sex izle sex videoları sikiş videoları seks porno

Berat Kandili Sözleri

Berat Kandili Sözleri

Bu Yazımızda: Berat Kandili Sözleri,Berat Kandili Sözleri 2019,Berat Kandili Sözleri 2018,Berat Kandili Sözleri Facebook,Berat Kandili Sözleri 2017,Berat Kandili Sözleri Kısa,Berat Kandili Sözleri Twitter,Berat Kandili Sözleri İnstagram,Berat Kandili Sözleri 2016,Berat Kandili Sözleri Etkileyici,Berat Kandili Sözleri Yeni,Berat Kandili Sözleri İndir,Berat Kandili Sözleri bulacaksınız.

Sizler için Berat Gecesi Sözleri sayfamızı hazırladık hazırladık.Berat Gecesi Sözleri sayfamızdaki mesajları dilediğiniz gibi konu komşu akraba arkadaş ve dostlarınıza mesaj atabilirsiniz.Berat Gecesi Sözleri sayfamızdaki sözleri Facebook Twitter gibi sosyal medyada da paylaşabilirsiniz.Eleştiri ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.Kandiliniz Mübarek Dualarınız kabul olsun…Berat Kandili Sözleri, Berat Kandili Sözleri Kısa, Berat Kandili Sözleri 2015, Berat Kandili Sözleri Facebook, Berat Kandili Sözleri Twitter, Berat Kandili Sözleri Whatsapp, Berat Kandili Sözleri Güzel, En Güzel Berat Kandili Sözleri Yeni, En Güzel Berat Kandili Sözleri Kısa, En Güzel Berat Kandili Sözleri 2015, En Güzel Berat Kandili Sözleri Facebook, En Güzel Berat Kandili Sözleri Twitter, En Güzel Berat Kandili Sözleri Whatsapp, En Güzel Berat Kandili Sözleri Yeni, En Güzel Berat Kandili Sözleri instagram
Berat Kandili Sözleri sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Güzel Berat Kandili Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Berat Kandili Sözlerini dilediğiniz gibi sms gönderebilir;Berat Kandili Sözlerini sizde sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Berat Kandili Sözleri

— Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

— Ellerin duaya uzandigi, sinelerin dostlara açildigi, gözlerin masumiyet aradigi bu mubarek günde tum dualariniz kabul olmasi dilegiyle iyi kandiller.

— ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Beraat kandiliniz mübarek olsun

— ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller

— Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

— Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Beraat kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.

— Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul kandilin mubarek olsun.

— Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

— Beraat kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

— Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

— Beraat Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle.

— Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Beraat kandiliniz mübarek olsun.

— Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun,Beraat kandilin mübarek olsun.

— Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Beraat kandiliniz mübarek olsun.

— Bu gece Beraat gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

— Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatin en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle… İyi Kandiller..

— Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Berat Kandiliniz kutlu olsun.

— Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nur’u ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Berat Kandilin mübarek olsun…

— Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Hz. Muhammed (s.a.v)’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller. Berat Kandiliniz hayırlı olsun…

— Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimizsozsepeti.com Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

— Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün Berat Kandili, kandilin mübarek olsun.

— Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Berat Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

— Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

— Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Beraat Kandiliniz mübarek olsun..

— Allah’ın Rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. kandiliniz kutlu olsun…..

— İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Beraat Kandiliniz Mübarek Olsun

— Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Berat Kandiliniz Mübarek Olsun

— Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

— Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin,büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

— Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

— Yükü sevgi özü saygı gücü barış süsü hoşgörü olan mübarek Berat kandilini kutlarım Allah’a emanet olun.

— Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlısozsepeti.com mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

— Kalpler vardır ,sevgiyi yaşatmak için,İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için,Mubarek günler vardır, Beraberce kutlamak için..

— Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

— Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miractan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

— Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle beraat kandilinizi kutlar size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

— Bu gece Cenabi-ı Hakkın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği bir gecedir. Hepimiz için hayırlı olsun!

— Gözlerin hangi güzel şeye bakıyorsa ve kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, hayatın sana onu getirmesi dileğiyle. Berat Kandiliniz hayırlı olsun…

— Her gün yeni doğan güneş kadar, her gece parlayan yıldızlar kadar, her bahar açan çiçekler kadar hayatınız güzel olsun. Berat Kandiliniz hayırlı olsun…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar