Romantik Doğum Günü Mesajları Duygusal Etkileyici

Romantik Doğum Günü Mesajları Duygusal Etkileyici

Romantik Doğum Günü Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Romantik Doğum Günü Mesajlarını hazırladık.Doğum Günü Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Romantik Doğum Günü Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü Mesajları

Dünyanın en nadide güzelliği senin kalbinde ve gül yüzünde şekil buldu. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin! Bugün 365 günlük yeni bir sayfa açılıyor. İnşallah her yıl yeni sayfalarını beraber doldururuz, beraber oluruz aşkım. İnşallah bir sonraki doğum gününü Allah görmeyi, beraber olmayı nasip eder ve kutlarız aşkım.

Bir ömrün en ıssız yerindeydim, sonra birden sen geldin. Geldin ve bildiğim her şeyi değiştirdin. İçinde umut olan bir yolculuğun başlangıcıydın benim için ve seninle sanki yeniden dünyaya geldim iyi ki doğdun güzeller güzeli.

Yüreğimin bitmeyen cümleleri var, oysa ben hep başka zalimlerin ellerinde tükendim sanırdım. Seninle anımsamaya çalıştığım bir şarkı gibi, dilimin ucunda geçmişin kötü günleri. İyi ki doğdun bir tanem. . .

Yağmurlu gecelerde camıma vuran damlalar, yaz güneşi ve hatta baharda bir anda odamdan içeri dolan çiçek kokusu sensin. Sensin ömrümün sebebi ve hiç bitmeyen bir şiir gibi sevileceksin. Nice mutlu yıllara bir tanem. . .

Seni aklımda saklıyor, içimde hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim! Hiç bıkmadan ve tüketmeden sevdamı, her yeni yaşında yanında olmayı istiyorum. Bu ömrü birlikte bitirelim diye dua ediyorum çünkü seni çok seviyorum.

Aklımı, ruhumu, bedenimi teslim alıyorsun hangi vakit öpsen dudaklarımı. Bir sevişmenin dua gibi, tören gibi yaşandığı dakikaları tadıyorum seninle. Nice yıllara bir tanem. . .

Her şey büyük bir kaosken hayatımda, sen gelince duruluyor yaşamın kargaşası. Sanki senden daha fazla değil dünya ve o kadarı bana yetiyor. Nice mutlu yıllara beraberce ulaşmak dileğiyle. . .

Romantik Doğum Günü Mesajları
Romantik Doğum Günü Mesajları

Duygusal Etkileyici Doğum Günü Mesajları 

Ömrümün en güzel anlarına şahitlik eden yol arkadaşım, elbette hesapsız bir düş peşindeyim seninle ve hiçbir beklentisi olmadan sevdalanıyor sana aklım. Nice mutlu yıllara. . .

Gün ışığıyla yıkadığın kalbimin, artık sahibi de sensin, nedeni de Ne kadar sevebiliyorsan sev çünkü bedenimi de sana sundum ben tüm kalbimle. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun bir tanem.

Şimdi uzun yıllar bu şehirde hiç sana rastlamadan geçirdiğim o ıssız günleri düşündükçe; seni bir defa daha seviyorum. Varlığın iyi geliyor özüme, bir yerlerde beni seviyor olduğunu bildiğimde sakinleşiyorum. Nice mutlu yıllara. . .

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. . . Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle. . .

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

İyi ki benimle varsın dediğim bir sürü insan var, mutluluk huzur sevmek ve sevilmek daima peşinden koşsun… üzüntü yıldızlar kadar uzak sevinç göz bebeği kadar yakın olsun…

Varlığın, yıllarca içimde birikip sertleşen bütün korkuları tek tek çözüyor. Siyah olan ne varsa yeryüzünde, seninle beyaza dönüyor. İyi ki varsın bir tanem.

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için. . . Doğum günün kutlu olsun ışığım. . .

Bazen, hani o gözlerine dalıp gittiğim düş saatlerinde, seninle geçirilen günlere dua ediyorum ve teşekkür ediyorum Allah’a, senin sevgini hediye ettiği için bana. İyi ki doğdun canım. . .

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. . . Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. . . Nice nice yıllara güzel melek. . .

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem. . .

Romantik Doğum Günü Mesajları

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. . . Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem. . .

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. . . Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara. . .

Haksız bir ayrılık, saçma bir ayrılık, lanet bir sevgi ve geçmeyen zaman. Daha ne diyeyim. Bu ayazın ve ıstırabın tadına varmak lazım. Hoş geldin Hüzün! Ve İyi ki doğdun sevgilim!

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgilim…

Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun birtanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyiki doğdun. . .

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim, doğum günün kutlu olsun…

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olman dileğiyle. . . Doğum günün kutlu olsun!

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

Etkileyici Doğum Günü Sözleri

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun.

Kardeşim, doğum gününü kutlarım. Hayat sana mert, dürüst ve babacan davransın. Tıpkı senin gibi. Doğum günün kutlu olsun.

Dostum, can yoldaşım. Canımdan çok seviyorum seni. İste dünyamızı değiştirelim. İste zamanı durduralım. Bugün hiç bitmesin. Doğum günün kutlu olsun.

Kederden, elemden uzak bir hayat seni kovalasın. Yaşamın öyle güzel geçsin ki kıskananlar kapında kuyruk olsun. Adamsın be kardeşim, iyi ki doğdun.

İnsanın hayata tutunması için geçerli sebepleri olması gerekir. Sen benim en büyük sebebimsin. Kardeşten yakın insan. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Zor anlarımda çıkıp geldin. Derdimi dert bildin. Canımı emanet ettim. Bir kere bile beni mahvetmedin. Sana sonsuz teşekkürler can dostum. Doğum günün sana tüm zorluklarını unuttursun. İyi ki doğdun kardeşim

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. . . Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara. . .

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. . . Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. . . Nice nice yıllara güzel melek. . .

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. . . Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. . . Doğum günün kutlu olsun bir tanem. . .

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun. . .

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara. . .

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM