Psiko Sözler

Psiko Sözler

Bu Yazımızda: Psiko Sözler,Psiko Sözler 2018,Psiko Sözler Facebook,Psiko Sözler 2017,Psiko Sözler Kısa,Psiko Sözler Twitter,Psiko Sözler İnstagram,Psiko Sözler 2016,Psiko Sözler Etkileyici,Psiko Sözler Yeni,Psiko Sözler İndir,Psiko Sözler Paylaş bulacaksınız.

Psiko Sözler sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Güzel Psiko Sözleri hazırladık.Sayfadaki Psiko Sözleri dilediğiniz gibi sms gönderebilir;Psiko Sözleri sizde sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Psiko Sözler

— Senin aşkın yalanmış… bana yalanmamışı lazım…

— İnsan vardır sevgilerin en yücesine layık, insan vardır sevgilerin en yücesini versen bile aşağılıkk. . .

— Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam ama senin hemen unutuveririm. Niye mi? Çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!

— Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım.

— Seni sevmek ölümse koyum g.tüne gülümse. . .

— Yarı dalgalı olmamalı deniz. Ya durulmalı ya da kudurmalı. Sonuna kadar batmalı hançer ya da hep yerinde durmalı. Yarı gönül vermemeli insan ya sevmeli ya da terk etmeli. . .

— Özgür doğmamış olabilirsin ama özgür ölmelisin. . .

— Tatlı biri vardır sevilmeye değer, güzel biri vardır görülmeye değer, iyi dostlar vardır özlenmeye değer, ama birde biri var ki can vermeye değer, mesajımı okuyorsa eğer. . .

— Sevmek çaydır sevilmek şeker, bizim gibiler çayı,şekersiz içer. . .

— Kalbime çok kızıyorum. Benim içimde ve bana ait olmasına rağmen senin için atıyor!!!

— Hayatta gözyaşlarının tek nedeni mutluluğun olsun bitanem

— Beni ateşe at, vücudum yansın. Ama sadece kalbimi bırak, çünkü; orda sen varsın. . .

— Sensizliği de sevdim ben: Çünkü; sensizliğin içinde de sen vardın. . .

— Hayatta üç şeyi sevdim: Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye. . .

— Aşka kan dökmek diyorsan eğer; Sana dünyanın şah damarını keserim. İlle de senin kanın diyorsan; mühim değil, ben seni toprakta da severim. . .

— Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi: Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki bir gün seversin diye. . .

— Çalmasın kalbini bende başkası çalsalar bile açma kapıları kimseye çünkü içeride ben varım..

— Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce..

— Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

— Sozun siirlerin mukemmelidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzelidir.Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..

— Eger bir gün bir rüzgar eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

— Dün bir yolcu ugurladim nemli gözlerle onu tek kelimeyle ugurladim güle güle gül dudaklarindan duydum dönecegim tüm kalbimle haykirdim bekleyeceyim. . .

— Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın. . .

— Sözün şiirlerin mükemmelidir. Senden başkasını seven delidir. Yüzün çiçeklerin en güzelidir. Gözlerin bilinmez bir diyar gibi. . .

— Eğer bir gün bir rüzgâr eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla. . .

— Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın. . .

— Ne unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman alışmayı öğretir, unutmayı asla!

— Keşke sen, ben olsan ölesiye sevmenin ne zor olduğunu anlasan; keşke ben de sen olsam ölesiye sevilmenin tadını çıkarsam.

— Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve her şeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.

— Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini, inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini. . .

— Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağlatmaz. Olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

— Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim, yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla. . .

— Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sende onlardansın!

— Unutmaki sevgilim çınarlar saksıda yetişmez

— Kalbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin

— Uçurumun kenarında isen hayata gıcıklık olsun diye gülümse

— Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini

— Dağlara şahinlerde çıkar yılanlarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması

— Allahım canımı öyle bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir gül bulamasın

— Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağlatmaz. olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

— Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla. . .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM