Dokunaklı Sözler

Dokunaklı Sözler

Bu Yazımızda: Dokunaklı Sözler,Dokunaklı Sözler Facebook,Dokunaklı Sözler 2016,Dokunaklı Sözler Yeni,Dokunaklı Sözler İndir,Dokunaklı Sözler Paylaş bulacaksınız.

Dokunaklı Sözler

Dokunaklı Sözler

—Ey alfabemin en güzel harfi yâr. . . Gönlüm seni gözümden, gözüm seni gönlümden istiyor. . .

—“Ne güzel bir yalansın sen, Hep inandığım. . .

—Olur da bir gün özlersen başlatma gururuna; çık gel…

—Ya bir gün karşı karşıya geldiğimizde, birbirimize düşman gibi değil de pişman gibi bakarsak…

—İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.

—Sevgilisine sorar kız; beni ne kadar seviyorsun? Erkek, minik bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum. der. . . Kız, o kadar az mı seviyorsun? der. . . Erkek, serçeler gözyaşı dö

—Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin. . .

—Sizin dediğiniz aşk; ayakta başlayıp yatakta biten. . . Bizim bildiğimiz aşk; yürekte başlayıp mezarda biten.

—Hiç ummadığın bir anda hiç ummadığın yerde tekrar kesişir belki hayatlarınız. . .ve o an yine kalbinin hizla çarptığını hissedersen, onu bırakma. . .

—Yağmur yağar önce hafiften bir rüzgar eser. . . onu gördüğünde işte tam o anda hayatım deyip sarılmak nefesini hissetmektir aşk. . .

—Onun önce gözleri gelir aklına, sonra konuşması sesi ve gülüşü ve dersin ki iyi ki tanımışım seni sevgilim. . .

—“Gitmek sadece bir eylemdir. Unutmak ise kocaman bir devrim.” -Nazım Hikmet

—Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

—Yarınlarımın Sıcak Sabahı, Sıcak Sabahlarımın Yarınlarısın

—Hayatımın Bütün Zamanı Senin Sevgilim Senin için Zamanı Çıkarırım hayatımdan Sevgilim

—Ben Seni iLk Gördüğüm gibi Değil Hep Hayal Ettiğim Gibi Sevdim Sevgilim.

—Ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzelliğinle kalbinin sıcaklıgıyla bu şehri güzelleştir bu şehir sensiz çekilmez sevgilim.

—Sen Büyük Bir okyanusun içinde Gizemli Ve bir Okadarda Etkileyici Bir Adasın Sevgilim Seninle Yaşadığım için Mutluyum Sevgilim.

—Yarınların Ufkundayım Kalbimle, Seni bekliyorum Sıcacık Sevgimle Seni özlüyorum haydi gel benimle sevgilim yarınlarımıza yelken açalım.

—Küçük Bir Su Damlası Kadar Narin Ve Güzelsin

—Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

—Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü

—Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim

—Seviyorum Derken Kalbim Titriyor Yanında herşey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

—Ya gözlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben çildiriyorum yada çok seviyorum Ya sevmek çok güzel Yada sevilen çok özel

—O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarasım geliyor saramıyorum.

—Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

—Seni hayal ettikçe şiirler yazıyorum adının geçtiği her yere, seni dünden daha çok sevdikçe sabahlar doğmuyor gecelerime, bir seni sevdim delice. . .

—Beyaz bulutların, güneşle kucaklaştığı umutlarımda saklıyorum seni, yağmular yağmadan haydi tut ellerimi.

—Gözyaşlarım aşkımın imzasıdır gülüm, her gözyaşım sessizce haykırışımdır can özüm.

—Unutma beni sakın bensiz hayatında, anılarım gelecek aklına belki de ağlayacaksın o anda, sözlerim gelecek aklına anılarımla bütünleşecek gözlerinde ağlayacaksın belki hatıraların adına.

—Üstümde yılların yorgunluğu var aldırmıyorum üstümden hayatın acısı geçmiş fark etmiyorum, sadece kalbim yanıyor adınla her şeyi unutup giden garip bedenim bir seni unutmadı bir sensizliği kaldıramadı bu hayatta.

—Sensiz nefes almak haram olmuş bana, sensiz nefes alamıyorum daralıyorum bağırmak istiyorum bağıramıyorum sensizlik kıstı sesimi nefes alamı

—Hayat zevk vermiyor artık bana sen gittin ya hayatımdan acılar koydu bana, artık dert çekiyorum yalnız hayatımda sensizlik tak etti canıma.

—Seni kitaplara yazdım defterlere adını anlattım, seni boş odamda haykırdım ama kimseye seni anlatıp ağlayamadım çünkü ağlayan gözlerim artık kurudu sensizlik bitirdi beni.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM