Farklı Aşk Mesajları,Güzel Sevgiliye Farklı Aşk Mesajları Uzun

Farklı Aşk Mesajları,Güzel Sevgiliye Farklı Aşk Mesajları Uzun

Bu sayfada Farklı Aşk Mesajları aşkı anlatan ve yansıtan en güzel sözleri ve mesajları ekledik. Aşk öyle bir haldir ki bir süre sonra her yerde ve her zaman Aşkından sevdiğinden bahsetmek ister ,farklı durumlarda kalırsınız, her daim aşkınızı, sevdiğinizi, sevgilinizi düşünür ve onun attığı mesajları devamlı okursunuz. Tamda bu sebepten Sevgiliye Farklı Aşk Mesajları ve Sözleri 2020 çok önem duruma geliyor. Çünkü âşık olduğunuzda, çok sevdiğinizde ve bu durumda sevdiğiniz yanınızda değil iken sevgilinizden sevdiğinizden gelen güzel bir mesaj size o an çok güzel bir hava verir ve havanızı değiştirir. hazırladığımız sayfadaki Romantik Aşk Mesajlarını okuduğunuzda sevdiğinize olan özleminizi bir nebze olsa giderebilir ve ona olan özleminizi birazcık azaltabilirsiniz.

Hayatınız boyunca hiç aşkın aşık olmanın kapısını bir kez de olsa çaldınız mı? Şayet bugüne kadar tek bir kez aşık olduysanız o duygunun nasıl farklı ve etkileyici olduğunu çok iyi öğrenmiş olmalısınız.Aşık oldu mu insan bir kere gözü, gönlü o kişiden başkasını görmez başkasını düşünmez.Kalbinde dengesiz bir ritim vardır ve midesinde uçuşan kelebekler bu ritme hiç uyum sağlayamamaktadır.Kalp ile beyin arasındaki iletişim sekteye uğramış durumdadır.Tabi insan hareketlerinde değişikliğe sebep olur bu durum. Dışarıdan bakıldığında anlamsız hareketler,yerli yersiz gülümsemeler…

Farklı Aşk Mesajları

Sizler için hazırladığımız duygularınıza tercüman olacak ve âşık olduğunuz kişiyi mutlu edecek en güzel, en anlamlı, en duygusal, en etkileyici sevgiliye aşk mesajları ve sözleri hazırladık.Sayfamızdaki mesajları ve sözleri umarız beğenirsiniz.

Aşk sevgilim, seni düşlerken saç diplerimin bile terlemesi.

Yağmur başladı. . .Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın

Ve “aşk” Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı.

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz !

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme.Yanıma gel, Mevzu ” KALBİMDE !”

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım!

Farklı Aşk Mesajları
Farklı Aşk Mesajları

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. Mevlana

Ruh eşini hala bulamadıysan üzülme. Bu senin eşsiz bir ruhunun olduğunu gösterir. Marquez

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem. Özdemir Asaf

Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Bil ki düşmek değildir insanları üzen. Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün sol yanım ağrıyor.

“Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?” Ümit Yaşar Oğuzcan

İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

Çıkar pembe gözlüklerini gözünden hayata toz pembe bakma!dinsin artık bu acılar diyorsan ,beni sensiz bırakma!

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız onun için sevdiklerimize “seni seviyorum ” demekten çekinmeyin!

Aşk bazen o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığındaki o ışık ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur.

Duygusal Aşk Mesajları

Aşk; hislerin en büyüğü ve yücesi. Her zaman olamayacak ve her yerde denk gelip yaşayamayacağınız bu duygu kalbimize düştüğü anda kalbinizi ve ruhunuzu kabz eder ve bizi kasıp kavurmaya başlar.Sevdiğimizsiz geçen anlar,dakikalar, saatler, geceler uzadıkça,kelimeler ve cümleler raks etmeye başlar.Tamda burada Sevgiliye Duygusal Aşk Mesajları sahne alır ve sevdiğinize sevgilinize aşkınızı ifade rolünü gerçekleştirir.

Farklı Aşk Mesajları
Farklı Aşk Mesajları

Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

Şimdi o kadar zor ki geri dönmek, seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Sen; Onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, O seni susturduğunu sanır. Hayat işte . . . Yılmaz Erdoğan

Aşkınla sararıp solacak kadar, Sevginle bahtiyar olacak kadar Uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanırmısın ?

Hayallere dalıp gitmem ben,Çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben Çünkü birtek istediğim sensin benim.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Sen, hayalini kurup, sonunda bulduğum o hayallerimdeki adam değilsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayal ettiren ilk sevgilisin.

Ne hissettiysen onu söyle, gitmek isterse bırak gitsin. ‘Çünkü aşk bir film gibidir, oturup iki defa izlemeyeceksin’. William godlam

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Güzel Sevgiliye Farklı Aşk Mesajları Uzun

Güzel Sevgiliye Farklı Aşk Mesajları Uzun sayfamızı bulduğunuzda telefonunuzu elinizden bırakmak istemezsiniz ve belki de sabaha kadar onu düşünmekten, onu hayal etmekten ve size gönderdiği aşk mesajlarını okumaktan gözünüze uyku girmez.İnsan âşık olduğu zaman zaman duygularını açığa çıkarmak ister. Bazen de İfade edemez duygularını. Sevdiğine sevgilisine en güzel sözleri söylemek ve en güzel aşk mesajlarını göndermek ister. Tek amacı vardır artık sevdiğini, aşkını mutlu etmek.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Hayatımda kimse yok; ama pişman değilim. Çünkü sen aşkı basitleştirenlerden birisin, bense yalnızlığın hakkını verenlerden . Bob Marley

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda, ama hep aklımdasın sakın unutma.

Aşkın için çoktan geçtim canımdan esirinim kovma beni kapından; inanmıyorsan sana olan sevdamdan; vur boynuma zinciri ben hazırım sultanım.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin ya da canımı al bu kadar acı çekmesin.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Kalbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum. O senindir çünkü; senindir artık. Sen ruhumda başladın ve bütün vücudumu kapladın. Bütün vücudum sen artık.

Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o. Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi…

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın…

Kömür karası sevdam var benim, tıpkı gökyüzündeki yıldızlar kadar güzel, bir o kadar da göz alıcı kirli insanlardan uzak tertemiz engin denizlere benzeyen gözlerini hapsettiğim damarlarımdan akıp giden nefesinle kalbime ulaştın, sen benim yaşayamadığım herşeysin sen cansın heyecansın. . .

Bu yazımızda dikkatinizi çekebilir:Kısa Aşk Sözleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM