ÖZÜR MESAJLARI

ÖZÜR MESAJLARI

DUYGUSAL ÖZÜR MESAJLARI

Özür Mesajları , Özür Mesajları Kısa, Özür Mesajları 2015, Özür Mesajları Facebook, Özür Mesajları Twitter, Özür Mesajları Whatsapp, Özür Mesajları instagram, Duygusal Özür Mesajları , Duygusal Özür Mesajları Kısa, Duygusal Özür Mesajları 2015, Duygusal Özür Mesajları Facebook, Duygusal Özür Mesajları Twitter, Duygusal Özür Mesajları Whatsapp, Duygusal Özür Mesajları instagram

Özür dilemek büyüklük ise özürü kabul etmekte bir erdemliktir dimi.

Seni Okadar Çok Seviyorum ki Anlatamam Aşkım Kalbimden özür Dilerim içine Seni Sığdıramıyorum bedenimdende özür Dilerim Damarlarımda Seni gezdirdiğim için.

Delikanlı Adam özür Dilemesini biLmeli Bilmiyorsa öğrenmeli.

Aşkım Senden özür Dilerim Kalbini Kırdıysam çekip Giderim.

Kim nederse Desin Hatalarımın fakındayım Ve Yaptığım Hatalardan Dolayı karşındayım, Senden özür Dilerim Kabul Ediyor musun Özürümü.

Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak Hatalarını telafi Ederler Sende hatamı telafi Etmemde yardım Edersen Özür Dileğimi kabul Edermisin.

Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Birdaha tekrarLanmıcak Kusura bakma Canım.

Seni Çok üzdüm farkındayım Farkında Olduğum üzüntünün yeniden olmaması için çabalıyorum beni Mutlu Etmek ister misin? O zaman özür Dileğimi Kabul Edermisin.

Dünyada 2 Türlü insan Vardır Bi Fiziksel özürlü Birde Hatalarıyla Yaşayan Özürlüler ( benim Gibi ) Sana yaptığım kabalığı affeder misin? Senden özür Dilesem Yeniden Beni Dinlermisin

Dostluk affetmektir… Affetmeyi bilmek demektir.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…

Hadi Öpeyim de barışalım :))

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.

Senden çok özür diliyorum ben böle olmasını istemezdim ne olur affet benii yalvarırımm.

Aşkım bitanem seni kırdıgım ıcın cok özür dilerim soyledıklerım için cok pişmanım nolur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

seni o kadar cok sevdimki ama sen bunu anlamak istemedin.. seni her agladigimda özlüyorum ve her agladigimda seni bekliyorUm… beni ne olur affet..

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet…

Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım.

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Ben Aşkımı Kirletecek kadar Gururlu Değilim özellikle Senden özür Dilemeyecek kadar Kibirli Değilim Aşkım Bütün Derdi Kederi Ve kibiri Arkama Aldım ve Senden 1000 kere Özür Diliyorum.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM