Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Bu güzel günde annenizi ya da çocuğunuzun annesini eşinizi mutlu edecek bir mesaj yollamak için bu sayfada bulunan anneler günü mesajlarından birini Annenize veya Eşinize yollayabilirsiniz. Bu sayfada bulunan anneler günü mesajlarını dilediğiniz gibi facebook ya da twitterden paylaşabilirsiniz. Sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Eleştiri ve yorumlarınızı bekliyoruz. Anneler Günü Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel Anneler Günü Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki Anneler Günü Mesajlarını dilediğiniz gibi Annenize,Eşinize sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

Bu Yazımızda:Anneler Günü Mesajları,Anneler Günü Mesajları Anlamlı,Anneler Günü Mesajları Facebook,Anneler Günü Mesajları 2020,Anneler Günü Mesajları 2019,Anneler Günü Mesajları Duygusal,Anneler Günü Mesajları Kısa,Anneler Günü Mesajları Twitter,Anneler Günü Mesajları İnstagram,Anneler Günü Mesajları 2016,Anneler Günü Mesajları Etkileyici,Anneler Günü Mesajları Yeni,Anneler Günü Mesajları İndir,Anneler Günü Mesajları Paylaş bulacaksınız.

 

 

Anneler Günü Mesajları

 

Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.

 

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum

 

Anne … En iyisi sensin! Yaptığın her şey için teşekkür ederiz. Anneler günün kutlu olsun!

 

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

 

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bir tanem.

 

Herhangi bir kadın bir anne olabilir.Ama “Anne” sözcüğünü özel birisi alır.Anneler Günün Kutlu Olsun !

 

Yüreğindeki sınırsız Sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun!

 

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

 

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

 

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

 

Anneler günün kutlu olsun Canım Annem ! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun..

 

Ben, ilk görüşte aşka inanıyorum.Annemi seviyorum çünkü ilk ona açıldı gözlerim. Anneler Günün Kutlu Olsun Annem..

 

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

 

Anne başta Taç imiş.Her derde ilaç imiş.Bir evlat pir olsa.Anaya muhtaç imiş …Canım Annem .Anneler Günün Kutlu Olsun

 

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Anneler günün kutlu olsun.

 

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

 

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun…

 

Her şeye değer senin sonsuz sevgin… Annem annem… Seni çok arıyorum… Çok özledim…Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

 

Kulağımda tatlı sesin, ninni yavrum uyu dersin, sevgi bağın eksilmesin anneciğim, biriciğim. Biricik yavrun anneler gününü kutluyor.

 

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

 

Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardır. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Anne hakkı ödenmez sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa Bir tane annem etmez.Anneler günün kutlu olsun bir tanecik annem.

 

Benim bir tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.Anneler Günün Kutlu Olsun Annem.

 

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

 

Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

 

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.Anneler günün kutlu olsun.

 

Sen varken ben yoktum… Sen açken ben toktum… Şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim… Benim canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Fedakarlık, Sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında Sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem

 

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında Sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

 

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

 

Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

 

Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . Anneler Günün Kutlu Olsun Annem.İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

 

Ellerin bir melek büyüsü, gözlerin merhamet, sesin bülbüllerde, ağıtın bitmez anne. Her mevsim açan güllerde, ipek yüzün her son baharda, kımıldayan sensin seher yunağında. Seni çok seviyorum canım annem. Anneler günün kutlu olsun…

 

Yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.

 

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM