Ramazan Mesajları

Ramazan Mesajları

Bu Yazımızda: Ramazan Mesajları,Ramazan Mesajları 2019,Ramazan Mesajları Facebook,Ramazan Mesajları Duygusal,Ramazan Mesajları 2018,Ramazan Mesajları 2017,Ramazan Mesajları 2016,Ramazan Mesajları Kısa,Ramazan Mesajları Yeni,Ramazan Mesajları İndir,Ramazan Mesajları Paylaş bulacaksınız


Ramazan Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel Ramazan Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki Ramazan Mesajlarını dilediğiniz gibi sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylasabilirsiniz.

Ramazan Mesajları

— On bir ayın Sultanı Hoş Geldin Ya-Şehr-i Ramazan. . .

— Ramazanda Allah’i zikreden magfiret olunur. Ve o ayda Allah’dan dilekte bulunan kimse de mahrum edilmez. – Hz. Cabir (R.A)

— Bu mubarek ay İnşallah ülkemize barış huzur ve mutluluk getirir..

— Ramazan orucu farz, teravih namazı ise sünnettir. Bu ayda oruç tutup, gecelerini de ibadetle geçirenin günahları affolur.Ramazan- Şerifleriniz Hayr olsun..

— Bu ay Ramazan diye adlandırıldı; çünkü bu ay günahları temizler..Hayırlı Ramazanlar..

— Ramazan ayının bereketli sofralarınıza, huzuru kalbinize, imanı dualarınıza yansısın Ramazan ayınız mübarek olsun.

— Ramazan ayı kalbine teselli, ruhuna ilaç, duaların kabul, Ramazan ayın mübarek olsun.

— Mübarek ayımızda nefsimizi oruçla keselim, şeytanı dualarımızla yenelim, yeilmizi imanımızla belirleyelim. . . Hayırlı Ramazanlar.

— Ramazan ayının verdiği bereket İftar sofralarınıza tat ve huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar.

— Ramazan ayı ; kalbini O’nun yoluna koymaya. . . Ellerini O’nun dergahına açmaya. . . Ruhunu doyurmaya. . . Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun. . . Hayırlı Ramazanlar.

— Gözlerimiz ışık dolu, kalbimiz iman dolu, avuçlarımız dua dolu olsun, Ramazan ayımız hepimize mübarek olsun. . .

— Ramazan ayı ; kalbini O’nun yoluna koymaya. . . Ellerini O’nun dergahına açmaya. . . Ruhunu doyurmaya. . . Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun. . .

— Ramazan ayının bereketi hanenize, hoşgörüsü gönüllerinize, sabrı ruhunuza dolsun, Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun. . .

— Ramazan Ayı ;sana Vücudunun sıhhat ve selametli olan az yemeğe;Ruhunun sıhhat ve selameti olan günahsız olmaya; dininin sıhhat ve selameti olan Peygamber Efendlmlzln (S.A.V) güzel ahlakına sahip olmaya veslle olsun. . . . .

— Ramazan ayı sana bir muştu, kalbine teselli, ruhunu karanlık ruhların baskısından kurtarmaya vesile olsun. . .

— Ramazan geldi hoş geldi, yüreklere huzur geldi. lşıksız evlere güneş, duasız ellere dua geldi. Rabbim bu ayda hayırlı kullardan olayı bütün din kardeşlerime nasip etsin. Ramazanı Şerif ayınız kutlu, gönlünüz dua dolu olsun.

— Cennetin Reyyan adlı bir kapısı vardır; o kapıdan ancak oruç tutanlar girecektir.

— Her kim ramazan ayını susarak oruç tutar da, kulağını, gözünü, dilini, şehvetini ve vücudunun organlarını yalandan, haramdan ve gıybetten Allah’ın rızası için korursa, yüce Allah onu kendine yakın kılar, öyle ki o adam Hz İbrahim Halilullah’ın makamına ulaşır ve onunla birlikte olur.

— Arzın kapılarının açık olduğu bu mubarek ayda kesenize tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı Ramazanlar.

— Gözlerimiz ışık dolsun, gönüllerimliz iman aşkına boğulsun, avuç içlerimiz dua dolu olsun. Bu mübarek ayda bütün dualar kabul, bütün sadakalar makbul, bütün oruçlar kabul olsun. Ramazan ayınız mübarek olsun.

— Ramazan ayı girdiği zaman cennetin kapıları açılır, cehennemin kapıları kapanır ve şeytanlar da zincire vurulur. Hoşgeldin 11 ayın sultanı.”

— Bütün dualar gül kokar bu ay. İmanı yüksek ilmi derin olanlar bilir ki Ramazan ayı ayların en makbulüdür. Bu ayı oruçla, namazla ve niyazla geirmenizi temennil eder Ramazan ayınızı kutlarım.

— Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir. . . Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle. . . Hoşgeldin on bir ayın sultanı. . .”

— Mübarek Ramazan ayı; sana vücudunun sıhhat ve selameil olan az yemeğe. Ruhunun sıhhat ve selameti olan günahsız olmaya. Dininin sıhhat ve selameti olan Peygamber Efendimizin (S.A.V) güzel ahlakına sahip olmaya vesile olsun.

— Mübarek Ramazan ayına özel Rahmet, Bereket ve Mağflret ile dopdolu olman dileklerimle.

— Ramazan ayı ; kalbini O’ nun yoluna koymaya. . . Ellerini O’ nun dergahına açmaya. . . Ruhunu doyurmaya. . . Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun. . .

— Mübarek Ramazan Ayı Kalbini O’nun yoluna koymayı Ellerini daim O’nun dergahına açmaya vesile olsun

— Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün melekler sizinle, dualarınız kabul Ramazan ayınız mübarek olsun. . .”

— Ramazan ayında verilen bir sadaka, başka aylarda verilen bin sadakadan daha hayırlıdır.

— Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazanın Mübarek Olsun.

— Oruç tutan müminin susması tesbih, uykusu ibadet, duası müstecap ve amelinin sevabı da çoktur. Hoşgeldln 11 ayın Sultanı.

— Sevgi söze dolarsa duа olur, dua Allah’a ulaşırsa nur оlur, aynı yоlda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulаşmаsı dileği ile Rаmаzаnın Mübarek Olsun .

— Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve Ramazanınız mübarek olsun.

— Bu Mubarek Ramazan ayında tüm şeytanlar bağlanır.Cennet kapıları açılır. O kapıdan girebilmemiz dileğiyle.Hoş Geldin Ya-Şhri Ramazan. . .

— Allah-u Teala melekleri oruç tutanlara dua etmekle görevlendirmiştir.Rabbim Ramazanın hakkını verenlerden eylesin..

— Kim Ramazan ayını oruçlu geçirir ve haramlardan ve iftiradan sakınırsa, Allah ondan razı olur ve cenneti ona farz kılar.Bu Ramazan vesilesiyle Cennetine al Ya Rabbim…

— Bu Ramazanda sadece aç kalmayı değilde;Tüm bedenimizle oruç tutmayı nasip et Allah’ım…Hayırlı Ramazanlar..

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları | Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Anlamlı Sözler,Resimli Sözler: […] Arkadaşa Doğum Günü Mesajları […]
2020-04-05 20:43:41
En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları | Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Anlamlı Sözler,Resimli Sözler: […] En Güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları […]
2020-04-03 14:42:13
Resimli Regaib Kandili Mesajları | Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Anlamlı Sözler,Resimli Sözler: […] Regaib Kandili Mesajları […]
2020-04-01 22:56:00
Resimli Regaib Kandili Mesajları | Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Anlamlı Sözler,Resimli Sözler: […] Regaib Kandili Sözleri […]
2020-04-01 22:53:37
Kısa Aşk Sözleri | Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Anlamlı Sözler,Resimli Sözler: […] Sevgi Sözleri sayfamızı da görmelisiniz… […]
2020-04-01 12:27:52