Davetiye Sözleri

Davetiye Sözleri

Bu Yazımızda: Davetiye Sözleri,Davetiye Sözleri 2017,Davetiye Sözleri Kısa,Davetiye Sözleri 2016,Davetiye Sözleri Etkileyici,Davetiye Sözleri Yeni,Davetiye Sözleri İndir,Davetiye Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Davetiye Sözleri sayfamızda sizler için En Güzel Davetiye Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Davetiye Sözlerini dilediğiniz gibi davetiyelerinizde kullanabilirsiniz.

Davetiye Sözleri

— Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

— Biz sevdik kalbimiz bir olsun. Bizim düğünümüz törenimiz olsun. Buyurun dostlar haberiniz olsun.

— Duvağımda beyaz güller, girmesin araya eller. Allah (c.c) yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size, ömür boyu beraberiz, sevgi dolu kalplerimiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.

— El ele tutuşurken saadet yolculuğuna, veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına. . . Eğer uğurlamak isterseniz bizi, düğünümüze bekleriz sizi. . .

— Ömür boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

— Dava aşkımız, davacı kalbimiz. Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek en büyük isteğimiz.

— Mutluluk paylaşmaksa eğer, hayatı onla paylaşmak her şeye değer. Siz de bu mutluluğa şahitlik etmeye ne dersiniz?

— Gidiyoruz mutlu bir geleceğe. Gün değil, ay değil, bir ömür beraberliğe. Tutuştuk el ele. Bekliyoruz sizleri de düğün merasimimize.

— Gönülden birbirimizi seviyoruz. Kalbimiz bir buna inanıyoruz. Bekârlığa veda edip, işte bugün evleniyoruz. Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

— Sevdik güvendik birbirimize, karar verdik bir ömür boyu beraberliğimize, hepinizi bekliyoruz düğünümüze. . .

— Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin, her şeyin üstünde geleceği bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak Düğün Törenimize sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz.

— Adın bir dönülmezliğin simgesi artık, sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, sen özlemin, sen hayatın adısın. Ve senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü içimde SEN varsın. . .

— Ne yere ne göğe ismini yazdım. Senin ismini aşkım, kalbime yazdım. Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan onur duyacağız.

— Sevdik seviyoruz. Allah’tan mutluluk diliyoruz. Bu mutlu günümüze, tüm dostlarımızı bekliyoruz.

— Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak. Bir ömür bulduk, koklayınca solmayacak. Kalbimiz birbirine bağlı kalacak. Buna yemin ettik hep böyle kalacak. Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Sizlerde katılırsanız; Mutluluğumuz bir kat daha artacak.

— Gözlerimizin bebeği, Yavrularımızın en önemli günleri olan evliliklerinin ilan edileceği bu güzel toplantıda siz kıymetli dostları aramızda görmekten memnun olacağız.

— Mutsuzluk karanlığını arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde sizleri aralarında görmekten onur duyarlar.

— Ne yıldızlar istiyoruz gecelerimize, ne güneşi istiyoruz karanlığımıza, çok değil sadece siz dostlarımızı İstiyoruz yanımıza. . .

— Soluk kentin alın yazısı vurulur dağlara, İçinde kumral bir çınardır sevdiğim, Eğilip yüreğinden ezgiler içtiğim, Birlikte mutluluğa karar verdiğim. . . Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan mutluluk duyacağız.

— Bu şarkıyı mırıldanarak edeceğimiz ilk dansımızda, Boğazın eşsiz manzarasına nazır, kadehlerinizde şampanya ve eşliğinde pastayla, mutluluğumuzu paylaşmaya bekliyoruz.

— Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

— Allah (c.c)’in emri sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek. İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için, ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda, görmekten mutluluk duyarız.

— Gönlümün sahibini bulduğum bu mutlu günümde sizi de aramızda görmekten sevinç duyarız.

— Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

— Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya. . . Evet.

— Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

— Soruyordunuz bize ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte bekleriz sizleri ailece düğünümüze.

— Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada, düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

— Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Düğün törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz. . .

— Birbirlerini seven ve evlenmeye karar veren iki gencin trajikomik evlenme hikayesi. Sakın kaçırmayın!

— Başrollerde gelin ve damat! Yemek, pasta ve eğlence. . .Hepsi bu düğünde. Gala gecesinde görüşmek üzere. . .Yapımcılar: Aileler

— Aradık bir ömür birlikteliğin adını, bulduk cevabımızı: delilik. Bir bilene danışalım dedik, aldık yanıtımızı sefillik. Kim ne derse desin verdik kararımızı: evlilik www.sozsepeti.com

— Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?

— Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titanik’i de seyretmediyseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Aşkların en büyüğüne şahit olmak için düğünümüze katılın.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM