Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Anlamlı Sözler,Güzel Mesajlar
GURBETÇİ SÖZLERİ
Sosyal Medyada Paylaş

GURBETÇİ SÖZLERİ

Sayfa İçeriği:
Gurbetci Sözleri, Gurbetci Sözleri Kısa, Gurbetci Sözleri 2016, Gurbetci Sözleri Facebook, Gurbetci Sözleri Twitter, Gurbetci Sözleri Whatsapp,En Duygusal Gurbetci Sözleri Yeni,En Duygusal Gurbetci Sözleri Kısa, En Duygusal Gurbetci Sözleri 2016,En Duygusal Gurbetci Sözleri Facebook, En Duygusal Gurbetci Sözleri Twitter, En Duygusal Gurbetci Sözleri Whatsapp, En Duygusal Gurbetci Sözleri Yeni, En Duygusal Gurbetci Sözleri instagram,

Gurbetci Sözleri Gurbetci özlem Sözleri,özlem Sözleri,hasret Sözleri,Gurbetci ile ilgili sözler,aşk Sözleri,Gurbetci sözleri,Gurbetci şiirleri,ayrılık Sözleri

GURBETÇİ SÖZLERİ

Yoruldum artık gurbet ellerde memleket özlemi yüreğimde..

Yardan ayrılmak ne zormuş, gurbet yardan daha zormuş.

Kör olasın sen gurbet, sılaya hasret koydun.

Gurbet acı gelir sözlerime, dayanamaz oldum hasretine.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.

Turnalardan haber verin, yari çok özledim ben.

Gurbette Hasret kaldım gülen gözlerine hasret kaldım sıcacık nefesine nasıl özledim seni bir bilsen hasretim senin her şeyine bir tanem!

Sensizliğimde öğrendim hasret türkülerini, sensizliğimde öğrendim hasretin anlamını, nasıl aşkı seninle öğrendiysem hasreti de seninle öğrendim sevgilim!

Bir hasret türküsü var dudaklarımda seninle başlayıp seninle biten, bir sen varsın içimde aldığım her nefeste adını haykıran kalbimde!

Özledim seni çok özledim bekliyorum gelmeni biricik sevgilim, içimde hasret türküsü ve sen varsın gözbebeklerimde beklenen biriciğim!

Severken anlamıyoruz değeri, gidince biliyoruz kıymeti, hasret elde öğrendim sevgiyi, gurbet ellerde anladım değerini!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, seni severken, senden uzakta olmak.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü ‘ÇOK ÖZLEDİM.’

Seni senin yanında özlerken, sensiz kalmak beni derinden etkilerken, birde üstüne gurbet nöbetlerim gelirken bu hasrete yürek dayanmaz birtanem!

Işıkları kaldırıp attım bir kenara!!! Anlıyor musun? Gökyüzü güneş olsa, sensiz karanlıktayım.

Gurbet elde seni özlerim, hasretinle kendimden geçerim, bu yalnız gecelerimde seni düşlerim, bu gurbette hasret sözlerimi sana söylerim!

Yarınlarım seninle dolu her günümde olduğu gibi bugünde adını anarak bitireceğim bugünde hasretinle seni özleyeceğim..

Hasretin şehrinde düşünüyorum seni, yaktım bir sigara hayal ediyorum gözlerini, bir gün bitecek kavuşacak ellerim ellerine, o zaman inadına güleceğiz hasretle biten günlere!

Seni benden gurbet bile ayıramazken ölüm vizz gelir sevgilim!

Hasretinle anılarımı eskittim, artık sensiz olamıyorum sevgilim, ya sensizlik ölümüm olacak ya hasretin benim ecelim olacak…

Hasretin sehrinde dusunuyorum seni, yaktim bir sigara hayal ediyorum gozlerini, bir gun bitecek kawusacak ellerim ellerine, ozaman inadina gulecegiz hasretle biten gunlere!

Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanmaki korkarım ben ölümden. acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsinki ayrılıktan acı ölümden

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık. Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa

Hasretin sehrinde dusunuyorum seni, yaktim bir sigara hayaI ediyorum gozIerini, bir gun bitecek kawusacak eIIerim eIIerine, ozaman inadina guIecegiz hasretIe biten gunIere!

Ahmet Arif’i hasretinden prangalar eskitmiş, beni böyle eskitense prangalı hasretin.

Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü ayaydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış BEN.

Hasretin başımda duman, bir gerçek sen varsın gerisi yalan, hasretin kucağında adını sayıklarım ben sadece seninle yaşarım bebeğim..

Gurbette düşünürüm anılarımızı, her anı daha dün gibi gözlerimde canlanır, senin gülüşünü hayal ederim boş odamda seni düşünerek zamanı geçiririm..

Gurbet eller dinlemez ferman, bendeki bu aşk bitmez inan, hasret rüzgârları ebede inan, bu sevda başkasına haram!

Hasret kalmış yüreğim sevgiye, damarlarımda gezer aşkın delice, sensiz gurbet ellerde dilimde tek hece ”seni seviyorum delice.”

Bayram olur seninle günlerim, hasret çekerim sensiz iken güzelim, gurbet elde sensiz biterim, ayrılık olursa bu aşkın sonu, kural tanımam ezer geçerim..!!!

Günü seninle yaşamayı öğrenmiştim sevgilim, hasret kaldı şimdi sana ellerim, bu gurbet elde neylerim, sensizlik kaderimmi bebeğim

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, “bekle diyorsun döneceğim bir gün.” Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün…

Benden çok uzakta olsan da, sana sarılıp dokunamasam da, sana sesimi duyuramasam da, kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Havanın serinliği tenini ürpertmesin, bedenim yanında olmasa bile, ruhum hep senin yanında…

Hasret dolu geceleri öldüreceğim! Bir gün bu ayrılık şarkısını kurşuna dizeceğim, ve seni benden şu anda uzak tutan kaderimi mahkemeye vereceğim!

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır. Sözsepeti © 2014 - 2021