Efkarlı Sözler

Efkarlı Sözler


Aynı şehirde; ben varım, sen varsın, ama biz yokuz ne acı.

Şu aleme sığmayan gönlüm bir kalbin içine kapandı kaldı.

Denizde esen rüzgar değilim ki efkarım sahile vursun.

Ne olurdu yani, etrafımı sigara dumanı yerine kokun sarsaydı.

ikimizin adı bir cümlede geçmediğinden beri ilgimi çekmiyor kimin ne söylediği.

Ne bileyim be sevgili, öyle güzel baktın ki gözlerime. Sevmek değil ölmek geldi içimden.

Kelimeler, içindeki duyguların karşılığı olamıyorsa, korkma; kaybetmeye alışıyorsun demektir.

Yıprandım bittim kalmadı yaşamak için dermanım, gözlerine bakıp ağladım ama beni hiç anlamadın..

bitiyor benim için bu gece hayat son kez gözlerine bakıp ağlamak isterdim sevdiğim..

Çıldırcakmış gibiyim içimde yığınla dert kalbimde sana karşı bir nefret efkarlıyım bu gece beni benden aldı felek. .

Yaşamak Dert çekmekse çekerim en ağırını, seni sevmek dert vericekse dertlere alıştı bu kalp sadece sana sevdalı..

Sen Olmayınca Yanımda Neler düşünüyorum bilmiyorum, Sen yokken yanımda hayat Dar geliyor Bana daralıyorum.

Sana Hayatımı Adadım Sana gençliğimi düşünmeden verdim Ama Sen beni Sadece kullandın Zamanımı Bitirdin..

çok zalimsin çok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller.

Yazmak ; dünyadaki tüm insanların kendisi için yazılmasını dilerken, içlerinden biri için sayfalarcaa susmaktı. SUSTUM!

Yaz beni ey kalem! Kalbim hüzün denizine öyle daldı ki. İnsanlar acımasız, vefasız. . Yaradan’dan başka kimim kaldı?

Yoluma Dizildi Anılarım Nereye Baksam Senin Adın var, Geçirdiğimiz Güzel Anılarım Hatıtlarım üzülürüm Efkarlanırım. .

Dizlerimin üstüne çöktüm yalvarıyorum ALLAHıma Alsın bu Canımı Bu Efkar Fazla Bana Dayanamıyorum çıkmıyorsun Aklımdan..

seni sevdiğim Kadar öLümü Sevmedim, Senden önce bir öLümü Severdim Şimdi öLümü Daha çok Sevmeye Başladım Senden Sonra!

içimde saklı nefretim, gözlerimden akan her yaştır ihanetinin imzası, bıraktın beni gittin sessizce, yaşattın bana en büyük acıyı yalan sözlerinle. .

Derdim kimseye Değil Sadece Kendime, Ağlıyorum Dertlerimle her gece, Ne olur Çek beni Sevgi Dolu Yüreğine Dertleri Unutayım Seninle..

çok düşündüm seni silmeyi, çok düşündüm efkarlı gecelerimde senin adını silmeyi ama olmuyor gülüm bu kalp senin için atıyor olmuyor.

Artık Savaşacak gücük Kalmadı Dertli içim efkarlı kalbim, Artık yaşama Hevesim kalmadı Sana Bu Sözlerim Sana Sevgiden Anlamayan Zalim insana..

Hayata karşı Duramıyorum Artık Dik Başım eğildi düşünme yeteneğim kalmadı hayat beni bir köşeye attı, Adımada Aşk Acısı Yazdı..

Efkarımın adıdır sensizlik, derlerimin adıdır yanlızlığım, adını yazarım seni yaşarım şiirlerimde, seni anlatırım bitmeyen dertlerime. .

Nezaman Sordun Derdimi Neler Çektiğimi? Efkarlı Sevdam Deli Sevdam Hayata Tutunmaya Çalışıyorum Bir Yandan, Bırakma beni Deli Sevdam..

Efkarlıyım Kalbim Dertler içinde Seninle unutmak isterdim bunları Sen yoksun yanımda Ağlıyorum yanlızca bekliyorum Seni bebeğim Efkarlığım yalnızlığa.

Bu sözlerim sevenden sevmeyene gelsin! ben Seni Severken gecenin Karanlığında Ağlarken Sen Sıcacık Duygularınla Benden Habersizce Yaşamayı Sevdin Sana olan Sevgimi hep görmemezlikten geLdin!

Sonunda Ayrıldık beni Dertler içinde Bıraktın, istediğin oldu sonunda beni efkarlarımla başbaşa bırakıp dertlerimle ağlamaya mahkum ettin tebrik ediyorum seni..

uzak kaldım senden uzak, yaklaşamıyorum yanına heryer tuzak kalbine inanmıyorum artık yalan gözlerine bakamıyorum eskisi gibi herşeyin bir tuzak olmuş hayat benim için oyun olmuş sayende bunuda öğrendim..

Sevdiğim Sendin Kime Gidebilirdim? Bir Senin için Bu hayatta Kendimden Geçerim Ya şimdi? Beni Dertlerimle Bir Odaya Mahkum Ettin bi haber yaşıyorum hayatı Sessiz ve Sensiz. .

Kimseye Güvenip Yola Çıkmayacaksın Sonun benim gibi Ağlatıcı Ve acındırıcı olur, kimseye gönül bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur. .

Dertli Sözlerim belki Hayatıma teselli belkide Dertlerim Dert Olmuş Duygularıma Dualı, Seviyorum Yinede yaşamayı Dertlerime inat Seviyorum hayat Seni! Sana inat!

Günlerim yaşanmaya değmez sensizliğimde, hayat bir nefes kadar kısa iken sensiz nefes alamaz oldum ve sen benim nefesimsin sensizliği kabullenemem sevgilim, YAŞAMA SEBEBIMSIN SEN BENIM..

Bir gün gelicek gülecek bu gözlerim sensiz, bir gün gelecek titrek nefesim mutluluk türküleri ile ortak olacak hayata ve bir gün gelecek içimde ki efkar güneşin sıcaklığı ile yok olacak..

Gecelerdir beni efkarlandıran, aslında gözlerindir gecelerime afkar katan, seni düşündüğümde bir derin off çekerim sessizce, seni hayal ettikçe anlarım hayat bana düşman geceler bana zindan.. Efkarım içimde birikiyor sensizliğimde, Efkarımla başbaşayım sensiz olduğum günlerimde, sen olmayınca yanımda efkarımla dertleşirim yanlızlığımda..

Efkar sarıyor içimi seni her düşündüğümde, sensiz hayat çekilmez olur yaşadığım her anımda ve dertlerim üstüme biner seni düşündükçe mutlu olmaya çalışırım inadına sevgilim..

Bu gece efkarımın sebebidir gözlerin, seni düşündükçe hayata lanet ederim, nasıl sevmişim seni nasıl inanmışım gözlerine, bırakıp gittin beni sardı dertler içimi sessizce..

Keşke hiç tanımasaydım seni, keşke bağlanmasaydım sana böyle içten.. şimdi ağlıyor gözlerim sensiz içimdeki ateş sensin sevgilim bırakma ellerimi sebepsiz. .

Gözlerimde bir umut olmuştun, sözlerimde hep seni bulmuştum, şimdi yoksun yanımda kendimi unutmuşum, yaşıyorum hayatı bilmediğim diyarlarda gidiyorum sensizliğe gidiyorum bilmediğim ufuklara..

Adın beni yaşatmaya en büyük sebepti yalnızlığımda, hayalinle mutlu olmasını öğrenmiştim aslında! Şimdi bakıyorum dünlerime koca bir hiçmişsin aslında, yanıyorum seninle giden zamanlarıma!!!

Dertlerim yağar üzerime acılarımla, gözlerimde renksiz ve umutsuz bakışlar ve aklımda yine SEN! Çaresizliğimin dibe vurduğu her gecemde adını anarım gecelerimi acılarımla yaşarım..

Efkarım gökkuşağı gibi rengarenk oldu sayende! her renkte bir acı gizli ve her acıda adın var yalancı sevgili! Şimdi anlıyorum hayatın kederini, yalancılar kazanırmış her sahte sevgiyi..

Meselem sensin bu hayatta, gülüşlerim sen olduğun gibi yalnızlığımda! hayalini kurarım gülümserim yalnızlığımda, şimdi sende yoksun yaşamak zor gelir bana..

Çok uzaklardayım sensiz, kaçıyorum bu hayattan sensiz ve sevgisiz, bakıyorum dünlerime hep adın var yalanlarınla, lanet ediyorum sana bana yaşattığın yalan mutluluklarınla..

Bir umutsun sandım seni hayatımda, sen umut olursun sanmıştım hayallerimde ve yaşadığım anlarımda, seni düşünürdüm yanlız kaldığım soğuk gecelerimde, sende yalanmışsın anladım bunu gerçekleri gördükçe..

Sebebim sen oldun bu gece, gözlerim ağlıyorsa sebebi sensin bu gece! Yalanlarınla yıktın sana olan dünyamı bu gece! Gidiyorum sensiz bir hayata belki mutlu olurum bundan sonra ki gecelerimde!!!

Efkarımın adı oldu gözlerin, gözlerini hayal ettikçe sana bağlandım ben güzelim, anlıyorum şimdi karşılıksız sevmenin acısını, anlıyorum şimdi sadece sevip susmayı..

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM