Kalp Ağrısı Sözleri

Kalp Ağrısı Sözleri

Bu Yazımızda: Kalp Ağrısı Sözleri,Kalp Ağrısı Sözleri Facebook,Kalp Ağrısı Sözleri 2017,Kalp Ağrısı Sözleri Kısa,Kalp Ağrısı Sözleri Twitter,Kalp Ağrısı Sözleri İnstagram,Kalp Ağrısı Sözleri 2016,Kalp Ağrısı Sözleri Etkileyici,Kalp Ağrısı Sözleri Yeni,Kalp Ağrısı Sözleri İndir,Kalp Ağrısı Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Kalp Ağrısı Sözleri sayfamızda sizler için En Duygusal Kalp Ağrısı Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Kalp Ağrısı Sözlerini dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Kalp Ağrısı Sözleri

— Acı oLan Kaderimde mutLu Olmak istedim Sevgisiz yüreğimde bir ışık olursun diye bekledim.

— Sen ne kadar zalim olursan Olur Acıtsanda Yüreğimi Seviyorum Seni.

— En Acı Sözleri Söylesende suratıma Bu Kalp Senin başkası Olmaz Bundan Sonra.

— Acılar içinde geçsede ömrüm seni sevmiş bu deLi Gönlüm. . .

— Acı Çekiyorum gecenin Soğuk Havasında Acı Sözlerinle ısınıyorum Senden Mahrum SersefiL odamda. . .

— Son mesajınla bitirdin ya beni canın sağolsun diyorum, aşk acısıyla ağlattırdın ya beni yazıklar olsun diyorum!!! aşk acısı sözleri etkileyici

— Senin için Ölmeye hazırdım, senin için bütün zorluklara hazırdım fakat sen ne yaptın beni bir anda hayatımdan ettin lanet ediyorum sana ve aşkına bıraktın beni aşk acısıyla. . .

— Sen Hayatıma lşık Değil Sadece hayatıma Gölge Olsun Beni hep Bir Adım geriye Attın Aşk Acısıylada Bunu Gösterdin. . .

— Zaten bitmiş hayatıma acıda ekledin sonunda, seninle yaşamaya alışırken beni bıraktın bir başıma, sen mutlu olurken ben yok olucağım bu acıyla. . .

— Nereye kaçmak istiyorsan git fakat etrafımda Dolaşma, Dönüp Dolaşacağın yer Yine Benim Gözlerimin önü Olucak Bu Aşk Acısı bende Kalıcı Olmucak. . .

— İsyanım Acıya Değil isyanım Kalbime Değil isyanım Aşk Acısı çektiren Vefasıza lanet Olsun Sana!!!

— Şarkılar Şimdi Daha Anlamlı, Şimdi Şarkıları Dinlerken Gözlerimden Akan yaşların Anlamlarını taşıyor Kalbim Şimdi Anlıyorum Damardan Şarkıların Sebeplerini Aşk Acısı Aslında Şarkıymış. . .

— Bana son sözlerinde vurdun gittin, sen beni sevmemişsin sadece bana acı çektirmeyi sevmişsin.

— Ne diş ağrısı ne dil yarası etkili olmamıştı hayatımda bana bıraktığın aşk acısı kadar, sebepsiz değil ağladığımda gözyaşlarım adını yazıyor kurumuş toprağa.

— Hayat seninle güzeldi şimdi paramparça duygularım yaşamak seninle zevkliydi şimdi acı çekiyorum soğuk odamda.

— Senin bu acılı hayat içinde nasıl sevmişim ben senin için kendimden geçmişim acıları senin için hiç hissetmemişim ya şimdi, aşkının acısıyla bıraktın beni!

— Son mesajınla bitirdin ya beni canın sağ olsun diyorum, aşk acısıyla ağlattırdın ya beni yazıklar olsun diyorum!

— Aşk bir güle benzer; Çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın, diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

— Kimse bilsin istemiyorum kalbimin kırıldığını. İşte bu yüzden herkesten gizlerim, yüzümü gülerken kalbimin ağladığını.

— Aşk seni bana yazdıysa bu acıyı neden tek ben yaşıyorum.www.sozsepeti.com

— Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim. . .

— Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni öldüreli cok oldu.

— Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin.

— En uzun gecen yasımı tuttugun gün olacak sabahlara kadar aglıyacaksın pısman olacaksın ama elinde sana verdigim kırmızı gülden başka hiç bir şeyin olmıyacak

— Sen kalbimi Kırmadın hayatımı Yıktın Umarsızca, Sen geleceğimi Söndürmedin hayatımı Bitirdin Bir Lafınla! Aşk Acısını Bıraktın Hatıra. . .

— Sen içtiğim Su yediğim Ekmek gibiydin ya Şimdi, Sen Çektiğim Dertler Kalbimdeki tek Acısın Sen Kısaca Aşk Acısısın. . .

— Ne Dil yarası Biticek Sende nede Bende Aşk Acısı Biticek Bu Fakir Kalbimde. . .

— Sen Diline Kilit Vur yeter ben Aşk Acısıylada yenilerim kendimi. . .

— Aşk Acısı Çekerek Anlayacağım yalan Sevgileri Aşk Acısı çekerek Anlayacağım Kendimi teselli etmeyi. . .

— Beni anlamayacağını bile bile anlattım seni nasıl sevdiğimi! Anlamıyorsun değil mi?

— Yalnızım merak etme. Yeni bir ‘memnun oldum’ ziyan etmemek için tanışmıyorum şu zamanlar kimseyle!

— Ve. . . Günün özeti; yine kendini çok özletti.

— Yalan olduğunu bilsen de duymak istediğin şeyler vardır.

— Bir gün diyorum; bir gün gelecek ve uyanınca ilk aklıma gelen sen olmayacaksın!

— Kavuşmak mı? Daha ölmedim ki!

— Kadehini kaldırmıyorum huzurun, sen sevene kadar, hiçbir mutluluğa ‘şerefe’ yok.

— Çok sevmenin sevgisizliğine uğradım ben.

— Bu gece bir ‘ben’ daha tükettim tütünlerin gölgesinde. Ve bir gün daha tükendim gözlerinsiz. Tükenmiş zamanların zemherisinde. Takvimler benden, ben gözlerinden habersiz.

— Aşk acısı çekiyor kalbim anlamıyorsun çünkü sen sevmemişsin! Senin için ağlıyor bu gönül anlamazsın çünkü sen hiç bir zaman hayatımda olmamışsın.

— Senin için ölmeye hazırdım, senin için bütün zorluklara hazırdım fakat sen ne yaptın beni bir anda hayatımdan ettin lanet ediyorum sana ve aşkına bıraktın beni aşk acısıyla.

— Sensizlik olacaksa hayatımda, tek kurşunla son ver hayatıma, sensiz hayaller kuramam artık bu dünyada vur beni aşk acısı yaşattırma bana.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

3 yorum

  1. Keske seni ne kadar sevdigimi bilseydin kalbimi yaralamadan once kalbimin yaralayacağindan değilde icindeki seni öldürdürceğinden korktuğumu bilseydin ama başardın sen tek beni değil sana olan aşkımı öldürdün simdi sen ölmüşsün ben ölmüşüm ne fark eder

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM