Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Bu Yazımızda: Ayrılık Sözleri,Ayrılık Sözleri 2018,Ayrılık Sözleri Facebook,Ayrılık Sözleri 2017,Ayrılık Sözleri Kısa,Ayrılık Sözleri Twitter,Ayrılık Sözleri İnstagram,Ayrılık Sözleri 2016,Ayrılık Sözleri Etkileyici,Ayrılık Sözleri Yeni,Ayrılık Sözleri İndir,Ayrılık Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Ayrılık acısı…Çeken bilir ancak onu …Anlatılmaz anlatılamaz..Ama bazı sözler vardır özetler durumu ve insanı rahatlatır.İşte tamda bunun için hazırladık bu sayfamızı sizlere.Ayrılık Sayfamızdaki bu en etkileyici Ayrılık Sözlerini dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Ayrılık Sözleri

— Ben seni bir damla sudan kıskanırken; Meğer sen ne yağmurlarda ıslanmışsın.

— Kader olsam yazılsam alnına.. Yar olsam kazınsam aklına.. Ve “Dua” olsam, dökülsem dilinden.. Sen “Amin” desen, O an kabul olsam.

— Güzelliğin mutluluk değil, düşüncelerimdeki esrarengiz hayalin. Sevgin ise düşüncelerimdeki mutluluk örneğin.

— Hayat yaşamaya değer olsaydı doğarken ağlamazdık. Ve yaşarken temiz kalsaydık ölünce yıkanmazdık.

— ”Gidişinin ardından çok fena yağmur yağdı. Fakat gökyüzü bana mı ağladı, sana mı tükürdü anlamadım.

— Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

— Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı.Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

— Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın?Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?

— En acısını sevgilim en acısını tadayım istedin:

— Çeker gideriz be gülüm kime ne. Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı, gel de dindir bu ıstırabı.

— Geleceği benimle karanlık görüyorsan, umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

— Anlamaz ki seni anlamış olsaydı şimdi yanında olurdu. Uzaklık insanın içindeki yalnızlık da gizlidir. Bir gün herkes gider mi acaba. Evet, sen kalbinde büyüttükçe, onlar da büyürler ve sığamayacaklarını anlayınca giderler.

— Giderek daha çok seviyorum seni demişti. O yüzden gitti demek ki.

— Paslı bir yalnızlıktı avuçlarımda, ardımda bir yürek yükü rüzgar. Ne zaman sevmeye koyulsam, doğrulup çoğaldı ayrılıklar.

— En çok da, en zor zamanımda sana ihtiyacım olan bu sessiz gecelerde terk etmen koydu.

— Fazla abartmayın çünkü yerlere göklere sığdıramadığınız bir gün hoşçakal’a sığacak. Siz siz olun aşkı fazla abartmayın.

— Zaman değilmiş gideni geri getiren, aslında zamanmış, var olanı götüren.

— Kaldır kadehi sevgilim! Varsa şerefine yoksa gidişine. Ben huzur istedim, sen kusur. Şimdi bensiz kudur.

— Elveda dercesine bakan gözlerine eyvallah dercesine çeker giderim be güzelim.

— Ekmeğime hoşçakal sürdün ya sen, ben şimdi ‘aşk’ karınla; sana, ne şiirler yazarım.

— Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim.

— Her şeyin öncesi ve sonrası yalan. Senden önce vardım belki ama senden sonra yokum inan.

— Sevmenin erdemi, aşkın görkemi, mutluluğun gözleri ve seni özlemenin hazzını yaşattın sevgili, yolun açık olsun.

— Canımı acıtan ne biliyor musun “Ben senin mutluluğunu istiyorum” dedi ve aldı gitti.

— Şunu bilmelisin ki ben hava soğuyunca değil, senden soğuyunca üşüdüm. Elveda…

— Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

— Ayrıldık işte her şey dilediğince olsun pişmanlık gözyaşlarına on numaralık gülüşüm koysun.

— Aslında hayat bazılarına kolay, bazılarına zor. Bunun için ayaklarımızın üstünde durmalıyız. Bazen hayaller kurarız ama nafile şimdi hayat bazıları için çok zor. Benim istediğimi ALLAH istemiyorsa sorun bitmiştir.

— Gidişin bir ambulansın siren sesine benziyordu yol vermekten başka çarem kalmadı.

— Sen benim içimde açan bir güldün. Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın…

— Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…

— Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

— Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

— Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yüreğinde en büyük FIRTINAYIM !

— Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Güzelim…

— Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler

— Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

— Bana bir günün yirmi dört saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim.

— Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM