12 Kasım Mesajları

12 Kasım Mesajları

12 Kasım Mesajları sayfamızda sizler için En Anlamlı  12 Kasım Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki 12 Kasım Mesajlarını dilediğiniz gibi sms gönderebilir;12 Kasım Mesajlarını sizde sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.


Bu Yazımızda: 12 Kasım Mesajları,12 Kasım Mesajları 2020,12 Kasım Mesajları 2018,12 Kasım Mesajları Facebook,12 Kasım Mesajları 2017,12 Kasım Mesajları Kısa,12 Kasım Mesajları Twitter,12 Kasım Mesajları İnstagram,12 Kasım Mesajları 2016,12 Kasım Mesajları Etkileyici,12 Kasım Mesajları Yeni,12 Kasım Mesajları İndir,12 Kasım Mesajları bulacaksınız.


 

12 Kasım Mesajları

— Yaşamayan bilemez. Rabbim bir daha böyle 17 Ağustos,12 Kasım, 23 Ekim acıları göstermesin. Aramızdan ayrılanların mekanı cennet olsun…


— Deprem öldürmez, bina öldürür…12 Kasım 1999 Düzce Depremi’nin 19.yılında, hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı rahmet ve saygıyla anıyoruz.

— 12 Kasım 1999 Düzce depreminin 19. yılında hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyorum. Rabbim, bir daha bölgemize, milletimize ve ülkemize diliyorum ki böyle acılar yaşatmasın…


— 12 Kasım depreminin yıldönümünde, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyor, bir daha böyle afetler yaşanmamasını temenni ediyorum.

— Acıların aynı tazelikle hissedildiği ülkemizi sarsan ve vatandaşlarımızın hayatını derinden etkileyen 12 Kasım 1999 Düzce Depremi’nin 19. yıldönümünde bir kez daha hüzünle anıyorum..


— 12 Kasım 1999 Düzce Depremi ve tüm depremlerde hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Allah milletimizi görünür, görünmez bütün musibetlerden korusun. Depremden değil, kayıtsızlık, kararsızlık ve hazırlıksızlıktan ürkelim.

— Depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın acıları, ilk günkü gibi kalbimizde ve hafızalarımızda tazeliğini korumaya devam ediyor. Depremin yıldönümünde, bir kez daha derin bir hüznü ve acıyı yüreklerimizde yaşıyoruz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.


— 12 Kasım 1999’da bölgemizi sarsan ve hepimizin hayatını derinden etkileyen Düzce depreminin yıldönümünde, aynı hüznü ve acıyı bütün tazeliğiyle bir kez daha yüreğimizde hissediyoruz.12 Kasım Düzce depreminde hayatını kaybeden tüm deprem şehitlerine Allah’tan rahmet diliyor ve hasretle anıyor, yakınlarına ve Düzce’mize bir kez daha başsağlığı diliyorum.

— Düzce Depremi’nde hayatını kaybeden kardeşlerimi rahmetle anıyorum


— 12 Kasım 1999 Saatler 18.57 . Vefat eden 710 can. Allah rahmet eylesin

— Biz, yıkılan bir şehrin ayakta kalan çocuklarıyız. Unutmadık, unutmayacağız.


— Ve tek umut, o soruda saklıydı; “Sesimi duyan var mı?” Cevapsız kalan soruları unutmayacağız…

— Ülkemizde yaşanan depremlerde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalan ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum


— Depreminin yıldönümünde, bir kez daha derin bir hüznü ve acıyı yüreklerimizde yaşıyoruz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM