Yakamoz İle İlgili Sözler

Yakamoz İle İlgili Sözler

Bu Yazımızda: Yakamoz İle İlgili Sözler,Yakamoz İle İlgili Sözler Facebook,Yakamoz İle İlgili Sözler 2017,Yakamoz İle İlgili Sözler Kısa,Yakamoz İle İlgili Sözler Twitter,Yakamoz İle İlgili Sözler İnstagram,Yakamoz İle İlgili Sözler 2016,Yakamoz İle İlgili Sözler Etkileyici,Yakamoz İle İlgili Sözler Yeni,Yakamoz İle İlgili Sözler İndir,Yakamoz İle İlgili Sözler Paylaş bulacaksınız.

Yakamoz İle İlgili Sözler sayfamızda sizler için En Yakamoz İle İlgili Sözleri hazırladık.Sayfadaki Yakamoz İle İlgili Sözleri dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Yakamoz İle İlgili Sözler

— Gece yakamoz düşerken denize aklımda yine sen yine de sen.

— Ay ve yakamoz sordular seni neredesin nasıl derim terk etti bırakıp beni gitti anladılar ki aşkımız bitti.

— Ne zaman kapatsam gözlerimi gözlerin geliyor aklıma… Uykulara rest çektim birleşmez oldu kirpiklerim ne zaman yakamoz çıksa aya benzer yüzün gelir aklıma uykulara rest çektim

— Birtanem ne zaman dağlar sahili,deniz yakamozu,dünya dönmeyi unutursa,bende seni o zaman unuturum.

— Yakamoz sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parlıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.

— Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

— Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

— Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin, bil ki çok özlendin…

— Sahil , Ay ile koyun koyuna.Yakamozlar isil isil.Kayalarda var sanki bir yansima,Gozleriyle uzaklara bakan bir cift…

— Bir hikaye yaşandı denizlerinde gözlerinin suyu yıkayan bakışlarında yakamozlarla betonlarda sıkışan yüreğimle sevdaya hasret ruhumu…

— Gecenin elleri dolaşıyor saçlarımda,heryer sessiz., heryer kapkara… hayallerimse, yakamoz, yakamoz vurdum sırtıma, bir çuval dolusu… ufkumda gözlerin. içinde yosun kokusu…bütün yelkenlerim fora. yol alıyoruz yepyeni yarınlara… Nursen Ateş

— Gel seninle mehtaba çıkalım.Yıldızları sayarak bekleyelim sabahı.Gün batımını beraber seyredelim.Yakamoz da aşkımızı ilan edelim.

— Yağmur yağar ıslanırsın vay aman.Güneş doğar kaybolursun vay aman.Ay ışığı der durursun vay aman. Yakamozsun sen …

— Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk,

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM