Kadir Gecesi Mesajları

Kadir Gecesi Mesajları

Bu Yazımızda:En Güzel Kadir Gecesi Mesajları,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Anlamlı,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Facebook,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları 2020,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları 2019,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Duygusal,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Kısa,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Twitter,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları İnstagram,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları 2016,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Etkileyici,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Yeni,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları İndir,En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Paylaş bulacaksınız.

 

En Güzel Kadir Gecesi Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı En Güzel Kadir Gecesi Mesajlarını hazırladık.En Güzel Kadir Gecesi Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal En Güzel Kadir Gecesi Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

En Güzel Kadir Gecesi Mesajları 

 

Kadir Geceniz mübarek olsun. . .Kalpleriniz imanla dolsun. . .

 

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kâinatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece. Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

 

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kadir geceniz mübarek olsun…

 

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, beraberce kutlamak için Kandiliniz Mübarek Olsun.

 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

 

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın! Hayırlı Kandiller.

 

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, Alemlerin Rabbi olan Allah tüm dualarınızı kabul etsin.Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir gecesiniz mübarek olsun. . .

 

İçinizden geçen tüm dilek ve dualarınızın kabul olması dileğiyle…Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

 

Ey Alemlerin Rabbi olan Allahım sen bu Kadir Gecesi Yüzü suyu hürmetine bizleri affeyle…Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir Geceniz hayırlara vesile olsun. . .

 

Ellerin Duaya kalplerin semaya açıldığı bu Mübarek gecede Sen Dualarımızı kabul eyle Ya Rabbim. . .Kandiliniz Mübarek Olsun. . .

 

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz Mübarek olsun.. . .

 

Allahım sen affedicisin. . .Affı seversin. . .Beni affeyle. . .Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Yüce Rabbim Bu Mübarek Gecenin Hürmetine Sen Ülkemi Selamete çıkar. . .Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Biz aciz kullarını Kadir Gecesi vesilesiyle Affet ya Rabbi…Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Umut ederiz ki bu mübarek gecede, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa sebep olur.Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

 

Bugün ellerini semaya, gönlünü Rabbine aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün Kadir Gecesi, Kandilin mübarek olsun. . .

 

Yakınlık ne mekanda ne zamandadır, sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

 

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller. . .

 

Her gün yeni doğan güneş kadar, her gece parlayan yıldızlar kadar, her bahar açan çiçekler kadar hayatınız güzel olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

 

Cenabı Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

 

Gül dalında güzel dikense gülle güzel, toprak yeşillle gök maviyle güzel, gözler manayla eller duayla güzel. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

 

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez.Bol Dua ile Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

 

Affımıza vesile olması dileklerimle Kadir Gecenizi tebrik ederim. İyi kandiller. . .

 

Leyle-i Kadirinizi rûh u canımızla tebrik ederiz. Her biriniz, şirket-i mâneviye sırrıyla ve tesanüd-ü mânevî feyziyle, kırk bin lisanla tesbih eden bazı melekler gibi; herbir hâlis, muhlis nur şakirtlerini, kırk bin dille istiğfar ve ibadet etmiş gibi rahmet-i ilâhiyeden kanaat-i tamme ile ümit ediyoruz.

 

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. İyi kandiller. . .

 

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. . .Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. . . Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. . .Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun. . .

 

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır.Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın. . .

 

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah.Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

 

Ya Rabbi sesimizi duyansın, hallerimiz bilensin. Açtık gönlümüzü sana, Sen imdat eyle, Sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.Yüreğiniz ferah, imanının bol olsun. Efendimiz (S.A.V) Şefaatçimiz olsun.Selam ve Dua ile Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM