Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları sayfamızda Sizler için güzel sayfalar paylaşmaya devam ediyoruz.Sevgiliye İyi Geceler Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Sevgiliye İyi Geceler Mesajlarını,Sevgiliye Çok Güzel İyi Geceler Mesajlarını,Sevgiliye Aşk Dolu İyi Geceler Mesajlarını,Sevgiliye Duygusal İyi Geceler Mesajlarını,Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajlarını,Sevgiliye İyi Geceler Mesajları 2020 hazırladık.Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Sevgiliye İyi Geceler Mesajları dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Çok Güzel İyi Geceler Mesajları

Yazımızın bu bölümünde sizler için Sevgiliye Çok Güzel İyi Geceler Mesajlarını hazırladık.Sevgiliye Çok Güzel İyi Geceler Mesajları bu bölümde bulabilirsiniz.Çok Güzel İyi Geceler Mesajları içeriğinde şimdiye kadar söylenmiş en etkileyici iyi geceler mesajlarını bulabilir, en beğendiğiniz iyi geceler mesajlarını resimli olarak gönderebilirsiniz. İşte, sevgiliye gönderilecek etkileyici iyi geceler mesajı ve etkileyici iyi geceler sözleri…

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Seni çok seviyorum bir tanem İyi uykular..

 

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi geceler..

 

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki..

 

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tenem tatlı uykular.

 

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

 

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

 

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

 

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun.. İyi geceler..

 

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

 

İyi Geceler Dünya İyi Geceler İnsanlar İyi geceler Bir tanem Rüyanda beni gör olur mu..

 

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem..

 

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

 

Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

 

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

 

Bir dua gönderiyorum Allahıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

 

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

 

İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. iyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

 

Seni gözlerimi kapattığımda değil,gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler..

 

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor İyi geceler benim için doğan mehtabım.

 

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

 

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

 

Geceler sessiz, soğuk, ayaz Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye İyi geceler canıma

 

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

 

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

 

Artık sırdaş değil geceler bana Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla En içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

 

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

 

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle Düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

 

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim yastğımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çok ama çok seviyorum..

 

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

 

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

 

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

 

Özlemim sana sevdiğim Sensiz rüyalarımdan artık bıktım Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur İyi geceler biriciğim Seni çok seviyorum.

 

Ben ay olsam Sen benim gök yüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gök yüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

 

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.

 

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

 

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene İyi geceler gök yüzümün en parlak ve güzel yıldızı

 

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim.

 

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman AŞKIM tatlı rüyalar.

 

Sevgiliye Aşk Dolu İyi Geceler Mesajları,Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

 

Yazımızın bu bölümünde sizler için Sevgiliye Aşk Dolu İyi Geceler Mesajlarını hazırladık.Sevgiliye Aşk Dolu İyi Geceler Mesajları bu bölümde bulabilirsiniz.Sevgiliye Aşk Dolu İyi Geceler Mesajları içeriğinde şimdiye kadar söylenmiş en etkileyici iyi geceler mesajlarını bulabilir, en beğendiğiniz iyi geceler mesajlarını resimli olarak gönderebilirsiniz. İşte, sevgiliye gönderilecek etkileyici iyi geceler mesajı ve etkileyici iyi geceler sözleri…

 

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

 

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin..

 

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim!

 

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

 

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim!

 

Birden uyandım doğruldum yatağımda Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan Bensiz geçirdiğin son gece olması idi.

 

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana,kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü,yanağını uzat MUCUK.

 

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana Islatsam sen tek tek düşen damlalarımla yavaş yavaş Rüyalarında aşk seli olup aksam üstüne Sen rahat uyu bir tanem, İyi geceler sevgilim.

 

İsyanım sensiz geçen gecelerime Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana İyi geceler canım Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

 

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için..yanağına bir buse gönderiyorum…huzurla uyu bir tanem..huzurlu ve mutlu…İyi geceler..seni seviyorum

 

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykuda iken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

 

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

 

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler .

 

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla Sığın içlerine hangisini istersen Korur seni tüm kabuslardan Sen rahat uyu sevdiğim İyi geceler biriciğim

 

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

 

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

 

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

 

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler.

 

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana İyi geceler Aşkıma…

 

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

 

Rüyaların en güzelini görürken Allahın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

 

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

 

Bu gece bütün sevdiklerin yanında..ne tatlı uyursun sen şimdi..bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta,bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz..adını can koydum seni canıma koydum..iyi uykular.

 

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin Bende gönderiyorum canım sana Öptüm biriciğim iyi uykular sana…

 

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş Sende beni düşün uyumadan önce İyi rüyalar aşkım Rüyalarda buluşmak dileğiyle…

 

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

 

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar Evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum En tatlı yerinden…

 

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

 

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini

 

İyi Geceler Aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini ellerimde yüzümde hissedemezsem de yastığın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın ısıtmasına sen sarılıyormuşsun gibi farzetcem. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim.İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim iyi geceler aşkım.

 

Sevgiliye Duygusal İyi Geceler Mesajları,Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sayfamızın bu kısmında sizleri için Sevgiliye duygusal iyi geceler mesajlarını hazırladık.Sevgiliye duygusal iyi geceler mesajlarını burada bulabilirsiniz.Sevgiliye Duygusal İyi Geceler Mesajları içeriğinde şimdiye kadar söylenmiş en etkileyici iyi geceler mesajlarını bulabilir, en beğendiğiniz iyi geceler mesajlarını resimli olarak gönderebilirsiniz. İşte, sevgiliye gönderilecek etkileyici iyi geceler mesajı ve etkileyici iyi geceler sözleri…

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

 

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim.

 

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

 

Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.

 

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

 

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.

 

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

 

Yanımda olmadığın zamanlarda seni aklımdan çıkarmadan her an düşünüyorum. İnsan nasıl muhtaçsa nefes almaya, nasıl muhtaçsa her gecenin sabahı güneşi görmeye, ben de sana o kadar muhtacım her şeyim.

 

Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

 

İnsan cenneti bekler daima. Benim cennetim sensin bir tanem, her gecenin sabahı için bekliyorum seni güzel gülüşünde.

 

Ben seninle var oluyorum. Sensizliğin bana göstereceği tek yol cehennem olur. Geceleyin yükselen yıldızlara bakarak hayalimdesin sevgilim.

 

Her yağmurda beni hatırla damla olur vururum şehre, her rüzgarda beni hatırla saçlarını okşayan, Gecemi aydınlatan sevgilim İyi geceler.

 

Ettiğim duamdasın. Gözlerimin nurundasın. Sana kıyamadığım için bugüne dek ağlayamadığımsın. Gecelerin hayali, gündüzlerin perisisin sen iyi geceler sevgilim.

 

Senin üstünü örterim her gece hayallerimde, sensiz geçen gecelerime içiyorum iyi geceler aşkım bu gece de senin şerefine.

 

Bir of çekiyorum dalgalar sahile vuruyor. Sahile vuran dalgaların sesini dinle senin adını söylüyor. Geceler hep karanlık sensiz seneler. İyi geceler sevdiğim iyi geceler.

 

Her gecemi güneş rengine boyayan altın saçlı sevgilim Bu gecemi de ay gibi sen doldurdun iyi geceler meleğim.

 

Gece yağan kar taneleri bana seni andırır. Her bir başka başka güzelliklerini hatırlatır. Şimdi yine kar yağıyor gecelere aklım kanatlanıp uçuyor senin hayaline.

 

Alma umudumu elimden. Geceleri yalnızlıklara, beni karanlıklara teslim etme. Bir ümit beslerim belki bir teselli. Bu karanlık gecenin sonu sana çıksın güneş yüzlü  sevgilim.

 

Kar taneleri kadar bembeyaz, tertemiz ruhun, öyle aydınlık ki; geceleri bile aydınlatır hayali masum yüzünün.

 

Aynı şehirde buluşmayan yollarımız dilerim rüyaların dünyasında buluşur. Aramızdaki bu insafsız mesafeler bilirim ki; ancak orada yorulur. İyi geceler uzaklarda bıraktığım sevgilim.

 

Adım atacak gücüm olmazdı sen olmasan. Sana kavuşmak umuduyla atarım adımlarımı bu sonsuz ve sensiz gecede. iyi geceler sevgilim.

 

Karanlık gecenin yalnızlık kuyusuna düşersen, sana yolladığım aşk kanatlarına sarıl ve benim geceme gel sevgilim.

 

Şehre yağan kar tanelerinde senin saflığını temizliğini bulurum. Geceleri seni hayalinle konuşurum. İyi geceler meleğim.

 

Rengi bir türlü tutmayan sevgilimsin hayallerimi boyadığım. Sen teksin benimsin olsa da sensiz gecelerim.

 

Sildim sensiz geçen günleri seneleri, şimdi her geceyi senin gözlerine boyadım. Mutluyum, huzurluyum. Ben bu dünyaya her gece seninle doğdum.

 

Senin yarın bile olamazlar üstünü sildiklerim . Geceleri daha da acıtır yokluğun. Yepyeni başlangıçlara seninle başladım. İyi geceler sevgilim.

 

Bir gün daha bitti seninle yaşadığım. Şimdi uykulara sığınıyorum. Tek dileğim yarına da seninle başlayayım. İyi geceler.

 

İşte benim gecemi aydınlatan, düşlerimi renk renk boyayan sen. Tatlı dilin, güler yüzün en karanlık kış gecelerini bile ısıtır.

 

En azından rüyalarda bak yüzüme, geceler sırdaşım oldu derdimi sadece geceler biliyor. Bana hep umut veren sadece senin hayalin oluyor. İyi geceler sevdiğim.

 

Yalnızlığıma bir karabasan gibi çöken gecelerde senin tatlı hayaline sığındığımı sen hiç bilemeyeceksin. Seni ne çok sevdiğime sadece yıldızlar şahit sevgilim. İyi geceler.

 

Çayıma şeker niyetine kattığım, karanlık gecelerde hayaline sarıldığım, sevgilim, yârim, öbür yanım. İyi geceler sana.

 

Gözlerimin her daldığı yerde seni düşünüyorum. Geceler sarınca şehri, şu yalnızlıkta sana olan aşkımı bir tek yıldızlı geceye söylüyorum.

 

Seni öyle seviyorum ki; geceleri kâbus görürsen diye korkuyor, hep senin için dua ediyorum. Tatlı rüyalar bir tanem.

 

İyi geceler dilediğim meleğim, bu hayatta bir tek sen ol  yeter. Ne bileğimi bükebilir düşmanlar, ne de uykularımı kaçırabilir karabasanlar.

 

Geceler de düşmanlarda çat diye çatlasın. Gül dudaklım beni seviyor ya dünya yansa umurumda değil. İyi geceler aşkım.

 

Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.

 

Geceler yine giymiş kara matem giysisini. Geceler ve ben yokluğuna yas tutarız. Uzaklarda olsam da bil ki;  her zaman aklımdasın sevgilim. Sana en güzel günler ve geceler dilerim.

 

Beni gecenin kara gözlerinde ara sevgilim. Çünkü gökyüzüne her gece seni anarak, yaşlı gözlerle bakan bir deli aşık benim sevgilim.

 

Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Yazımızın bu bölümünde sizler için Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajlarını hazırladık.Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajları bu bölümde bulabilirsiniz.Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajları içeriğinde şimdiye kadar söylenmiş en etkileyici iyi geceler mesajlarını bulabilir, en beğendiğiniz iyi geceler mesajlarını resimli olarak gönderebilirsiniz. İşte, sevgiliye gönderilecek etkileyici iyi geceler mesajı ve etkileyici iyi geceler sözleri…

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

 

Sen uyurdun. BiImezdin, ben uzakIardan üstünü örterdim her gece.

 

En güzeI geceIerin en güzeI rüyaIarını gör bitenem tatIı uykuIar.

 

İyi geceIer birtanem. En tatIı uykuIar en güzeI rüyaIar senin oIsun.

 

Sana ait geceIerim vardır, sabahım oImuş, oImamış, pek umursamadığım.

 

GüzeIIikIerIe doIu huzurIu, keyifIi güzeI bir gece geçirmeniz diIeğiyIe iyi geceIer.

 

İyi geceIerin sebebi oIan sevgiIim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen oIacaksın.

 

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. RüyaIarı hesaba katmadan… İyi geceIer.

 

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatIandıran, mutIu, umutIu, bereketIi bir gece diIerim.

 

Bir geceyi değiI bütün geceIeri sana armağan ediyorum canım sevgiIim. İyi geceIer SuItanım…

 

YıIdızIar ve ay nasıI bağIıysa birbirine geceIerde, ben de sana bağIıyım bütün varIığım ve yüreğimIe.

 

Sen görüp görebiIeceğim en güzeI rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceIer canım, cananım.

 

Senin hayaIine tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebiImek, seni yaşayabiImek oIsun diye. İyi geceIer sevgiIim.

 

BeIki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinIemektir aşk. HayırIı geceIer.

 

GüzeIIik, birIik, beraberIik doIu, her zaman bir öncekinden daha güzeI ve mutIu bir gece diIerim.

 

Daha güzeI, daha dinç, daha uykusunu aImış bir insanIık için; “Yatsın Bu Dünya!” CümIeten İyi GeceIer.

 

Tüm yürekIer sevinç doIsun, umutIar gerçek oIsun, acıIar unutuIsun, duaIarınız kabuI ve geceniz hayırIı oIsun.

 

Yarın sabah uyandığınızda gönIünüzden geçen her güzeI şeyin hayaIden çıkıp gerçeğe dönüşmesi diIeğiyIe, hayırIı geceIer…

 

KaIbin kar gibi beyaz gönIün yıIdızIar gibi parIak duyguIarın güneş gibi sıcak rüyaIarın ay yıIdızı gibi oIsun.

 

GeceIerimin doğan güneşi, hayatımın anIamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

 

YıIdızIar gözIerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceIer diIerim.

 

Kapattığınız sadece Iambanızın ışığı oIsun. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin iyi geceIer…

 

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatIandıran, mutIu, umutIu, bereketIi bir gece diIerim.

 

Gecenin en güzeI karanIığına gözIerini yumduğunda akIına ben geIeyim iyi geceIer bir tanem.

 

TatIı uykuIar canım arkadaşım, gözIerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyIe doIsun.

 

En güzeI rüyaIarın senin oIması, meIekIerin uyurken seni koruması diIeğiyIe… HayırIı geceIer…

 

GüIen gözIerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi GeceIer. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

 

Canım sevgiIim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceIer tatIı rüyaIar aşkım.

 

Gece sana sarıIıp yatmadan, sabahı senIe uyanmadan, nasıI uyuyabiIirim? İyi geceIer birtanem.

 

Geceniz, yeşiI kubbedeki yeşiI haIıIarda namaz kıImanın verdiği huzur koksun. HayırIı aksamIar.

 

Cenabı AIIah’tan içinde ResuIuIIah efendimizi göreceğin İyi GeceIer MesajIarı bir rüya diIekIeriyIe. HayırIı geceIer.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM