel Sözler

Hayatım biricik karıcığım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun. Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım..

Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için sevgilim şükürler olsun ki sen varsın yanımda sen varsın sadece kanımda, mutluluklar  senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum.

Nice yaşlara.. Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Sevgilim..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.

İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Sevgilim iyi ki doğdun..

Karıma Doğum Günü Mesajı,Eşe Doğum Günü Mesajları

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki Doğdun Sevgilim

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar! Sen benim gün ışığımsın.

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın..

Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin Her şeyim Seni çok seviyorum..

BİTANEM Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!Aşkım!!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum…

Eş İçin Doğum Günü Sözleri

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin sen benim mucizemsin seninle var olan her şeyi seviyorum belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun kocacığım.

Seni tahmin edeceğin kadar değil,tahammül edemeyeceğin kadar çok…seviyorum.Sana ”Eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım.İyi ki doğmuşsun. ”Sevgilim.”

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Canım doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun aşkım. Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara..

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun.. Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

Canım iyi ki doğdun, nice yıllara. Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara..

Seni çok seviyorum biricik aşkım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten  kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara..

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem..

Eşe Yazılacak Doğum Günü Yazıları

Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin.

Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim. Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle.

Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın.

Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

Canım doğum günün kutlu olsun. Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim.

Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere..

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum.

İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

Duygusasl Doğum Günü Mesajları,Eşe Doğum Günü Mesajları

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem..

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun ”sevgilim ”ve iki benimsin.

Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan her şeyi seviyorum.

Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum, bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun sevgilim.

Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM