Alvin Toffler Sözleri

Alvin Toffler Sözleri

Bu Yazımızda: Alvin Toffler Sözleri,Alvin Toffler Sözleri Facebook,Alvin Toffler Sözleri 2018,Alvin Toffler Sözleri 2017,Alvin Toffler Sözleri Kısa,Alvin Toffler Sözleri Twitter,Alvin Toffler Sözleri İnstagram,Alvin Toffler Sözleri 2016,Alvin Toffler Sözleri Etkileyici,Alvin Toffler Sözleri Yeni,Alvin Toffler Sözleri İndir,Alvin Toffler Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Alvin Toffler Sözleri sayfamızda sizler için Muhsin Yazıcıoğlunun Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Alvin Toffler Sözlerini dilediğiniz gibi sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Alvin Toffler Sözleri

— İlk çağlarda güçlü olan, endüstri çağında zengin olan kazanırdı. Bilgi çağında ise bilgili olan kazanacaktır.

— 21. yüzyılın cahilleri, okuma yazma bilmeyenler değil; yanlış öğrendiklerini unutamayan, yeniden öğrenmeye, değişime ve dönüşüme açık olmayanlar olacaktır.Alvin Toffler resimli sozleri

— Bir sonraki büyük patlama genetik ve bilgisayarın birleştirildiği gün olacak. Organik bir bilgisayardan bahsediyorum.

— Toplum, yaşlıları gözeten ve nasıl şefkatli ve dürüst olunacağını bilen insanlara ihtiyaç duyar. Toplumun hastanelerde çalışacak insanlara ihtiyacı vardır. Toplum yalnızca bilişsel değil, fakat duygusal ve harekete geçiren becerilere de ihtiyaç duyar. Toplumu sadece veriler ve bilgisayarlarla yürütemezsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM