Üç Aylar Mesajları ve Sözleri

Üç Aylar Mesajları ve Sözleri

Bu Yazımızda: Üç Aylar Mesajları ve Sözleri,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri Facebook,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri 2020,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri 2017,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri Kısa,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri Twitter,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri İnstagram,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri 2016,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri Etkileyici,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri Yeni,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri İndir,Üç Aylar Mesajları ve Sözleri Paylaş bulacaksınız.

 

Üç Aylar Mesajları ve Sözleri sayfamızda sizler için En Güzel Üç Aylar Mesajları ve Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Üç Aylar Mesajları ve Sözlerini dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Üç Aylar Mesajları ve Sözleri

— Peygamberimiz (sallallahü aleyhi ve sellem), Ramazan ayı dışında en fazla orucu Receb ve Şaban aylarında tuttuğu hadis-i şeriflerde rivayet olunmuştur. Allah’ım bu aylarda tutacağımız oruçları ve yapacağımız ibadetleri kabul eyle. Üç Aylarımız mübarek olsun.

— İçinde bulunduğumuz bu günlerin, kalplerimizin imanla dolmasına vesile olması duasıyla… Üç Aylarımız mübarek olsun.

— Manevi iklimiyle ruhumuzu kuşatan, gönüllerimizi ferahlatan, kandiller geçidi mübarek Üç Aylar hayırlara vesile olsun.

— Bütün din kardeşlerimin dolu dolu geçireceği Mübarek Üç Aylarını tebrik ederim.

— Receb ekme ayı, Şaban sulama ayı, Ramazan ise hasat ayıdır. Allah’ım bizi hayırlı hasat elde edenlerden eyle. Üç aylarınız mübarek olsun

— Yer yer sürçmüş yer yer düşmüş ama pişman olmuş biz kullara Rahman’ın rahmet olarak araladığı kapılar açılıyor. Üç aylarımız mübarek olsun.

— Bol sevaplı tarife. Sayın abonemiz tarifenizde değişiklik yapılmıştır. 29.Mart’tan itibaren ilk ay 1’e 100, ikinci ay 1’e 300, 3. ay 1’e 1000 verilecektir. Daha bitmedi. Bu üç ay içinde 1’e 30.000’e varan sürprizlerimiz (Kadir Gecesi) sizi bekliyor. Ahirette hediyelerinizi güle güle harcayın. Üç Aylarınız mübarek olsun.

— Aklınıza gelen güzel şeyleri DUA’ya dökün. Bakarsınız yol olur, niyet olur, nasip olur, hallolur. Bu güzel aylarda dualarda buluşmak dileğiyle…

— Recep ekme ayıdır. Şaban sulama ayıdır. Ramazan ise hasat ayıdır. Herkes ne ekerse onu biçer. Ne yaparsa onun karşılığını bulur. Bir kimse ekimi bırakırsa, hasat zamanı ekmediğini pişman olanlardan olur. Üç aylarınız mübarek olsun.

— Seksen sene manevi bir ömür kazandıran, bugün başlayan mübarek Üç Aylarınızı tebrik ediyoruz.

— Mübarek Üç Aylar, dirilişimize ve yenilenerek doğruluşumuza vesile olsun. Hayatımız huzur, kalplerimiz sürûr bulsun.

— Üç Aylar, yüreğimize inşirah, bedenimize sıhhat, ailelerimize saadet, rızkımıza bereket, amellerimize doğruluk, milletimize birlik getirsin.

— Mübarek Üç Aylar başlamış olup, onu oruç ile, dua ile, Kur’an okumak ile süsleyerek RAMAZAN ayına ulaşabilmeyi Rabbim hepimize nasip eylesin.

— Receb, Şaban ve Ramazan aylarında bütün günahlarımızın affedilmesi dileğiyle, bu mübarek günler hayırlara vesile olur İnşaallah.

— Aldığımız her nefeste Rabbimizi anarak geçireceğimiz mübarek aylar olması dileğiyle…

— Affımıza vesile olması dileklerimle, mübarek Üç Aylarınızı tebrik ederim.

— Tüm İslam aleminin mübarek Üç Aylarını kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan dilerim.

— Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin mevlaya yöneldiği mübarek Üç Aylarınızı tebrik ederim.

— Sevgili Peygamberimiz (sallallahü aleyhi ve sellem), mübarek Üç Aylar için, “Receb Allah’ın ayı, Şaban benim ayım, Ramazan ise ümmetimin ayıdır.” buyurmuşlardır. Rabbim ibadetlerimizi kabul eder İnşaallah.

— Rahmetin sağanak sağanak yağdığı bu günlerde dualarda buluşmak dileğiyle… Üç Aylarınız mübarek olsun.

— “Allah’ım Receb ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır.” Amin.

— Bu mübarek günlerde yapacağımız ibadetlerle İnşaallah cennetin kapılarının sonuna kadar açılması dileğiyle, mübarek Üç Aylarınızı tebrik ederim.

— Bütün din kardeşlerimin dolu dolu geçireceği mübarek Üç Aylarını tebrik ederim.

— Kardeşlik ve barışın daim olduğu, mutlu, umutlu ve sevgi dolu günler dileğiyle. Üç Aylarınız mübarek olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM