ÖZÜR DİLEME SÖZLERİ

ÖZÜR DİLEME SÖZLERİ

Sayfa İçeriği:
Özür Sözleri, Özür Sözleri Kısa, Özür Sözleri 2016, Özür Sözleri Facebook, Özür Sözleri Twitter, Özür Sözleri Whatsapp,En Anlamlı Özür Sözleri Yeni,En Anlamlı Özür Sözleri Kısa, En Anlamlı Özür Sözleri 2016,En Anlamlı Özür Sözleri Facebook, En Anlamlı Özür Sözleri Twitter, En Anlamlı Özür Sözleri Whatsapp, En Anlamlı Özür Sözleri Yeni, En Anlamlı Özür Sözleri instagram

özür mesajı sevgiliye,anlamlı özür sözleri,özür mesajı arkadaşa,özür mesajı uzun,özür mesajı sevgiliye uzun,özür mesajı kısa,aşk sözleri,özür mesajı tumblr

EN ANLAMLI ÖZÜR DİLEME SÖZLERİ

Aşkım Senden özür Dilerim Kalbini Kırdıysam çekip Giderim.

Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Bir daha tekrarlanmayacak Kusura bakma Canım.

Özür dilemek büyüklük ise özrü kabul etmekte bir erdemliktir dimi.

Seni O kadar Çok Seviyorum ki Anlatamam Aşkım Kalbimden özür Dilerim içine Seni Sığdıramıyorum bedenimden de özür Dilerim Damarlarımda Seni gezdirdiğim için.

Delikanlı Adam özür Dilemesini bilmeli Bilmiyorsa öğrenmeli.

Aşkım Senden özür Dilerim Kalbini Kırdıysam çekip Giderim.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Aşkım bir tanem seni kırdığım için çok özür dilerim söylediklerim için çok pişmanım ne olur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Seni o kadar çok sevdim ki ama sen bunu anlamak istemedin.. seni her ağladığımda özlüyorum ve her ağladığımda seni bekliyorum… beni ne olur affet..

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet…

Dostluk affetmektir… Affetmeyi bilmek demektir.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…

Hadi Öpeyim de barışalım :))

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.

Senden çok özür diliyorum ben böle olmasını istemezdim ne olur affet beni yalvarırım.

Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Bir daha tekrarlanmayacak Kusura bakma Canım

Seni Çok üzdüm farkındayım Farkında Olduğum üzüntünün yeniden olmaması için çabalıyorum beni Mutlu Etmek ister misin? O zaman özür Dileğimi Kabul Eder misin.

Dünyada 2 Türlü insan Vardır Bir Fiziksel özürlü Birde Hatalarıyla Yaşayan Özürlüler ( benim Gibi ) Sana yaptığım kabalığı Affeder misin? Senden özür Dilesem Yeniden Beni Dinler misin

Kim ne derse Desin Hatalarımın fakındayım Ve Yaptığım Hatalardan Dolayı karşındayım, Senden özür Dilerim Kabul Ediyor musun Özrümü.

Affedersin bebeğim insanlar hata yaparak Hatalarını telafi Ederler Sende hatamı telafi Etmemde yardım Edersen Özür Dileğimi kabul Eder misin.

Yaptığım Hatalardan Dolayı Senden özür Dilerim Bir daha tekrarlanmayacak Kusura bakma Canım.

özür dilemek büyüklük ise özrü kabul etmekte bir erdemliktir dimi.

Seni O kadar Çok Seviyorum ki Anlatamam Aşkım Kalbimden özür Dilerim içine Seni Sığdıramıyorum bedenimden de özür Dilerim Damarlarımda Seni gezdirdiğim için.

Delikanlı Adam özür Dilemesini bilmeli Bilmiyorsa öğrenmeli.

Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım.

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Ben Aşkımı Kirletecek kadar Gururlu Değilim özellikle Senden özür Dilemeyecek kadar Kibirli Değilim Aşkım Bütün Derdi Kederi Ve kibri Arkama Aldım ve Senden 1000 kere Özür Diliyorum.

Sana Nasıl Sevgi Sözleri Söylüyorsam özür Dilemesini de bilirim her Söz benim Bunu Unutma Affetmek Sana kaldı Artık bekliyorum Cevabını Elimde telefonum içimdeki Çocuk Umuduyla.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM