Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri

Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri

Bu Yazımızda:Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Aşk,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Anlamlı,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Facebook,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri 2020,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri 2019,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Duygusal,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Kısa,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Twitter,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri İnstagram,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri 2016,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Etkileyici,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Yeni,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri İndir,Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Paylaş bulacaksınız.

 

 

Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözlerini hazırladık.Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözlerini dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

Duygusal Romantik Etkileyici Aşk Sözleri

 

Büyük aşklar ya sonsuzdur, Ya da Onsuz!

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter.

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm.

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalım.

En derin, en içimdesin, sen benim en güzel derdimsin

Yağmur başladı.Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın.

Ve diyeceğim ki; Aşk güzel şey.. vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.!

Madem sevmiyorsun o zaman sahip çık gözlerine ! Dönüp dolaşıp değmesinler gözlerime.

Ey canımın sahibi Yar! sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma aşık olurdun. (Elif Şafak)

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden..Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem..(Özdemir Asaf)

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir. ama; anlayana işte.

Deniz kumlardaki izleri siler ama hiçbir şey kalbimdeki sevgini silemez. seni ölene dek seveceğim.

Bilmiyorum. sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.

Sen benim en kıymetlimsin, En güzel vazgeçilmezimsin. sevmekle bitmeyenimsin, sen benim hakikatlimsin.

“Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi.” (Cemal Süreyya)

Hayata bir Mendil olarak bakarsan, O senden hep Gözyaşı ister! sırf Hayata Gıcıklık olsun diye Hep gülümse!

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız onun için sevdiklerimize .. seni seviyorum .. demekten çekinmeyin!

İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

Sevmek sesini duymaktı,sevmek gözüne bakmaktı,sevmek elini tutmaktı,sevmek seni yaşamaktı,Asla unutmamacasına

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Aşk bazen o elini ilk tuttuğundaki sıcaklık, gözlerine ilk baktığındaki o ışık ve tenine ilk yaklaştığındaki o tutkudur.

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Şimdi uzak bir kenttesin ya yağmur yağıyorsa.!! düşüyor mu yüreğine tane tane.? sen istiyorsan gelirim serilirim kıyılarına.

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında. Çok Değil Bir tek seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

Ne seni benden daha fazla seven, nede benim sana daha fazla verebileceğim sevgim var. Anla işte seni ne kadar sevdiğimi mavişim.

Kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun toprakta bile meleklere seni anlatacağım

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var. sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin.sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Bir gün öleceğimi biliyorum beni gömenlere söyle ki, ellerimi açmasınlar. Çünkü elerimin içinde ellerinin sıcaklığını götüreceğim..

Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. (Can Yücel)

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın. (Bob Marley)

Sevmek mi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? Yaşamak mı? Boş ver! Aşk nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzluk mu? işte O Benim Dünyam!

Gül nedir ki? solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Sen, yalçın bir tepede, hırçın rüzgarlara karşı korunaksız bir papatyasın, ben ise seni kaybetmemek için köklerine sarılmış, toprağınım..

Yıllar sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

Bir gün zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreğin unutamazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurum ki istesen de beni unutamazsın..

Hayatta üç şeyi sevdim: seni; Kalbimi; Ümit etmeyi. seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim her şeyim..

Bir şarkı bestelesem içinde sevgimi anlatsam. Her doğan günde daha çok umut ve sev dolu olan bir şir yazsam. Ve tüm bunlar gerçek olsa, ne dersin benimle olmaya.

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler. yüreğine sus dersin, belki sözünü dinler.giden gitsin aldırma ,yangınlarda söner. sakın bakma arkana, krallar önde gider.

Sevdan ne yalnız bir yükseliş demektir nede yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.ölmezliği düşünmek bence boşuna emektir.sevdan seni sevip bir daha geri dönmemektir.

Sen istediğin kadar sakla, Gündüze sar biriktirdiğin geceleri Ben beni sevmediğini Güneşten öğrendim! Ve sen Benim seni sevdiğimi Biri seni sevince anlayacaksın!

Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne var ki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana yeter

Kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur.sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekle

Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor.. Bir kuş olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

“Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?” (Ümit Yaşar Oğuzcan) Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme.Yanıma gel, Mevzu KALBİMDE!

Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

Kapatıyorum gözlerimi karanlığa doğru bakıyorum, seni görüyorum karanlıkta, açıyorum gözlerimi birden kayboluyorsun, işte o zaman ben gidiyorum karanlığa doğru, sessiz ve sensiz..

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, UNUTMUYACAĞIM.

Çok mudur insan sevgiliye bir ömür verse yaşarken başında bulunman mukadderse sevgilim bekliyorum mezarımda gözlerinden bir damla yaş düşerse… güzelliğini sevmedim kalbini sevdim sen anlamasan da

Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim. Şimdi o kadar zor ki geri dönmek, seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek.

Biz seninle bir salkımın iki aşık üzümüyken, Başka şişelerden şarap olmuşuz, Başka hayatlarda harap olmuşuz.. Biz seninle bir denizin iki aşık balığı iken, Başka sularda yüzüp durmuşuz, Başka kıyılara vurmuşuz..

Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında son Bulsa! sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH sonra sen Benim İçin! O Bilir seni Nasıl sevdim!!!!

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam üstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

Kelebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, Belki hiç beklemediğin bir anda gelip omzuna konar. Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır.

Eğer bir gün gök yüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilgi kanatlarındaki buruk gülümsemelerle, ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.. Şahinim oyy şahinim; çekemezsen gülün nazını ne dikenine dokun ne gülü incit..

Korkma!sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.. afak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar Özelsin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM