Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Bu Yazımızda: Özlem Mesajları,Özlem Mesajları Anlamlı,Özlem Mesajları Arkadaşa,Özlem Mesajları Sevgiliye,Özlem Mesajları Facebook,Özlem Mesajları Aşkıma,Özlem Mesajları 2016,Özlem Mesajları Yeni,Özlem Mesajları İndir,Özlem Mesajları Paylaş  bulacaksınız.

Özlem Mesajları

— Bir gün bir sevda çalar kapınızı. . . Şaşırırsınız, beklemiyorsunuzdur. . . Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmışsınızdır. . . Ancak, bu sevgi aşktan öte olarak yerini alır gözlerinizden kalbinize !

— Seni özlemenin her haline büründüm, yine de özlemenin senden başka halini sevemedim.

— Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

— Özledim diyorum, cevap gelmiyor. Demek ki özlemek tek başına yapılan bir eylemmiş.

— Beklemek güzeldir güzelim dönecekse eğer beklenen. . .. Özlemek güzeldir güzelim özlüyorsa eğer özlenen. . .

— Herzaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke. . .

— Özlem yakarsa yüreğini ve acı çekersen hasretten beni an! Çünkü ben içimde yüzbinlerce özlemimle her gün seni yaşıyorum, seni delicesine özlüyorum, sana doyamıyorum.

— Özlediğim ne sensin ne de bir başkası. . . Özlediğim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri. . .

— Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! İşte o zaman ölmek isterde ecel gelmez!

— Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış yada senden ayrı yaşayış. . .

— Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. . . Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir. . .

— Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencerelerini aç ve içine derin bir nefes çek bilki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.

— llık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklıma sen geldin çünki özlenen sendin. Birtanem ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

— Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

— Ya değerdi! Şimdi daha iyi anlıyorum ki nefes almak değilmiş yasamak, ateşlerde yanmak gibi birşey seni severken sensiz olmak.

— Her halinle her halimdin gözümden düştün. . . Zaten hiç Benim olmadın hatta ödünçtün !

— Gözlerimi kapattığım an gözümün önünde konuşmaya başladığımda ismin ağzımda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söyler misin ?

— Hayat neşeli olsaydı, doğarken ağlamazdım!

— Karanlık akşamlarda ,mutsuz yarınlarda,yalnızken uzaklarda gülmeyi unutma! sevdiğin seninle olmasada sevmeyi unutma! sevmeyi unutmuş olsan da sevildiğini unutma.

— Seni seviyorum! Diyen dillere değil. . .senin için ağlayan gözlere inan. . .

— Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

— Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise integrali . . .

— Dünya gözlerin kadar güzel olsaydı yaşama ya değerdi!

— Unutmanın zor olduğunu bile bile. . . Beni sevmediğinin farkında, bir ömür geçirdiğinin gerekçesiyle. . . Yüreğimdeki, içimdeki isyanı susturmaya çalışarak. . .

— Benden uzakta olduğunun ne önemi varki. . .? Ay da güneşde benden çok uzakda ama bir günüm onlarsız geçmiyor. . .!

— Adını kurumuş bir gül gibi saklıyorum yüreğimde,bu sevgiyi senden uzaklarda sensiz yaşıyorum.ne sesin var nede kökün hangi günahımın bedeli bu yokluğun. . ..

— Baharımsın gülümsün, kanaryam bülbülümsün, senden ayrılamam ben sen benim kaderimsin.

— Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum. . .ama kalbim gibi ellerimde yanar diye korkuyorum.

— Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki mutluluk gülüşünde saklıdır sakin ağlayayım deme belki senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır!

— Göz yaşlarını görürsem, erir kanatlarım, uçamam rüyalarımda yanına, sonsuzluk senle başladı.O küçük dünyamda, unutma gittiginde yarım kaldım

— Sus be yüreğim! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da, bilmesin özlendiğini. – Özdemir Asaf

— Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek. . .

— Beklemiyorum artık seni. . . Biliyorum artık, gelmeyeceksin; yine umut çiçeklerim solacak, yine ağlayacağım, yine hıçkırıklar arasında boğulacağım. . . Ama sen gelmeyeceksin. Ben hep burada kalacağım.

— Babama değerimi sordum, www.sozsepeti.com ”Dünyalar kadar dedi. ”Dünyanın değerini sordum. ”Beş para etmez dedi.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM