Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları

Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları

Bu Yazımızda: Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları,Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları 2017,Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları Kısa,Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları 2016,Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları Etkileyici,Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları Yeni,Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları İndir,Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları Paylaş bulacaksınız.

Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajlarını dilediğiniz  gibi Whatsapp Gruplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Whatsapp Grubu İçin İyi Geceler Mesajları

— Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler. . .

— Rabbimiz Allah, fikrimizi zikrullah, kalbimizin nuru Resullulah, evvelimiz Allah, ahirimiz Allah, rehberimiz Kelamullah, Rabbimiz hayırlara ihsan et bu geceyi inşallah.

— Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. . . Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle iyi geceler dilerim.

— Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Hayırlı geceler. . .

— Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler.

— Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

— Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. . . İyi geceler.

— Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım.

— Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

— Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

— En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle. . . Hayırlı geceler. . .

— Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

— Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular

— Gözleriniz kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle.. İyi Geceler. . .

— Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler.

— Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Hayırlı geceler. . .

— Evinize gül kokusu essin kalplerinize ALLAH iyilik versin. Bu gecede ellerimizi her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Hayırlı geceler. . .

— Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile hayırlı geceler. . .

— Kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Hayırlı ve bol dualı geceler dilerim.

— Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

— Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu gecen mübarek olsun. . .

— Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

— Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Hayırlı geceler.

— Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. . . Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

— Yorucu da olsa güzel bir gün geride kaldı. İyi geceler tüm dostlarıma.

— Gece ne kadar karanlık olursa cenabı Allah gönlünüzü o kadar aydın kılsın. Tatlı uykular. Hayırlı geceler.

— Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

— Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

— Allah huzurlu uyku, hayırlı gece sabaha da uyanmayı nasip etsin. İyi uykular. . .

— Allah’ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bu geceler hayırlı olsun.

— Her şeyin zamanı var; yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler.

— Rabbimin sevdiği, sevdirdiği, sevindirdiği ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile geceniz mübarek olsun ve hayırlı son bulsun.

— Ey ümmeti Muhammed! Hepinize hayırlı geceler. Yeni güne hayırlarla uyanın inşallah.

— Varlığı ebedi olan merhamet sahibi yüce Allah, kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına vesile olmasını dilerim. Hayırlı geceler. . .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM