Güzel Sözler

Güzel Sözler

Sayfa İçeriği:

Güzel Sözler, Güzel Sözler Kısa, Güzel Sözler Facebook, Güzel Sözler Twitter, Güzel Sözler Whatsapp,Güzel Sözler instagram,En Güzel Sözler, En Güzel Sözler Kısa, En Güzel Sözler Facebook, En Güzel Sözler Twitter, En Güzel Sözler Whatsapp, En Güzel Sözler Yeni, En Güzel Sözler instagram

GÜZEL SÖZLER

Sizler için Harika Bir sayfa hazırladık. İnternette başka Bir Yerde bulamayacağınız en güzel sözler Yer Aldığı Bir sayfa. Bu sayfaya hiçbir yerde bulamayacağınız en Anlamlı güzel sözler eklendi , çok beğeneceksiniz. Sayfamızda yayınlanan etkileyici güzel sözleri sevdiklerinizle Paylaşmak isteyeceksiniz. Sayfamızda yayınlanan en harika güzel sözleri facebook da Twitterda paylaşabilirsiniz. Sayfalarımız Hakkında YORUM ya da Eleştiri yapabilirsiniz. Bize YORUM Bölümünden ya da Posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın, çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelime bulamıyorum.

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

Ben hergece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere rüzgar olup esiyorum sessizce sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye bensizken üşürsün diye..

Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anne Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın.

Gülüş bir yanaşımdır bir öbür kişiye; birden iki kişiyi döndürür bir kişiye. Anılarından kale yapıp sığınsa bile, yetmez yalnız başına bir ömür bir kişiye.

Seni günde bir kez düşünüyorum oda 24 saatimi alıyor.

Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan, bir günahı, seni beklediğim kadar.

Beni kaybetmeyi göze alanı kazanmak için asla uğraşmam.

Görmek istemediklerinizi gözlerinizi kapatarak engelleyebilirsiniz ama hissetmek istemediklerinizi kalbinizi kapatarak engelleyemezsiniz.

Dışarıda mahkum olmaktansa, içerde özgür olmayı tercih ederim.

Bazı kişiler henüz benliklerini bulamadıklarını söylerler. Ama benlik insanın bulduğu değil yarattığı bir şeydir.

İnandığım doğrular hala değişmedi. Ama inandığım insanlar değişti.

Buğdaylar sevilir, çünkü onlar alçak gönüllüdür, büyüdükçe, olgunlaştıkça, içleri doldukça, ağırlaşırlar ve başlarını yere eğerler. İnsan da böyle olmalı.

Küçük şeylere gerektiğinden fazla önem verenler, elinden büyük işler gelmeyenlerdir.

Şu an ve şimdi, gerçektir, canlıdır. Geçmiş canlılığını yitirenken, gelecek henüz can bulmayandır. Yani bugün var, yarın olmayabilir.

Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar da erkeklerin son aşkı olmak ister. Oscar Wilde

Varlığımın değerini bilmeyenlere yokluğum kapak olsun.

Seni düşündüğüm zaman senin de beni düşünüp de düşünmediği düşüncesi düşündürüyor.

Mutluluk satır aralarında gizlidir.

Bir ateş at tüm bedenim yansın bir tek kalbim kalsın çünkü orada sen varsın.

Arkadaş sağlık gibidir, değerini yok olunca anlarsın.

Demirden misketim var deme penseyle ezerler. Yaşlı tenim var deme enseni de yıkarlar.

Kadına çamur erkeğe hamur yakışmaz.

Vasıfsız sahte kahraman olacağıma, vasıflı gizli kahraman olmayı tercih ederim.

İnsan sevmeye başladı mı, yaşamaya da başlar. Madame De Scudery

Aşk bir tablodur, onu doğa çizmiş ve hayal süslemiştir. Tanrı kadınları erkekleri evcilleştirmek için yarattı. Voltaire

Kula kul olma aç yaşa özgür ol.

Cehennem dediğin yerde dal, odun yoktur, herkes kendi ateşini götürür. Aynı tarlada ki hasat gibi ektiğini biçersin.

Ah hayat alacağın olsun, gül dikeceğim dikenlerine rağmen.

Kadınlar ‘söylenecek fazla bir şey yok.’ dediğinde, aslında söyleyecekleri çok şey olduğunu bilmek gerekir.

Doğru yöne akıyorsan, hedefin okyanustur.

Hayatımda iki şey farklı. Bir; yaşadığım hayat. İkincisi sen.

Hiç kimse uzun süre evli kalmadıkça gerçek aşkın ne olduğunu anlayamaz. Mark Twain

Senin beni düşünüp düşünmediğin düşüncesi düşündürür beni.

Aşk, coşku ve tutku olduktan sonra insan hiç sarsılmaz, bunlar olmayınca yaşam neye yarar. Stendal

Sabır suskunluk değil işitilmeyen feryattır.

Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar , ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.

Mutluluk; Güzel bir eviniz olduğunda,çok güzel bir eşiniz olduğunda ve o eşten dünyalar tatlısı bir kızınız olduğunda,güzel bir arabanız olduğunda veya bunların hepsinin gerçekleştiği bir hayatınız olduğunda veya bu hayalin olmasını dilediğinizde ve başka istediğiniz hayallerin de olmasını dilediğinizde ve bu dilediklerinizin gerçekleştiğini gördüğünüzde sadece ve sadece yüzünüzdeki tebessümün farkında olmaktır mutluluk.

Yormak istemiyorum artık kimseyi,yorgunum zira! Kelimeleri yanyana getiresim yok,kendimi anlatmak için. Yeni bir alfabe arıyorum konuşabilmek için. Hiç söylenmemiş sözler duymaya ve yeniden cümleler kurmaya ihtiyacım var. Yetmiyor bildiklerim…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM