Hayırlı Geceler Mesajları

Hayırlı Geceler Mesajları

Bu Yazımızda:Hayırlı Geceler Mesajları,Hayırlı Geceler Mesajları Aşk,Hayırlı Geceler Mesajları Anlamlı,Hayırlı Geceler Mesajları Facebook,Hayırlı Geceler Mesajları 2020,Hayırlı Geceler Mesajları 2019,Hayırlı Geceler Mesajları Duygusal,Hayırlı Geceler Mesajları Kısa,Hayırlı Geceler Mesajları Twitter,Hayırlı Geceler Mesajları İnstagram,Hayırlı Geceler Mesajları 2016,Hayırlı Geceler Mesajları Etkileyici,Hayırlı Geceler Mesajları Yeni,Hayırlı Geceler Mesajları İndir,Hayırlı Geceler Mesajları Paylaş,hayırlı geceler mesajları,hayırlı geceler mesajları arkadaşa,dosta iyi geceler mesajı,hayırlı geceler mesajları resimli,hayırlı geceler mesajları dini,dini iyi geceler mesajı, komik iyi geceler mesajları,iyi geceler mesajları arkadaşa,etkileyici iyi geceler mesajları,iyi geceler mesajları sevgiliyebulacaksınız.

 

Hayırlı Geceler Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Hayırlı Geceler Mesajlarını hazırladık.Hayırlı Geceler Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Hayırlı Geceler Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

En Güzel Hayırlı Geceler Mesajları

 

Rabbim c.c. selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun. Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim.

Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allah’a emanet olun hayırlı geceler.

Kalbiniz duayla dolsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. Hayırlı geceler dileklerimle.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli geceler dilerim.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile hayırlı geceler…

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Hayırlı geceler…

Evinize gül kokusu essin kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu gecede ellerimizi her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Hayırlı geceler…

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Hayırlı geceler…

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, geceniz hayırlı olsun.

Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bu geceler hayırlı olsun.

Allah c.c’yi tanıyan ve itaat eden zindanda da olsa bahtiyardır. O’nu unutan, sarayda da olsa zindandadır, bedbahttır. Allah c.c bu gecenizi hayırlara vesile etsin. Hayırlı geceler dilerim.

Kalpler ancak Allah c.c.’ yi anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile hayırlı geceler dilerim.

Varlığı ebedi olan merhamet sahibi yüce Allah, kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına vesile olmasını dilerim. Hayırlı geceler…

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın… Hayırlı geceler dilerim.

Ey ümmeti Muhammed! Hepinize hayırlı geceler…

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul gecen hayırlı olsun.

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle, dualarınız kabul geceniz hayırlara vesile olsun.

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle iyi geceler dilerim.

Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Hayırlı geceler…

Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle iyi geceler….

Gözleriniz kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle…İyi Geceler….

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler..

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin…İyi geceler meleğim..

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler her şeyim.

Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayı da unutma..

Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler Her şeyim..!

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler..

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim….Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu birtanem…huzurlu ve mutlu…..İyi geceler…Seni seviyorum.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi…..ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm….

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. Hayırlı geceler.

Belkide bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler…

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle hayırlı geceler …

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun Allah rahatlık versin. Hayırlı geceler…

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. Hayırlı geceler.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten Hayırlı Geceler…

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım..

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun…İyi geceler..

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM