Kadir Gecesi Mesajları

Kadir Gecesi Mesajları

Bu Yazımızda:Kadir Gecesi Mesajları,Kadir Gecesi Mesajları 2017,Kadir Gecesi Mesajları 2016,Kadir Gecesi Mesajları İndir,Kadir Gecesi Mesajları Mevlana,Kadir Gecesi Mesajları Kısa Ve Öz,Kadir Gecesi Mesajları Kısa,Kadir Gecesi Mesajları Facebook,Kadir Gecesi Mesajları Twitter,Kadir Gecesi Mesajları Güzel,Kadir Gecesi Mesajları Yeni,Kadir Gecesi Mesajları İnstagram bulacaksınız.

En Güzel Kadir Gecesi Mesajları

— Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, Alemlerin Rabbi olan Allah tüm dualarınızı kabul etsin.Kadir Geceniz Mubarek Olsun. . .

Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi’nde, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir gecesiniz mübarek olsun. . .

— İçinizden geçen tüm dilek ve dualarınızın kabul olması dileğiyle…Kadir Geceniz Mubarek Olsun. . .

Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

— Ey Alemlerin Rabbi olan Allahım sen bu Kadir Gecesi Yüzü suyu hürmetine bizleri affeyle…Kadir Geceniz Mubarek Olsun. . .

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir Geceniz hayırlara vesile olsun. . .

— Ellerin Duaya kalplerin semaya açıldığı bu mubarek gecede Sen Dualarımızı kabul eyle Ya Rabbim. . .Kandiliniz Mubarek Olsun. . .

Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mubarek olsun.. . .

— Allahım sen affedicisin. . .Affı seversin. . .Beni affeyle. . .Kadir Geceniz Mubarek Olsun. . .

Yüce Rabbim Bu Mübarek Gecenin Hürmetine Sen Ülkemi Selamete çıkar. . .Kadir Geceniz Mubarek Olsun. . .

— Biz aciz kullarını Kadir Gecesi vesilesiyle Affet ya Rabbi…Kadir Geceniz Mubarek Olsun. . .

Umut ederiz ki bu mübarek gecede, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa sebep olur.Kadir Geceniz Mubarek Olsun. . .

— Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

Bugün ellerini semaya, gönlünü Rabbine aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün Kadir Gecesi, Kandilin mübarek olsun. . .

— Yakınlık ne mekanda ne zamandadır, sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller. . .

— Her gün yeni doğan güneş kadar, her gece parlayan yıldızlar kadar, her bahar açan çiçekler kadar hayatınız güzel olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

Cenabı Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

— Gül dalında güzel dikense gülle güzel, toprak yeşillle gök maviyle güzel, gözler manayla eller duayla güzel. Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez.Bol Dua ile Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

— Affımıza vesile olması dileklerimle Kadir Gecenizi tebrik ederim. İyi kandiller. . .

Leyle-i Kadirinizi rûh u canımızla tebrik ederiz. Her biriniz, şirket-i mâneviye sırrıyla ve tesanüd-ü mânevî feyziyle, kırk bin lisanla tesbih eden bazı melekler gibi; herbir hâlis, muhlis nur şakirtlerini, kırk bin dille istiğfar ve ibadet etmiş gibi rahmet-i ilâhiyeden kanaat-i tamme ile ümit ediyoruz.

— Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. İyi kandiller. . .

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. . .Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. . . Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. . .Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun. . .

— Kadir Geceniz mübarek olsun. . .Kalpleriniz imanla dolsun. . .

Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır.Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın. . .

— Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah.Kadir Geceniz Mübarek Olsun. . .

Ya Rabbi sesimizi duyansın, hallerimiz bilensin. Açtık gönlümüzü sana, Sen imdat eyle, Sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.Yüreğiniz ferah, imanının bol olsun. Efendimiz (S.A.V) Şefaatçimiz olsun.Selam ve Dua ile Kadir Geceniz mübarek olsun. . .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar