Teşekkür Etme Sözleri

Teşekkür Etme Sözleri

Bu Yazımızda: Teşekkür Etme Sözleri,Teşekkür Etme Sözleri Facebook,Teşekkür Etme Sözleri 2017,Teşekkür Etme Sözleri Kısa,Teşekkür Etme Sözleri Twitter,Teşekkür Etme Sözleri İnstagram,Teşekkür Etme Sözleri 2016,Teşekkür Etme Sözleri Etkileyici,Teşekkür Etme Sözleri Yeni,Teşekkür Etme Sözleri İndir,Teşekkür Etme Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Teşekkür Etme Sözleri sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Güzel Teşekkür Etme Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Teşekkür Etme Sözlerini dilediğiniz gibi sms gönderebilir;Teşekkür Etme Sözlerini sizde sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Teşekkür Etme Sözleri

— Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, başın sıkışınca değil herzaman beηim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım.

— Arkadaşlığın değerini kimse bilemez, çünki kimseηin seηin gibi harbi arkadaşı olamaz, teşekkür ederim bana yaptıkların için arkadaşım.

— Arkadaş dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde, arkadaş dediğin yalanların arkasına saklanmamalı beş kuruş için, sende böyle olmadığın için teşekkür ederim arkadaşım benim.

— Herkez birbiri ile dos olabilir ama, herkez birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim.

— Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın herzaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

— Herkez birbiri ile dos olabilir ama, herkez birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

— Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim. . .

— Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlısı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanıcaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

— Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

— Beni yalnız bırakmayan ve suan gerek yanımda gerek işe mesaj atarak bu özel günümde manevi yöneden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

— Şiir bakıslım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

— Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için. Bana severek yaşamayı öğrettiğin ve hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için.

— İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerim nefes alırım sevgilim. Sensizliğe son nefesimdir .

— Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim ilk başımın tacısın, sen benim gözlerimin fer’i yaşama tutunuşumsun, seviyorum seni teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

— Bugün sensiz olsamda sanki sen varmışsın gibi mutluydum. Odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için.

— Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız. . .

— Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

— Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, basın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım. . .

— Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

— Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

— Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

— Doğum günümde, bu özel insanlarla beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim.

— Herkes birbiri ile dost olabilir ama herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim. . .

— Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o kadar önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için.

— Bütün insanları sevdirdiğin için, gönlüme ilhamları indirdiğin için, bir ömür doyasıya güldürdüğün için, Tanrım, bu emsalsiz aşk için teşekkür ederim.

— Rengarenk yazılar yazamasam da sana, süslü kelimelerle adını haykıramasam da, sakız olmuş kelimeleri sana harcamaktansa rol yapmadan SENİ SEVİYORUM derim gerisi yalan sevgilim, bana aşkın güzelliklerini yaşattığın için teşekkür ederim.

— Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler anneciğim. . .

— Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözler ile seni avuturum, sen benim ilk başımın tacısın, sen benim yaşama tutunuşumsun, benimle olduğun için teşekkür ediyorum.

— Dünüm nasıl senin ise bugünümde senin, bugünüm nasıl senin ise yarınımda senin, yarınlarım nasıl senin ise, tüm geleceğimde senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

— Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

— Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim. . .

— Teşekkür ediyorum sana sevgilim, beni hayata döndürdüğün için, soğuk bedenime sıcak gülüşlerini aşıladığın için, seviyorum seni seviyorum seninle olan günleri. Doğum günümde, bu özel insanlarla beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim. . .

— Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. Sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

— Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

— Beni yalnız bırakmayan ve şu an gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan ttüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

— Şiir bakışlım, sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken, yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

— Ne arkadaşlar bir laf uğruna harcadı sevdiklerini, ne sözler arkadaşları ayırdı. Her zaman bana inanan ve savunan oldun, sana çok teşekkür ediyorum gerçek arkadaşım benim. . .

— Güller solsa da seni bırakmam, hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım, bir gün öleceksem gözlerine bakarak ölmek isterim o kadar çok seviyorum ki seni bu aşkı bana armağan ettiğin için teşekkür ederim.

— Bu değerli arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayarak, en özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyor ve herkese teşekkür ediyorum. . .

— Arkadaş olmak sorumluluk ister, başın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım. . .

— Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem. . .

— Sevgiliye bu dökülen sözlerim. Bana benim içimde sadece sana ait bir dünya kurdurduğun için teşekkür ederim, bu dünya benim yaşama sebebim oldu ve senin adınla bu dünya hayat buldu. Teşekkür ederim sevgilim..

— Kimse benim gibi sevemez seni, kimsede senin gibi sevdiremez kendini. Kimse ağlatamaz senin gibi kimsede bilemez sana olan hisslerimi. Seni çok seviyorum, sensizlik benim için ölümdür sevgilim. Teşekkür ederim, benim hayatımda bir hayat olduğun için.

— Dertlerim seninle huzur bulur, huzurum seninle mutluluğa kavuşur, her adını andığımda yüzümde tebessüm oluşur gözlerin gözlerimde olduğu sürece yaşamak için bir duruşum olur sevgilim teşekkür ediyorum sana benim yaşama sebebimsin. . .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM