Özledim Sözleri

Özledim Sözleri

Bu Yazımızda: Özledim Sözleri,Özledim Sözleri Facebook,Özledim Sözleri 2017,Özledim Sözleri Kısa,Özledim Sözleri Twitter,Özledim Sözleri İnstagram,Özledim Sözleri 2016,Özledim Sözleri Etkileyici,Özledim Sözleri Yeni,Özledim Sözleri İndir,Özledim Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Özledim Sözleri sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Güzel Özledim Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Özledim Sözlerini dilediğiniz gibi özlediğinize sms gönderebilir;sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Özledim Sözleri

— Sus be yüreğim ! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da, bilmesin özlendiğini. Özdemir Asaf

— Beklemek güzeldir güzelim dönecekse eğer beklenen. . . Özlemek güzeldir güzelim özlüyorsa eğer özlenen. . . Herzaman duyamadığımız o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke. . .

— Özledim uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belkide hissetmeyen kalpsizi özledim!

— Ben seni sevdiğim zaman acıyı da sevmeyi öğrendim. Bazen sözlerin canımı çok yaktı bazen de o sözlerinle ben hayata

— Sen benim en güzel yanlışım oldun.Senin gibi bir günah için tövbe etmiyorum asla.

— Dostun sırtından vurdu diye kızmana gerek yok. Dostuna güvenerek ona sırtını dönen sendin. Birisi arkandan konuşuyor

— Kalbimi sana emanet ettiğim günden beri çok acılar çekiyorum. Ya sen bakamadın emanetine veya çok derininde saklamı

— Kendine bir yıldız seç gök yüzünden.Gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun. Bir yıldız da bana seç.Parlamasa

— Pişmanlıklar içinde. Boğazımdaki düğümlenmiş hatıraların anısıyla, seni içimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarımızı yaktım kul olana dek. . .

— Beklemiyorum artık seni. . . Biliyorum artık, gelmeyeceksin; yine umut çiçeklerim solacak, yine ağlayacağım, yine hıçkırıklar arasında boğulacağım. . . Ama sen gelmeyeceksin. Ben hep burada kalacağım.

— Benden uzakta olduğunun ne önemi varki. . .Ay da güneşde benden çok uzakda ama bir günüm onlarsız geçmiyor. . .!

— Seni seviyorum ! Diyen dillere değil. . .senin için ağlayan gözlere inan. . .

— Her halinle her halimdin gözümden düştün. . . Zaten hiç Benim olmadın hatta ödünçtün !

— Dünya gözlerin kadar güzel olsaydı yaşamaya değerdi!

— Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten,usandım,tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

— Hasretim rengine siyahmi desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler

— Sen ve sevgim, süresiz bir ayrılık ızdıraplar, işkenceler bu sensizlik o gülen yüz, o gamzeler, siyah gözler daha neler şarkıda sen, şiirde sen, bestede sen, velhasıl sen şen şen!

— Seni seviyorum demeyi özledim, kahirlanıp içimi dökmeyi, küsüp küsüp barışmamızı özledim seni kıskandığım günleri, hayallerimin sultanını özledim!

— Kalbimde, aklımda , canımda. . . bir tek yanımda değil !

— Hiç bir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. . . Sevdim işte ! Ötesi de yok gerisi de. . .

— Madem ki yokluğumla daha mutlusun, o halde yokluk benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun. . .

— Gitme! Diyebilecek kadar güçlü olmalı insan. Çünkü hiç kimse, kaybettiklerini unutabilecek kadar güçlü değil. . .Can Dündar

— Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. . . Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir. . .

— Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

— Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

— Pismanliklar icinde. Bogazimdaki dügümlenmis hatiralarin anisiyla, seni icimde bitirircesine resimlerimizi kestim tek tek, mektuplarimizi yaktim kül olana dek. . .

— Gülmek için mutlu olmayı bekleme belki mutluluk gülüşünde saklıdır sakın ağlayayım deme belki senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır!!

— Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. . . Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir.

— Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmamış mı yaradan ? Yaprak düşer dalından, damla ayrılır bulutlardan, seviyorum derken bile ayrılır sözler dudaklardan.www.sozsepeti.com

— Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış ya da senden ayrı yaşayış.

— Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

— Unutamam ki, beni hiç tanımamışsın, severken unutmak olmaz anlamamışsın, bunca yıl yalanmış aşkı bulamamışsın, yanı başımdaydın oysa çok uzakmışsın.

— Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır.

— Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

— Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine gözlerin zaman zaman takilirsa uzaklara kulaklarin ansizin çinlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

— Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten,usandım,tarla kuşunun sesinden usandım. Bu yürekten kendimden usandım. Durup durupseni özlemekten usandım. . .

— Şimdi uzaktasın, benimle değil Ben ise yalnızım, seninle değil Adın kalbimde, dilimde değil Seni çok özledim, elimde değil.

— Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşlarımı, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı filan. . .

— Herkes niyetini kendisi belli eder,kimine göre alt tarafı aşk tır, kimine göre sol tarafı.

— Çok uzaktan sevince insan, anlarmış harflerin değerini. . .

— Ve bazen hayattır sevmek, Birini çok uzağındayken bile yüreğinde taşıyabilmek.

— Birini aklınızdan silebilirsiniz. Ama onu kalbinizden atmak başka bir hikayedir.

— Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM