Güzel Sözler,Aşk Sözleri,Anlamlı Sözler,Güzel Mesajlar
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları,Dosta Yılbaşı Mesajları
Sosyal Medyada Paylaş

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları,Dosta Yılbaşı Mesajları

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları.Bu  Yazımızda:Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları nı hazırladık.Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları 2021,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Anlamlı,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Facebook,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Kısa,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Twitter,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları İnstagram,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Etkileyici,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Yeni,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları İndir,Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Paylaş bulacaksınız.

Abiye Doğum Günü Mesajları sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları
Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları

İyi ki varsın arkadaşım, nice yıllara.Yeni Yılın kutlu olsun.

Yeni yılın sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, Yeni Yılın kutlu olsun.

Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Yeni Yılın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

Yeni Yıl sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Canım arkadaşım iyi ki varsın. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yılda seninle olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir yıl başlangıç olsun. Yeni yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin ve duaların kabul olsun. Yeni Yılın kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaş İçin Yılbaşı Mesajları

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Güzel ve Anlamlı Arkadaşa Yeni Yıl Mesajlarını hazırladık.Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Arkadaşa Yeni Yıl Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları
Resimli Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2021

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım Yeni Yılın kutlu olsun.

Yeni yıl sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, Melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Yeni Yılın kutlu olsun

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın ne olur. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Yeni Yılını kutlarım canım arkadaşım.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Yeni Yılın kutlu olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Yeni Yılın kutlu olsun.

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları Uzun

Arkadaşa Yeni Yıl Mesajları
Resimli Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2021

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Yeni Yılın kutlu olsun.

Sevgili arkadaşım; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Yeni Yılın kutlu olsun.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.Yeni Yılın kutlu olsun.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir, derler sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. Yeni Yılın kutlu olsun. . .

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. Yeni Yılın kutlu olsun.

Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman.Yeni Yılın kutlu olsun dostum.

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Yeni Yılın kutlu olsun.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağında ki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. Yeni Yılın kutlu olsun güzel arkadaşım.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Yeni Yılın kutlu olsun canım arkadaşım.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara.Yeni Yılın kutlu olsun.

Dosta Yılbaşı Mesajı

Yılbaşı Sözleri
Resimli Yeni Yıl Kutlama Mesajları 2021

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki varsın Yeni Yılın kutlu olsun arkadaşım.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Yeni Yılın kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; Yeni Yılın kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Yeni Yılın kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun!

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Yeni Yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Yeni Yılın kutlu olsun.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır. Sözsepeti © 2014 - 2021