İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Mesajları

Bu Yazımızda:İyi Geceler Mesajları,İyi Geceler Mesajları Aşk,İyi Geceler Mesajları Anlamlı,İyi Geceler Mesajları Facebook,İyi Geceler Mesajları 2020,İyi Geceler Mesajları 2019,İyi Geceler Mesajları Duygusal,İyi Geceler Mesajları Kısa,İyi Geceler Mesajları Twitter,İyi Geceler Mesajları İnstagram,İyi Geceler Mesajları 2016,İyi Geceler Mesajları Etkileyici,İyi Geceler Mesajları Yeni,İyi Geceler Mesajları İndir,İyi Geceler Mesajları Paylaş bulacaksınız.

 

İyi Geceler Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı İyi Geceler Mesajlarını hazırladık.İyi Geceler Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal İyi Geceler Mesajlarını dilediğiniz gibi Sevgilinize iyi geceler dilemek için gönderebilir sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

İyi Geceler Mesajları,Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

 

İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere.

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Sen bana iyi geceler dediğinde gecem hem iyi hem de umut dolu oluyor.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Güzel yeni bir güne senin huzurunla uyanmam ümidiyle. İyi geceler şekerler şekeri.

Sen benim rüyalarımdaki hayalim hayattaki tek yaşama sebebimsin iyi geceler meleğim.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım.beni gel al burdan.

Herşeyin bir zamanı var yaşamında,sevmeninde,ölmeninde ama şimdi uyuma zamanı.iyi geceler

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyor.

Mutluluk peşinden koşsun, keder senden kaçsın, cüceler seni öpsün boncuğum.İyi geceler sabaha görüşürüz.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

İyi ki varsın bir tanem rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi akşamlar sevgilim seni çok seven aşkın.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor iyi geceler benim için doğan mehtabım.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler

Geceler karanlık, geceler işsiz çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bitanem, gelde sevindir seni seven sevgiliyi.

Ben gecenin varlığını seni tanıdığım günden sonra daha iyi kavradım. Çünkü gece seni daha çok özlemek için bana sebepler sunuyor.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

Hayatımdaki en değerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok seviyorum iyi geceler

Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Karanlığın gündüze en yakın olan zamanında seni ve senli günleri düşünerek günü karşılıyorum. Aşk acısı ile uykusu bölünen herkese iyi geceler diliyorum.

Rüyanda tuba dalları altında serinlediğini, kevser sularından içtiğini görmeni dilerim. Seni mutlu eden her şeyin peşinden koşmasını dilerim. İyi geceler.

Gece dediğin sadece karanlıktan ibaret değildir. Gece dediğin içinde ümit, mutluluk ve hayata dair her şeyi barındırır. Gecen bereket ve huzur dolu olsun.

Ben yüreği merhamet ile dolu ve iyi niyetli tüm insanlara her gece dua ederim. Geceniz hayırlı, gelecek gününüz umut dolu olması dileğiyle. Gül kokulu uykular.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Her geceye bir hüzün saklanır, uyku o hüznü uyutur ve sabah içinde ki hüznün yerini umut alır. Daha güzel bir güne uyanmak için uyu ve asla ümitsizliğe kapılma.

Sen benim aklımda iken ben uykuya hasret kalıyorum. Elimde bir gece ve yüreğimde sen varken zaman uzadıkça uzuyor ve gece seni hatırlattığı için çok güzel oluyor.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim!

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim!

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın bitanem!

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bitanem iyi geceler .

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkımm tatlı benli rüyalar.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. Herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum. İyi geceler sevgilim.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreyin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma çevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Anne adayları için geceler hep uzundur. Sancı dolu ve umut dolu geceler geçirirler. Her gecenin sonunda umutlu bir bekleyiş vardır. O bekleyişin her annenin yüzüne gülücükler kondurması dileğiyle. Gül kokulu geceler.

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda bir günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek.rüyalar ‘ima bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herşeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım..

Hayatımda ki her zorluğu aşmamda bana yardımcı olduğun, yüreğimde ki dertlere su serptiğin ve gözümde ki yaşları sildiğin için çok teşekkür ederim. Bu gece tüm mutluluklar yıldız gibi üzerine dökülsün ve tüm mutluluklar seni bulsun.

Sen zamanın her sıkıntıya ilaç olacağını bil ki her günün anlam kazansın. Bugün çok yoruldun, yaşamak istemediğin sorunlar ile boğuştun ve yarın her şeyin daha güzel olacağı ümidi ile uyuyorsun. İyi geceler sevdiğim her şey hiç ummadığından daha güzel olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM