Eşe Anneler Günü Mesajları

Eşe Anneler Günü Mesajları

Eşe Anneler Günü Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Eşe Anneler Günü Mesajlarını hazırladık.Eşe Anneler Günü Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Eşe Anneler Günü Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Eşe Anneler Günü Mesajları

Eşe Anneler Günü Mesajları
Eşe Anneler Günü Mesajları

Canım karıcığım…İyi varsın..Anneler Günün Kutlu Olsun…

 

Evimizin Kraliçesi.Dünyanın En Güzel Annesi…Bir tanem Anneler günün Kutlu Olsun.

 

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın… En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun

 

Annelerde kırık kalpleri yapıştıran, sihirli bir tutkal vardır. Anneler günün kutlu olsun Aşkım.

 

Annesiz kalan bir yuvanın ne kıymeti vardır. Sen bizim kıymetlisisin.Günün kutlu olsun Hayatım

 

Ötesi, berisi yok seni çok seviyorum ve ölene kadarda çok seveceğim.Günün kutlu olsun bitanem…

 

Yüreğimi ve buselerimi sevginin pembe zarfına koydum ve sana bıraktım. Anneler günün kutlu olsun

 

Annedir Cenneti Sunan çocuklarına Annedir hayata tutunmasını sağlayan. Anneler günün kutlu olsun.

 

Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır.Sen benim huzurum ailemizin değerlisisin. Anneler Günün Kutlu Olsun

 

Anne, tüm acı ve endişelerimizi yatırdığımız bankaydı.Sen bizim en değerlimizsin. Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Allah’ım…Aşkımı eş, eşimi aşk eyle!  Bu gününde onu hep mutlu eyle. Anneler Günün Kutlu Olsun canım benim.

 

Tüm anneler birer melektir. Sende benim canım meleğim karımsın.Ailemizin meleğisin.Anneler günün kutlu olsun.

 

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucusun, bağışlayansın, annesin. Seni çok seviyorum, Anneler Günün Kutlu Olsun Karıcığım

 

Ben senin adını dağlara yazmadım, yollara da yazmadım. Ben seni yüreğime kazıdım.Işığım yıldızım Anneler Günün Kutlu Olsun..

 

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.Hep öyle kalacaksın. Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yarim, sevdam, umudum ve sevdamsın.Hep yanımda ol emi. Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Çocuğumun annesi  Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Karıma Anneler Günü Mesajı

 

Çocuğumuz güzelliğini senden almış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın… Anneler Günün Kutlu Olsun aşkımm.

 

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı. Anneler Günün Kutlu Olsun canım karım…

 

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.Hiç geçmesin isterim.dursun akmasın. Anneler Günün Kutlu Olsun yıldızım.

 

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.Hayat veren ırmaklar gibi. Anneler Günün Kutlu Olsun can parçam…

 

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Baharım Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Gün gelir de bir gün benden vazgeçersen eğer, ölüm fermanımı imzalamış olursun sevdiğim. Beni sakın sensiz bırakma. Ben sensiz yaşayamam. Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Allah’ıma ne kadar şükretsem azdır bana senin gibi bir eş nasip ettiği için.Hep dua edeceğim.Çocuklarım çok şanslı çünkü senin gibi bir anneleri var. Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin. Çocuğumun biricik annesisin. Anneler Günün Kutlu Olsun…

 

Dünüm sendin, bu günüm sensin. Yarınım hep sen olacaksın canım eşim. Seni hayatımın son nefesine kadar seveceğime söz veriyorum bir tanem. Anneler Günün Kutlu Olsun Hayatım.

 

Günler günleri, mevsimler mevsimleri kovalıyor. Benim ise kovaladığım tek şey senin aşkını sevgini kaybetmemek.Daima senle olmak seninle yaşamak yaşlanmak istiyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun.

 

Allah’ım sana ne kadar şükürler etsem azdır. Sen bana böyle mükemmel bir eş verdiğin için, beni böyle mutlu ettiğin için binlerce şükürler olsun.   Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Anneler Günün Kutlu Olsun…

Anneler günü mesajları kategorisindeki diğer sayfalarımız da dikkatinizi çekebilir.

Ablaya Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Resimli Mesajları

Kayınvalideye Anneler Günü Mesajlar

Anneler Günü Resimli Mesajları

Halaya Anneler Günü Mesajları

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM