En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

Bu Yazımızda: En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Facebook,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2020,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2018,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2019,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Kısa,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Twitter,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları İnstagram,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları 2016,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Etkileyici,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Yeni,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları İndir,En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları Paylaş bulacaksınız.

 

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajlarını dilediğiniz gibi abinize sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

 

İyi ki varsın abim, iyi ki doğdun, nice yaşlara.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım abim…

Doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi abisi. . .

Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

Sana ne desem bilmiyorum.Baba mı anne mi yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi?Canım abim seni çok özledim.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.nice yaşlara abi.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım abim.

Yeni bir yaşın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara. . .

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim. . .

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim. . .

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar. . .

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim. . .

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere. . .

 Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

Seni Çok Seviyorum,güven kokulu iyi kalpli bir tanecik abim.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, kardeşlerin hiç unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim. . .

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim. . .

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim. . .

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara abim. . .

Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara. . .

Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara. . .

Bazı insanlarsüper kahramanlara inanır.Çünkü onların abisi yoktur…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın güzel abim nice mutlu yıllara. . .

Güneş kadar sıcak. . . Kar tanesi kadar berrak. . . Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.İyi ki varsın.İyiki Doğdun Abimm.

İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin. Doğum Günün Kutlu Olsun.Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim. . .

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim. . .

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!

Bir erkek kardeş,kalbe bir hediyedir,ruhun bir arkadaşıdır.

Sevgili abim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar çok sevdiğini anlatıyor. Sana doğum gününü kutladığını belirtiyor. Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara. . .

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere. . .

Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.Varlığın Yeter.Dogum Gününü Kutlar saygıyla ellerinden öperim…

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler. Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Abimm.

En delikanlı, en yakışıklı abilerin abisinin doğum günü kutlu olsun nice nice yıllara güzel abim. . .

 Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara. . .

Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim. . .

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim. . .

İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin,ve iyi ki senin kardeşin olabilmişim. Doğum günün kutlu olsun Canım abim.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim..

Hmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun Abilerin birtanesi!

Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi..

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara. . .

Canım abim seni çok seviyorum.İyi ki abimsin.İyi ki doğmuşsun.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.Abicim Doğum Günün Kutlu Olsun.Nice Yıllara.

Abim var benim hayatımda ulu bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven veren,hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim. Doğum Günün Kutlu Olsun abilerin abisi…

En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Kuzene Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Kasım Ayı Sözleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Canımın canı abim bu gün en mutlu günün olsun nice mutlu güzel seneler seni bulsun eh tabi beni de eksik etmesin seni çok seviyorum en güzel yaşın olması dileğiyle iyi ki varsın ve hepte olursun

  2. Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Kardeşlerle ağlar kardeşlerle güleriz biz. Canım abim nice mutlu yıllara.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM