En Güzel Eşe Doğum Günü Sözleri

En Güzel Eşe Doğum Günü Sözleri

En Güzel Eşe Doğum Günü Sözleri sayfamızı hazırladık.Eşimiz hayatımız hayat arkadaşımız, sevdiğimiz, canımız,iyi kötü gün dostumuz,yoldaşımız,yol arkadaşımız,eşlerimiz… Sıfatları ve yerleri çok büyük olan bu güzel insanların doğum günlerinden daha önemli bir gün yoktur olmamalıdır bizim için. Bu sayfamızda sizler için eşe en güzel doğum günü Sözlerini, En Güzel Eşe Doğum Günü Sözlerini hazırladık. Hayatınızın en değerli kişisini “eşe en güzel doğum günü Sözleri “sayfamızdan aldığınız bir sözü paylaşarak ne kadar çok mutlu edebilirsiniz bir düşünsenize. Bu eşe en güzel eşe doğum günü sözleri sayfamızı facebook ya da twitterda paylaşabilir yorum yapabilirsiniz.

En Güzel Eşe Doğum Günü Sözleri

— Canım iyi ki doğdun, nice yıllara. Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

— İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

— Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara..

— Canım doğum günün kutlu olsun. Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim.

— Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere..

— Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum.

— Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

— Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

En Güzel Eşe Doğum Günü Sözleri
En Güzel Eşe Doğum Günü Sözleri

Eşe Doğum Günü Sözleri

— Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

— Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

— Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

— Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş sozsepeti.comgibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

— Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem..

— Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun ”sevgilim ”ve iki benimsin.

— Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan her seyi seviyorum.

— Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana herşey üzerine söz veriyorum, bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun sevgilim.

— Seni çok seviyorum biricik aşkım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

— Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

— Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

— Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten sozsepeti.comkalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara..

— Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allahım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem..

— Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin.

Eşe Söylenece Doğum Günü Sözleri

— Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim. Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle.

— Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın.

— Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara..

— Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık.

— Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

— Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin sen benim mucizemsin seninle var olan her şeyi seviyorum belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun kocacığım.

— Seni tahmin edeceğin kadar değil,tahammül edemeyeceğin kadar çok…seviyorum.Sana ”Eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım.İyi ki doğmuşsun. ”Sevgilim.”

— Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Canım doğum günün kutlu olsun.

— İyi ki doğdun aşkım. Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara..

— Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun.. Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

— Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum..

— BİTANEM Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Eşe yazılan doğum günü sözleri

— Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!Aşkım!!

— Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

— İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

— Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum…

— Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

— Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

— Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyiki Doğdun Sevgilim

— Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar! Sen benim günışığımsın.

— Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum.

— Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum.

— Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın..

— Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

— Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum.

— Nice yaşlara.. Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

— Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Sevgilim..

Eşe söylenen doğum günü sözleri

— Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin.

— İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Sevgilim iyiki doğdun..

— Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

— Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

— Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli..

— Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.. Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

— Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.

— Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun. Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

— Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım..

— Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

eşe doğum günü sözleri uzun,En Güzel Eşe Doğum Günü Sözleri

— Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için sevgilim şükürler olsun ki sen varsın yanımda sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun bir tanem

— Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun.

— Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. iyi ki doğdun iyi ki benimlesin Herşeyim Seni çok seviyorum.. BİTANEM

— Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

— Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. Yıllar seni benden ayırmasın.

— İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere.. Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana.

— Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım.. Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi.

— Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun..

— Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

— Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

— Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

— Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

— Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

— Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM