Anneler Günü Sözleri

Anneler Günü Sözleri

Bu Yazımızda: Anneler Günü Sözleri,Anneler Günü Sözleri Facebook,Anneler Günü Sözleri 2019,Anneler Günü Sözleri 2018,Anneler Günü Sözleri 2017,Anneler Günü Sözleri Kısa,Anneler Günü Sözleri Twitter,Anneler Günü Sözleri İnstagram,Anneler Günü Sözleri 2016,Anneler Günü Sözleri Etkileyici,Anneler Günü Sözleri Yeni,Anneler Günü Sözleri İndir,Anneler Günü Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Kelimelerin en kutsalıdır Anne!!!! Cennet ayaklarının altına serilmiştir.Fedakarlığın sembolü olmuştur her zaman.Böyle güzel bir varlığa hediyelerin en güzeli dahi alınsa layık olamaz.Sözlerin en afillisi söylense kifayetsiz kalır.İnternet ortamında dolaşan anneler günü mesajlarını gördük ve yetersizliği fark edince Anneler Günü Sözleri sayfamızı hazırladık.Umarız Anneler Günü Sözleri sayfamız biraz olsun bu eksikliğe katkı sağlar.Sayfmızda Anneler Günü Sözleri ni bulabilirsiniz.Bu güzel günde annenizi ya da çocuğunuzun annesini mutlu edecek bir mesaj yollamak için bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için çok şanslısınız. Bu anneler günü mesajlarını facebook ya da twitterdan paylaşabilir sayfa hakkında bize yorum yazabilirsiniz.


Bu güzel günde annenizi ya da çocuğunuzun annesini mutlu edecek bir mesaj yollamak için bu sayfada bulunan anneler günü mesajlarından birini Annenize veya Eşinize yollayabilirsiniz. Bu sayfada bulunan anneler günü mesajlarını dilediğiniz gibi facebook ya da twitterden paylaşabilirsiniz. Sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Eleştiri ve yorumlarınızı bekliyoruz.
Anneler Günü Sözleri sayfamızda sizler için En Güzel Anneler Günü Sözlerinı hazırladık.Sayfadaki Anneler Günü Sözlerinı dilediğiniz gibi Eşinize asms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Anneler Günü Sözleri

— Ellerin bir melek büyüsü, gözlerin merhamet, sesin bülbüllerde, ağıdın bitmez anne. Her mevsim açan güllerde, ipek yüzün her son baharda, kımıldayan sensin seher yunağında. Seni çok seviyorum canım annem. Anneler günün kutlu olsun. . .

— Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

— Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

— Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim. Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

— Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem

— Canım anneciğim kim giderse gitsin benden, sen yanımda olduktan sonra benim için son yok. Aksine her gün yeni umut, her gün yeni mutluluk. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

— Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor.Anneler günün kutlu olsun canım annem.

— Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

— Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

— Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

— Bir anneyi, çocuklarının mutluluğundan başka hiç bir şey sevindirmez.

— Anneciğim bu gün senin günün…Anneler günün kutlu olsun en güzel günler senin ve sevdiklerinin olsun. Sen benim daima yanımda olan tek varlıksın. Seni her zaman daima seveceğim.

— Hep cenneti merak etmişimdir. Bir dakika annecim gülümser misin.

— Cennet anaların ayağının altındadır

— Anne Sevginin adı ve hiç kimse onun yerini alamaz. Onun sevgisi, saf ve temiz . . .Tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun.

— Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

— Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.Anneler günün kutlu olsun canım annem

— Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

— Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

— Küçükken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar severdin. Benim annem, güzel annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle yine. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Güzel annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.

— Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor, Anneler günü kutlu olsun canım annem

— Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük sansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.Anneler günün kutlu olsun canım annem

— Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem annerler günü kutlu olsun annem

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Merhabalar;Anneciğinize Rahman c.c’dan sonsuz rameht diliyorum. Acınızı can-ı gf6nfclden paylaşıyorum:(c7ok zor olsa gerek. Lakin bu dfcnya, imtihan dfcnyası. c7ektiğimiz tfcm sıkıntı ve hfczfcnler, baki mekanımızda rameht ve mutluluğa df6nfcşsfcn inşaAllah.Kızınıza da hayırlı / uzun f6mfcrler diliyorum. Allah bağışlasın. Birbirinize sımsıkı sarılın. Her gfcnfcnfcz muhabbet ve huzurla yoğrulsun.Kalbi selamlarımla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar