En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları

En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları

En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajlarını hazırladık.En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Bin senelik bir hayat yaşa bir günde anlat.

Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara seni canından çok seven kardeşin.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, bu hale geldin iyi ki doğdun.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyiki doğdun.

Belki dünya için önemli değilsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin kardeşim. İyiki doğdun.

Bu Dünyadaki herkes kardeştir önemli olan O kardeşlik bağını Bulmaktır. . . İyiki doğdun kardeşim.

Yaşam dolu yaşlara, bakım yap azcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara.

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice nice yaşlara

İyi ki doğdun canım kardeşim seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor

Küçüklükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda olacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice nice yaşlara.

İyi ki doğdun canım kardeşim seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor.

İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni, kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar canım kardeşim.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim

Apacak apacak, gökten yıldız kopacak, açma yârim ağzını, kuşlar yuva yapacak. Kankam doğum günün kutlu olsun.

En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları
En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Kısa

Yılda sadece bir gün için 364 gün bekleyen kardelenlerin mutluluğunu hayat boyunca yaşaman dileğiyle. İyiki doğdun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim

Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve GÜZEL bir kardeşim var, iyi ki var ! Kutlu OL’sun doğum günün.

Kardeşim doğum günün kutlu olsun, eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla

Kardeşim Doğum Günün Kutlu Olsun, Eve gelirken 2 ekmekle yumurta al, ha bir de pasta da kutlama yapalım ağız tadıyla.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim. Nice mutlu yıllara.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim

Kimi kardeşin olarak görüyorsan ya ona benze ya da kardeşin gibi gördüğün insanı kendine benzet ki görenler sizden örnek alsın.

Kardeşlik sözlerde biten bir cümle değil kalpte atan bir sevgi çemberi olmalıdır. Seni seviyorum canım kardeşim nice nice yaşlara.

Şefkatli bir kardeşe hayatımda yer verdiğin için Allaha şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun hayatta her şeyin en iyisi senin olsun

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara canım kardeşim.

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara.

Güneş kadar sıcak. . . Kar tanesi kadar berrak. . . Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

Kardeş İçin Doğum Günü Sözleri

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin kardeşin olmak. Mutlu yıllar kardeşim

Hey genç adam, seni seviyorum tatlım ablan doğum gününü büyük bir sürpriz ile kutluyor, sen olmasan bir parçamız ailede olmayacaktı. İyi ki doğdun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Kardeşim, sen dünyaya geldiğinde herkes gülüyordu sen ağlıyordun. Şimdi gülmenin zamanıdır sıra sende öyle bir hayat yaşa ki içinde hep gülücük olsun.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara Canım Kardeşim.

Ben seni doğduğunda istememiştim, çocukluk aklıyla kıskançlık etmiştim. Şimdi diyorum ki iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim kardeşim olmuşsun. Nice mutlu yıllara.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Uzun

Hatırlar mısın? Doğduğun günü. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi doğdun, nice yıllara.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım erkek kardeşim

Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. Sen benim hem kardeşim hem de en yakın dostumsun. Seni çok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canım kardeşim

Ey küçük melek ! seni baldan daha çok seviyorum iyi ki doğdun tatlım Pist cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın.

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere kardeşim.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. . . Doğum günün kutlu olsun!

Allah için birbirini seven iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (hadis-i şerif) Canım kardeşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara kardeşim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM