Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günün geri kalanı nasıl başlarsan öyle şekillenirmiş derler.Güne ve aşka iyi başlamanız için Sevgiliye Günaydın Mesajları sayfamızı yaptık.Sevgiliye Günaydın Mesajlarını dilediğiniz gibi Facebook tan Tiwitter den paylaşabilirsiniz.Güzel günler geçirmenizi dileyerek sizlere en güzel Sevgiliye Günaydın Mesajlarını hazırladık. Bu en güzel sevgiliye günaydın mesajlarını sevdiğinize yollayıp günün ilk saatlerinde kendinizi hatırlatmanızı istedik. sevdiğinizin yüzünde bir tebessüm oluşturmanızı istedik.Gününüz aşk dolsun.!!!

 

Bu Yazımızda: Sevgiliye Günaydın Mesajları,Sevgiliye Günaydın Mesajları Facebook,Sevgiliye Günaydın Mesajları 2020,Sevgiliye Günaydın Mesajları 2018,Sevgiliye Günaydın Mesajları 2017,Sevgiliye Günaydın Mesajları Kısa,Sevgiliye Günaydın Mesajları Twitter,Sevgiliye Günaydın Mesajları İnstagram,Sevgiliye Günaydın Mesajları 2016,Sevgiliye Günaydın Mesajları Etkileyici,Sevgiliye Günaydın Mesajları Yeni,Sevgiliye Günaydın Mesajları İndir,Sevgiliye Günaydın Mesajları Paylaş bulacaksınız.

 

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günaydın gönlümün gülü…

Güne seninle başlamak istedim canım benim Günaydın…

Günaydın günüme doğan güneşim, Günaydın içimi ısıtan tek varlık. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum.

Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin.

Bu doğan güneş bizim için doğuyor, yeni günü bize doğuruyor. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.!

İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Günaydın bal böceğim, minik kelebeğim, yeni güne benimle Hoşgeldin..

Günaydın, günün aydın olsun cantanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.

Kimseye böyle bi özlem duyacağımı sanmazken beni benden aldın mutluluğum sana kocaman Günaydın

Bedenimin her hücresi ile aşığım sana. . . Günaydın ballı lokumum.

Yolculuklar yapacağız, ben omzunda uyuyakalacağım, uyandığımda gittiğimiz yere senin omzunda senin kokunla varmış olacağım. Günaydın bir hayalimin daha gerçek olmasının sebebi..

Gökyüzü kararıp, o en korktuğum şimşekler çaktığında sığınacağım yan senin yanın olsun sevgilim.. Alnımdan öp beni, sımsıkı sarıl bana.. Sen her şeyimsin benim..

Günaydın canımın içi, Günaydın doğan güneşim, Günaydın günüme gün katan güzelim.

Sabahın ilk saatlerinde yazılan bir “Günaydın” mesajı sadece “iyi bir gün” dilemek anlamına gelmez

“Günaydın” gerçek anlamda sessiz ve sevgi dolu mesajı ile gelir, “Ben kalktığımda ilk seni düşünüyorum”

Sabah uykusu gibi sevebileceği biri lazım insana, sen gibi, senin gibi. . .aşkım seni çok seviyorum … günaydın

Günaydın, bakmaya kıyamadığım Günaydın

Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim Günaydın meleğim. . .

Bu sabah tutamasamda elini, sabahın erken saatlerinde göremesemde güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, Günaydın sevgilim

Sadece Rüyalarımda Değil, Gözlerimde yaşatıyorum Seni, Gözlerimde Olduğun için Rüyalarımdasın Sevgilim, Günaydın..

Seninle Hayat Rüya Gibi, Seninle Her şey Güzel Seninle Siyahın Anlamı var Seninle Beyazın Saflığı Var Seninle Bugünün Güneşi Var Günaydın her şeyim..

Sen Yanımda Olamasan da Bugünde Rüyamda yanımdaydın, Bugün Ellerini Tutamasam da Yarın Ellerinle Buluşacağım, Günaydın Bir tanem.

Her Güzel Şey Mutlu Biter Ama Sen Bende Hiç Bitmeyeceksin Bir tanem Günaydın. . .

Adını Güneşe Yazsam Güneş Batmamak için And içer, Gözlerini yıldızlarla Paylaşsam Yıldızlar Kaymamak için Yemin Eder, ben Sana Yeminliyim Sevgilim Günaydın..

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde Günaydın sevgilim günüm aydın seninle..

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, Günaydın güneşim. . .

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi Günaydın sevgilim..

Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği Günaydın.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam Günaydın

Günaydın kadınım, Günaydın hayat ve gene Günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım

Her güne enerjiyle dolu başlamamın, Hayata sımsıkı sarılmamın, Umutlarımı hep yaşatmamın sebebi, Sebebi varlığım Günaydın

Gün başlıyor. . .. her yanda bir telaş. . . bir koşuşturmaca. . . Duran ne var ki hayatta, hareket canlılıktır zaten, haydi uyan ve canlan biraz, seni bekliyorum, Günaydın

Güneşi yıldızlardan daha çok seviyorum neden mi? Yıldızlara çıplak gözle bakabilirsin ama güneşe çıplak gözle bakamazsın sana bakmaya kıyamadığım gibi sevgilim, güneşim Günaydın

Bana öyle mektuplar yaz ki, açar açmaz alayım kokunu, içlesin içime, sen koksun tüm bedenim, aşk çiçeğim Günaydın

Ufacık yüreğim sonsuza dek senin, o güzel gözlerinse sonsuza dek benim. Sadece bana aşkla baksın gözlerin. Bugünde bana uyan Günaydın sevgilim..

Her güne seninle başlamak, her günü seninle bitirmek, bir ömrü seninle yaşamak beni ayakta tutan tek amaç sevgilim, Günaydın.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni Günaydın hayatımın tek gerçeği.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, Günaydın sana.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, Günaydın sevgilim Günaydın benim en güzel günüm.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana Günaydın hayatımın anlamı.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana Günaydın hayatımın anlamı.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, Günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, Günaydın aşkım

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM