Mezuniyet Sözleri

Mezuniyet Sözleri

Mezuniyet Sözleri,Mezuniyet İle İlgili Söylenecek Sözler Yazımızda: Mezuniyet Sözleri,Mezuniyet İle İlgili Söylenecek Sözler bulacaksınız.Mezuniyetinizde dilediğiniz gibi paylaşın.

Mezuniyet Sözleri

Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

 

Biz sizleri asla unutmayacağız sizlerde bizleri unutmayın. Söylemesi zor ama söylenmek zorunda olan kelime hepinize elveda…

Gidiyoruz ama gönlümüz, Aklımız, anılarımız hep burada sizlerle kalacaktır. Güzel günlerde görüşmek üzere hoşça kalın.

Başarılarınla göğsümüzü kabarttığın için sana çok teşekkür ederiz canım benim. Nice güzel başarının gelmesi ümidiyle…

Gidiyoruz ama geri geleceğiz, hem de şimdi küçük bir fidan olarak gidiyoruz ama büyük çınarlar olarak geri geleceğiz.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Bir zildi tüm yılı başlatan bir zildi sözlüden kurtaran ve yine bir zil olacak hepimizi ayıran.

Mezuniyet İle İlgili Söylenecek Sözler

Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır.

Her şey biter bu hayatta okul bile bitebildiğine göre

Allah’ım bu günleri de görecek miydik? Artık ben de bir … mezunuyum.

Okul bitince sevinirim sanmıştım hâlbuki ayrılık daha ağır basıyor.

Geleceği belli olmayan bir dünyaya yeni bir insan daha kattığınız için sizleri tebrik ediyorum.

Kepler atıldı yağlar eridi. Eğlence full time devam sanma yarın iş başı tebrikler.

Uzun zaman bu anı bekledik durduk ve sonunda bunu başardın. Seninle gurur duyuyoruz. Tebrikler canım.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Ne çabuk geçiyor yıllar mutluluklar.

Başarılarınla göğsümüzü kabarttığın için sana çok teşekkür ederiz canım benim. Nice güzel başarının gelmesi ümidiyle… Seni çok seven ailen…

Hayatın kendisinin bir sınav olduğunu unutmamak adına geçtiğin bu dersi bir başarı olarak görmen dileğiyle. Tebrikler.

Mezuniyet Sözleri

Yaşam merdivenlerini tek tek çıkıyor bunda da başarılı oluyorsun. Umarım her şey bundan sonra da istediğin gibi Olur. Mezuniyetini kutlarım.www.sozsepeti.com

Hayattan mezun olana kadar bu gün senin hatıralarında hep olsun. Her istediğin gerçek olsun. Tebrikler dostum!

Geride sekiz koca sene bıraktık ve simdi mezun olduk hayatımın geri kalanı da umarım bu günüm ki gibi eğlenceli hüzünlü ama en önemlisi arkadaşlarımla geçer.

Okul yıllarında hedeflediğin noktaya gelebilmen bizleri çok sevindiriyor. Umarım durmak diye bir şey bilmez bu başarılarını devam ettirirsin.

Zaman öyle hızlı bitti ki hiç inanamadım yolun sonuna geldiğimize. Yıllığımız için yazılar yazmaya başladığımızda mezun olmanın sınırında olduğumuzu fark edemedim bile. Hepinizi çok özleyeceğim ve sizi hep gülümseyerek anacağım.

Her zaman bir amacın vardı ve bu amaca ulaşmak için çok yol kat ettin emek harcadın ve hiç yorulmadan yola devam ettin. Sen bu başarıyı alnının akıyla kazandın. Yeni hayatın sana uğur ve başarı getirsin.

Bu şehirde ve bu okul kampüsünde yaşadığım her anının benim için ayrı bir önemi var. Her karesinde anılarım var bu okulun ve her köşesinde tanıdığım birleri. Burada geçen güzel günlerimi ve burada edindiğim arkadaşlıklarımı asla unutmayacağım…

Uzun Mezun Sözleri,Mezuniyet Sözleri

Yolunuz bahtınız açık olsun. İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarılı bir iş adamı güzel işler başarmış bireyler mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile.

Sen hangi yolu seçersen seç hangi yöne gidersen git biz hep senin destekçin ve arkanda sapasağlam duran ailen olacağız. Başarılarını kutladığımız gibi her düştüğünde de seni tekrar kaldırıp yola devam etmeni sağlayacağız. Seni çok seven ailen.

Bugün senin için çok özel bir gün çünkü yıllarca verdiğin emeğinin karşılığını aldın ve mezun oldun. Artık bambaşka bir hayata başlamak üzeresin. Umarız yeni hayatın hayal ettiğinden de güzel olur. Seni çok seven ailen.

Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin ve ne kadar anı not ederse etsin beynim bu yıllara ait yaşadıklarımı hep en özel yerde muhafaza edeceğim. Anılarımı sakladığım sandığıma saklayıp hiç unutmamak üzere onları sonsuza kadar oraya kilitleyeceğim…

Bugün yeni bir hayatın başlangıcındayız ve ileride bizi neler beklediği tamamen sürpriz. Hep birlikte güzel bir gelecek için çalıştık senelerce ve şimdi tam da o eşikteyiz. Umarım her şey hepimiz için hep iyi gider. Sevgiler.

Ne demeliyim neyden bahsetmeliyim bilmiyorum. Çok güzeldi desem az çok yorucuydu desem hafif nasıl başlamıştık ya desem eski nasıl biter bir anda desem duygusal olacak. Hatırlıyor musunuz o günü diye başlasam onca anı dizili verecek hafızalara.

Yaşamımızın amacı bizim bir tanecik evladımız. Senin yaptığın her işin altına biz de imzamızı atarız çünkü sen her zaman işinin en iyisini yaparsın. Tıpkı bugün olduğu gibi eve hep başarılarla dönersin. Seni çok seviyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM