Güle Güle Gözleri

Güle Güle Gözleri

Güle Güle Gözleri Sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Duygusal Güle Güle Gözlerini hazırladık.Sayfadaki Güle Güle Gözlerini dilediğiniz gibi sms gönderebilir sosyal medyada paylaşabilirsiniz…

Bu Yazımızda: Güle Güle Gözleri,Güle Güle Gözleri Facebook,Güle Güle Gözleri 2018,Güle Güle Gözleri 2017,Güle Güle Gözleri Kısa,Güle Güle Gözleri Twitter,Güle Güle Gözleri İnstagram,Güle Güle Gözleri 2016,Güle Güle Gözleri Etkileyici,Güle Güle Gözleri Yeni,Güle Güle Gözleri İndir,Güle Güle Gözleri Paylaş bulacaksınız.

Güle Güle Gözleri

— Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

— Savrulmuş duygularımın arasındaki bir umut ışığı idin. Şimdi o da söndü. Kendime yeni hayat ve umutlar kurmaya başladım sana güle güle.

— Ben yaşarım yaşanmış duygularımla, ortasından bölünmüş uykularım ile. Sen beni düşünme, toparlanırım güle güle git sen saygılarımla.

— Güle güle sevmedim ki hoşça kalayım. Ben zaten tüm benliğimle acı diye seni işlemişim. Yokluğum koymaz, koyduğum yerde yok oluşun kadar.

— Birlikte yaşayabileceYin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

— Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür.

— Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin… Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de seveceksin! Güle güle sevdiğim.

— Gitmeyi istersen gitme der miyim, terk edip gideni ben ister miyim? Aşkım için gururu terk eder miyim? Yolun açık olsun güle güle git. Git git güle güle git.

— Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yaşamayı haram kıldın bana. Dualarım yine de hep yanında olsun, bu son elveda.

— Git hadi durma! Hadi git güle güle. Arkana bakıp da beni daha fazla yorma. Yolun açık olsun! Sen istedin gitmeyi.

— Ne kadar dert varsa yıktın üzerime vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile. Ne bu kızgınlık bu öfke, istemiyorsan güle güle.

— Eskisi gibi olmaz bilirim sevgiler, artık sevgilerin diğer adı olmuş ayrılıklar, sevmekten korkuyorum ayrılık yaşamak istemiyorum.

— Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirsin.

— Git demek kolay ama gittikten sonra üzüleceksin. Eğer git diyebilecek kadar güçlüysen, hoşça kal deyip susmasını da bileceksin.

— Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Güle güle sana.

— Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama. Güle güle sana.

— Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgârın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere.

— Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

— Gittin de ne oldu hadi söyle. Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.

— Gelişiniz güle güle, gidişiniz güle güle, her işiniz güle güle. Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli

— Aldırma gidenlere, sevip terk edenlere. Hayat dediğin iki kelime; hoş geldin, güle güle.

— Tayinim çıkıyor yüreğinden, yüreğinin olmadığı her hangi bir yere. Güle güle sevdiğim.

— Adam güle güle derken kadın nefesini tuttu. Onsuz nasıl nefes alınır hatırlayamıyordu bir türlü.

— Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş olsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

— Her ayrıldıktan sonra ya güle güle ya da hoşça kal denir sevgiliye. Sahi gülen ya da hoş kalan var mıdır sizce?

— Bunca yılın ardından kırık bir kalple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Güle güle…

— Zaman durmaz kalbim atmaz oldu git gideceğine varacağın yere kadar tıpkı ardına sessiz ve usulca git bakmadan.

— Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

— Giden gitmiştir, giderken bitmiştir. Güle Güle.

— Artık ekim zamanıdır. Güle güle eylül, hoş geldin ekim.

— Verdiği umudu geri alan, aldığı ahıda güle güle kullansın.

— Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan hadi sana güle güle.

— Ben tek başıma acı çekerim. Güle güle, gidiyorum sevgilim.

— Güle güle dedin ve gittin. Sanki sensiz gülebilecek mişim gibi.

— Sen de haklısın sevgili, ucuz yüreğine pahalı geldim. Güle güle!

— Haydi güle güle Unut beni çık git hayatımdan Ben ki seve seve Affederdim seni hata yapsan Sen ki bile bile Vazgeçmedin diğer hayatından Bittik sonunda

— Güle güle sevdiğim yolun açık olsun

— Ne kadar dert varsa yıktın üzerime vurdumduymaz gibisin bakmıyorsun bile. Ne bu kızgınlık bu öfke, istemiyorsan güle güle.

— Aldırma gidenlere, sevip terk edenlere. Hayat dediğin iki kelime; hoş geldin güle, güle.

— Ben yaşarım yaşanmış duygularımla, ortasından bölünmüş uykularımla. Sen beni düşünme, toparlanırım güle güle git sen saygılarımla!

— Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM