Alparslan Türkeşi Anma Mesajları

Alparslan Türkeşi Anma Mesajları

Türk Milliyetçiliğinin fikir babası,Türk devlet kademelerinde önemli görevlerde bulunmuş siyaset ve devlet adamı,bozkurtların Başbuğu Alparslan Türkeş 23 yıl 04.04.1997 de geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.Sevenlerini ve dava arkadaşlarını yasa boğan Başbuğun cenaze törenine büyük katılım olmuştur.Başbuğ Alparslan Türkeşin vefatının seneyi devriyesinde merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i Anma Mesajları hazırladık.Başbuğ Alparslan Türkeş’i Anma Mesajları sayfamızdaki Başbuğ Alparslan Türkeş’i Anma Mesajlarını dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

 

Alparslan Türkeşi Anma Mesajları

 

Sen serdengeçenlerin arşa değen tuğu,Türk ilinin son başbuğu;mekanın uçmağ olsun…

Vefatının 23.yılında rahmet ve sevgiyle anıyoruz. Mekanın cennet olsun Başbuğum.

Vefatının 23. yılında merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i rahmet ve minnetle anıyoruz.

Alparslan Türkeş’in vefatının 23. yıl dönümünde rahmetle ve saygıyla anıyorum.

Dün seninleydik, bugün seninleyiz yarında seninle ve fikirlerinleyiz Başbuğum.

Yiğit dava adamı merhum Alparslan Türkeş’i vefatının 23. yıl dönümünde rahmetle anıyoruz.

Vefatının 23. senesinde, Başbuğ Alparslan Türkeş rahmetle anıyoruz, hayırla yâd ediyoruz.

Alparslan Türkeş’na vefatının 23. yıl dönümünde Allah’tan rahmet diliyor; kendisini saygıyla anıyoruz.

Vefatının 23. yılında vatan ve millet sevdalısı Alparslan Türkeş’i hasret ve rahmetle anıyoruz.

MHP’nin kurucu Genel Başkanı Sn. Alparslan Türkeş’in vefatının 23. sene-i devriyesinde rahmetle anıyorum.

Vefatının 23. yılında Türk siyasetinin Başbuğu Alparslan Türkeş!i Rahmetle yad ediyorum. Mekanın cennet olsun

Mücadele ve fikir adamı Alparslan Türkeş’i vefatının 23. sene-i devriyesinde rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Türk siyasetinin onurlu isimlerinden merhum Alparslan Türkeş beyi vefatının 23. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz.

Sevdalısı olduğun davayı gönlümüze düşüren yüce Allah’a sonsuz hamd-û senalar olsun Başbuğum… Cennet mekan…

Senin yolundan, senin izinden gece gündüz gitmeye kararlı binlerce kızın var.. Kalbimizde ki ışığın hiç sönmeyecek Başbuğum..

Ömrünü inançlarına adamış ve her türlü zorluğa göğüs germiş Büyük Lider Merhum Alparslan Türkeşi rahmet ve minnet ile anıyorum.

Yandı yürekler yandı yağan kar ile sönmez. Milyonlar bir ağızdan diyor BAŞBUĞLAR ÖLMEZ. Mekanın cennet olsun Başbuğum.

Dava adamı olmak için önce adam olmak gerek. Dava ögretilir ama adamlık ögretilmez. Alparslan TÜRKEŞ. Rahmet ve saygı ile anıyorum…

Ülkücüler, insanlık alemi içinde ne uşak olmayı, ne de başkalarını uşak olarak kullanmayı kabul etmeyen şerefli bir bayrağın taşıyıcısıdır.Türk Milletinin başı sağolsun…

Anadolu’nun yiğit Başbuğu merhum Alparslan Türkeş’in vefatının 23. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

Vefatının 23. sene-i devriyesinde Alparslan Türkeş’i rahmet, saygı ve minnetle yâd ediyorum. Allah (c.c) rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah…

Mücadeleci tavrı, cesareti ve vatanseverliği ile anılan fikir ve dava adamı Alparslan Türkeş’in vefatının 23.yılında rahmetle anıyoruz.

Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in vefatının 23. yılında rahmetle anıyorum. Mekanı cennet, ruhu şad olsun.

Türkeşine Türkeşine kıyar mı hiç Türkeşine Bütün Dünya Kurban Olsun Türk’ün Başbuğu Türkeşine Türk milletinin son Başbuğu mekanın cennet olsun…

Ülküsüz insan çamurdan farkı olmayan bir varlıktır.Alparslan Türkeş’na vefatının 23. yıl dönümünde Allah’tan rahmet diliyor; kendisini saygıyla anıyoruz.

İslâmiyeti ele alıp Türklüğü inkâr etmek ihanettir. Bunun tersi de aynı derecede gaflet ve ihanettir.Vefatının 23. yılında merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’i rahmet ve minnetle anıyoruz.

Fikir, iman, ülkü aşkı … İnsanları güçlü yapan bunlardır.Vefatının 23. senesinde, Başbuğ Alparslan Türkeş rahmetle anıyoruz, hayırla yâd ediyorum.

Türkiye ve Türklük için yaşadın, bir Bozkurt gibi dimdik ayakta öldün, bizlere Vatan ve millet sevgisinin ne olduğu sen öğrettin. Ruhun şad olsun…

Türk töresi, Türk ülküsünün ayrılmaz parçasıdır.Vefatının 23. yılında Türk siyasetinin Başbuğu Alparslan Türkeşi Rahmetle yad ediyorum. Mekanın cennet olsun.

Türk siyasetinin ve fikir hayatının büyük ismi, Türk milliyetçiliğinin unutulmaz lideri Başbuğ Alparslan Türkeş’i vefatının 23. yılında rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhu şad,mekanı cennet olsun.

Ömrünü devletin ve milletin bölünmez bütünlüğüne, Türk İslam davasına adamış bu yolda büyük bedeller ödemiş gerçek bir devlet adamı merhum Alparslan Türkeş rahmet minnet ve şükranla anıyorum

Bizim savunduğumuz Dokuz Işık  sistemin hedefi Türk Milletinin her ferdini mülk sahibi yapmaktır.Yiğit dava adamı merhum Alparslan Türkeş’i vefatının 23. yıl dönümünde rahmetle anıyoruz.

Atatürk’ten sonra küllenmeye terk edilen Türk Milliyetçiliği ateşini tekrardan yakarak bir çok neslin Milliyetçi öğretilerle yetişmesini sağlayan Merhum Başbuğu Alparslan Türkeş’i Rahmet ve Saygıyla Anıyoruz

Dört nisan doksan yedi, alelade gün değil Kara günsün, kara gün bu bir gerçek, kin değil O kadar karasın ki tarifin mümkün değil Başbuğ’un başımızdan çekildiği günsün sen Dünyanın başımıza yıkıldığı günsün sen! Alparslan Türkeş‘i sevgi, minnet ve rahmetle anıyorum Ruhu şâd olsun.

Alparslan-Türkeş-ölüm-yıldönümü-mesajları

“Biz Ne Sağcıyız, Ne Solcu; Biz Milliyetçiyiz… “ diyen Türk’ün başbuğu Alparslan Türkeş’i vefatının 23.yılında dua,saygı ve özlemle anıyoruz.

Bu dava özüdür İslamiyet’in,  Bu dava güneşi mazlum milletin,  Bu dava herşeyden herşeyden çetin, Bu yolda dert hüzün gurbet bizimdir.. Rahmet ve dua ile

Bugün herkes Turancı oldu. Bize bir şey kalmadı, zararı yok, biz hiçbir şey istemiyoruz, herkes gerçeği görsün o yeter bize. Başbuğumuz Alparslan Türkeş‘i rahmet ve minnetle anıyoruz.

Türk siyasi hayatının unutulmaz devlet ve dava adamı, Milliyetçi Hareket Partisinin kurucusu, Alparslan Türkeş’i vefatının 23’nci yıl dönümünde rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum.Mekanı cennet olsun.

Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in: “Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.” sözünün şuuruyla Türk gençliği lekelenmesin, kirlenmesin diye çalışacağız.Rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum.Mekanı cennet olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM