HARİKA MESAJLAR

HARİKA MESAJLAR

EN HARİKA MESAJLAR

Harika Mesajlar, Harika Mesajlar Kısa, Harika Mesajlar 2015, Harika Mesajlar Facebook, Harika Mesajlar Twitter, Harika Mesajlar Whatsapp,En Harika Mesajlar instagram, En Harika Mesajlar, En Harika Mesajlar Kısa, En Harika Mesajlar 2015, En Harika Mesajlar Facebook, En Harika Mesajlar Twitter, En Harika Mesajlar Whatsapp, En Harika Mesajlar Yeni, En Harika Mesajlar instagram

Akıllı adam aklını kullanır daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır. (Bernard Shaw)

Bir şeye ait her şeyi öğrenin; her şeye dair bir şeyler bilin. (Var Kyke)

Bir şeyi gerçekten bilmek, onu anlatmakla olur. (Sokrates)

Bugün, hayatınızın geri kalanının ilk günüdür. (1970’lerin duvar yazısı)

Düşünmeden öğrenmek faydasız, öğrenmeden düşünmek tehlikelidir. (Konfuçyüs)

Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan zevk almazlar. (Emile Raux)

Evinizin eşiğini temizlemeden komşunuzun damındaki karlardan şikayet etmeyiniz. (Konfucyus)

Evlilikte başarı yalnız aranan kişiyi bulmakta değil,aranan kişi olmaya da bağlıdır. (Foster Wood)

Ey yaşam senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir. (Seneca)

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı şöyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Bir gün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridye de bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Ellerimi her uzatışımda boşlukta kalıyor her gün kurduğum düşler hep boşa çıkıyor ne olduğunu bilmiyorum ama birileri düşlerimde hıçkırarak ağlıyor.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var…

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM