Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları

Bu Yazımızda: Evlilik Yıldönümü Mesajları,Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime,Evlilik Yıldönümü Mesajları Sevdiğime,Evlilik Yıldönümü Mesajları Karıma,Evlilik Yıldönümü Mesajları Kocama,Evlilik Yıldönümü Mesajları Aşkıma,Evlilik Yıldönümü Mesajları Facebook,Evlilik Yıldönümü Mesajları 2017,Evlilik Yıldönümü Mesajları Kısa,Evlilik Yıldönümü Mesajları Twitter,Evlilik Yıldönümü Mesajları İnstagram,Evlilik Yıldönümü Mesajları 2016,Evlilik Yıldönümü Mesajları Etkileyici,Evlilik Yıldönümü Mesajları Yeni,Evlilik Yıldönümü Mesajları İndir,Evlilik Yıldönümü Mesajları Paylaş bulacaksınız.

 

Evlilik Yıldönümü Mesajları sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajlarnı hazırladık.Sayfadaki Evlilik Yıldönümü Mesajlarını dilediğiniz gibi eşinize sevdiğinize sms gönderebilir;sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

Evlilik Yıldönümü Mesajları

 

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. . . Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. . .

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. . . Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. . . İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. . .

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara. . .

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı. . .

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun canım karım. . .

Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. . .

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal! Ey gönlümün sahibi evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. . .

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. Seni çok ama çok seviyorum hep seveceğim.

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. . . Sen benim her şeyimsin bir tanem. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. . .

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Karı koca olarak nice nice yıllara.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

Beni ben yapan senin varlığın canım. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle. . .

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık, çocukların içinde yaşadığı bir çığlık, aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık, umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık. Seni çok seviyorum karıcığım, nice evlilik yıl dönümlerine. . .

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizde nice nice yıllara. . .

Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. . . Mutluluklar!

Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun

Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel karıcığım.

Beni ben yapan senin varlığın canım. . . Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. . . Seni seviyorum.

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. . .

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. . .

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi eksik olmasın. . .

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Düğünümüz yıllar önceydi. İlk günki heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin. Yılında yıl dönümümüzü kutlarım. . .

Karadutum, çatal karam, çingenem, nar tanem, nur tanem, bir tanem ağaç isem dalımsın salkım saçak, petek isem balımsın ağ ulum günahımsın vebalimsin. Nice nice yıllara. . .

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. . .

Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı, sen uğrunda en çıldırdığım esmer, sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, sen uğrunda ölümlere gidip geldiğim, sen beklediğim, sen özlediğim, sen gizlediğim. . . Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle. . .

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

Gel çıkalım sevgilim gel gel kurtaralım birler hanesinden çekelim gidelim bir uçtan uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar sevelim sevelim sevelim sevebileceğimiz kadar. Hayat arkadaşım evliliğimiz sonsuza kadar sürsün.

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem. . .

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. . . Her şeyim sensin bir tanem. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. . .

Gözlerinin “Kahve’sinden” koy ömrüme, kırk yılın hatırına “Sen’de” kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. . .

Kalbimi vermekte ne kadar haklıymışım. Sen harika bir insan, muhteşem bir eşsin. İyi ki varsın hep yanımda kal. Seni çok Seviyor, evlilik yıl dönümümüzü kutluyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM