Teröre Lanet Sözleri

Teröre Lanet Sözleri

Bu Yazımızda: Teröre Lanet Sözleri,Teröre Lanet Sözleri Anlamlı,Teröre Lanet Sözleri 2016,Teröre Lanet Sözleri 2017,Teröre Lanet Sözleri Yeni,Teröre Lanet Sözleri İndir,Teröre Lanet Sözleri Paylaş  bulacaksınız.

Teröre Lanet Sözleri

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

Lanet olsun ki en şiddetlisi şehitlerimizin döktüğü kanların içinde boğulsunlar yok yok onların kanlarına kirletmesinler asıl kendi kanlarında boğulsunlar.

Başımız sağ olsun sonu gelmiyor ki şerefsizlerin.

Dağda üç beş domuz sürüsü. Tutturmuş bir kürdistan türküsü. Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü. Satsan beş para etmez ne dirisi ne de ölüsü. Soyu soysuz olan sensin toprak senin neyine. İte itlik yapıp kafa tutma beyine. Anlasa dediğimi sokaktaki köpek ağlar haline. Duy ulan soysuz Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Size tek sözüm budur.

Biz korkak değiliz ki saklanalım, biz çakal değiliz ki kaçalım, biz kahpe değiliz ki sırtından vuralım. Biz TÜRK’üz Kardeşim.

Bu gün TÜRK bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, mehmetçiğimize ateş ederek mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. Unutmam, unutturmam, affetmem.

Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler. Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak! Al bayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı

Peşi sıra durmadan, kalksın F-16’lar. Tendürek, Cudi, Kandil, Zaho, Dargeçit, Gabar. Hepsi yıkılsın hele, sırada İmralı var. Orospunun çocuğu, asıl o piç yok olsun. Yansın Mezopotamya, güney-doğu kahrolsun!

Bize vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

UTANIYORUM SEHIDIM , YEMEKTEN, ICMEKTEN… SENIN ANNEN AGLARKEN GÜLMEKTEN UTANIYORUM … SANMA KI UNUTUYOR UNUTTURUYORUZ, UNUTANLARI BARINDIRMAKTAN UTANIYORUZ, SEN VATAN ICIN BIZIM ICIN SEHIT OLURKEN SENI GÖRMEZDEN GELENLERDEN UTANIYORUM…

Asker arkadaşı ölümüne arkadaştır, ölüm arkadaşı can arkadaşındır.

Ama ağlamak yakışmaz yinede gurur duyarız. Çünkü uğruna şehit düşebilecek kadar sevdiğimiz vatanimiz, toprağımız ve milletimiz var. Vatan sağ olsun!

Dağlarda yaşar gerekirse vatan için ey şanlı askerim sen bir tanesin.

Al kanıyla suluyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor gül canını şehidim. Dünya duysun bilinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit ölmez, bu aziz vatan bölünmez!

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

Bizim dirimiz ASKER, ölümüz ŞEHİT’tir. Sizin diriniz KALLEŞ, ölünüz LEŞ’tir..

Siz hiç villadan çikan şehit cenazesi gördünüz mü? Ben görmedim..

Vatan İçin Ölmekse Kaderim , Böyle Kaderin Ellerinden Öperim. (Mehmet Akif Ersoy)

Konuyorsa dalına bölücü leş kargaları: Dal kesilsin.Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan: Yol kesilsin.Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa: Kol kesilsin.Bu vatana ihanet eden baş ise: Baş kesilsin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Bende yüzbaşı olmak istiyorum.
    Vatan için ölmekse kaderim böyle kaderin ellerinden öperimm inşallahh.. ?❤

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM