Anneler Günü Sözleri

Anneler Günü Sözleri

 

Kelimelerin en kutsalıdır Anne!!!! Cennet ayaklarının altına serilmiştir.Fedakarlığın sembolü olmuştur her zaman.Böyle güzel bir varlığa hediyelerin en güzeli dahi alınsa layık olamaz.Sözlerin en afillisi söylense kifayetsiz kalır.İnternet ortamında dolaşan anneler günü mesajlarını gördük ve yetersizliği fark edince Anneler Günü Sözleri sayfamızı hazırladık.Umarız Anneler Günü Sözleri sayfamız biraz olsun bu eksikliğe katkı sağlar.Sayfmız da Anneler Günü Sözlerini bulabilirsiniz.Bu güzel günde annenizi ya da çocuğunuzun annesini mutlu edecek bir mesaj yollamak için bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için çok şanslısınız. Bu anneler günü mesajlarını facebook ya da twitterdan paylaşabilir sayfa hakkında bize yorum yazabilirsiniz.

 

Bu güzel günde annenizi ya da çocuğunuzun annesini mutlu edecek bir mesaj yollamak için bu sayfada bulunan anneler günü mesajlarından birini Annenize veya Eşinize yollayabilirsiniz. Bu sayfada bulunan anneler günü mesajlarını dilediğiniz gibi facebook ya da twitterden paylaşabilirsiniz. Sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Eleştiri ve yorumlarınızı bekliyoruz.


Anneler Günü Sözleri sayfamızda sizler için En Güzel Anneler Günü Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Anneler Günü Sözlerini dilediğiniz gibi Annenize,Eşinize asms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz..

 

Bu Yazımızda:Anneler Günü Sözleri,Anneler Günü Sözleri Anlamlı,Anneler Günü Sözleri Facebook,Anneler Günü Sözleri 2020,Anneler Günü Sözleri 2019,Anneler Günü Sözleri Duygusal,Anneler Günü Sözleri Kısa,Anneler Günü Sözleri Twitter,Anneler Günü Sözleri İnstagram,Anneler Günü Sözleri 2016,Anneler Günü Sözleri Etkileyici,Anneler Günü Sözleri Yeni,Anneler Günü Sözleri İndir,Anneler Günü Sözleri Paylaş bulacaksınız.

 

Anneler Günü Sözleri sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Anneler Günü Sözlerinı hazırladık.Anneler Günü Sözleri Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Anneler Günü Sözlerinı dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

Anneler Günü Sözleri

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM.

Hep cenneti merak etmişimdir. Bir dakika annecim gülümser misin.

Anasız ev ıssız geceye benzer. Annelerimizin anneler gününü kutlarım.

Bir anneyi, çocuklarının mutluluğundan başka hiç bir şey sevindirmez.

Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!

Adı, anne olan dünyanın en güzel melekleri, anneler gününüz kutlu olsun.

Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.

Biricik annem. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.

Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. Yüzü güzel annem, anneler günün kutlu olsun.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem Seni çok seviyorum.

Ellerinin üstünden ayaklarının altından öpülesi annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel ve özelsin. Anneler kutlu olsun canım annem.

Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Dünyanın en güzel annesi; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Anne Sevginin adı ve hiç kimse onun yerini alamaz. Onun sevgisi, saf ve temiz . . .Tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun.

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi.. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem annerler günü kutlu olsun annem

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor.Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük sansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.Anneler günün kutlu olsun canım annem

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Anneciğim bu gün senin günün…Anneler günün kutlu olsun en güzel günler senin ve sevdiklerinin olsun. Sen benim daima yanımda olan tek varlıksın. Seni her zaman daima seveceğim.

Canım anneciğim kim giderse gitsin benden, sen yanımda olduktan sonra benim için son yok. Aksine her gün yeni umut, her gün yeni mutluluk. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Anneler Günün Kutlu Olsun…

Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.Anneler Günün Kutlu Olsun…

Anneler Günün Kutlu Olsun…Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.Anneler Günün Kutlu Olsun…

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.Anneler günün kutlu olsun canım annem

Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Seni çok seviyorum anneler gününüz kutlu olsun canım anam.

Ellerin bir melek büyüsü, gözlerin merhamet, sesin bülbüllerde, ağıdın bitmez anne. Her mevsim açan güllerde, ipek yüzün her son baharda, kımıldayan sensin seher yunağında. Seni çok seviyorum canım annem. Anneler günün kutlu olsun. . .

Yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim. Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Küçükken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar severdin. Benim annem, güzel annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle yine. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Güzel annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Merhabalar;Anneciğinize Rahman c.c’dan sonsuz rameht diliyorum. Acınızı can-ı gf6nfclden paylaşıyorum:(c7ok zor olsa gerek. Lakin bu dfcnya, imtihan dfcnyası. c7ektiğimiz tfcm sıkıntı ve hfczfcnler, baki mekanımızda rameht ve mutluluğa df6nfcşsfcn inşaAllah.Kızınıza da hayırlı / uzun f6mfcrler diliyorum. Allah bağışlasın. Birbirinize sımsıkı sarılın. Her gfcnfcnfcz muhabbet ve huzurla yoğrulsun.Kalbi selamlarımla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM