30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Bu Yazımızda: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Facebook,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları 2017,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Kısa,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Twitter,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları İnstagram,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları 2016,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Etkileyici,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Yeni,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları İndir,30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Paylaş bulacaksınız.

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları hazırladık.Sayfadaki 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

— Zaferlerinin vasıtası yalnız kılıçtan ibaret kalan Bir Millet, bir gün girdiği yerden kovulur, rezil edilir, Sefil ziyaretinde perişan Olur. Öyle milletlerin sefaleti, perişanlığı o kadar Büyük ziyaretinde acı olur ki, esir ziyaretinde mahkûm Kendi memleketinde safra kalabilir.

— Ulusumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü kutluyoruz ettik. Büyük Taarruz Zaferi’nin 90. yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünlere gelmesinde En Büyük paya sahip olan Ulu Önder Atatürk’ü, Tüm şehitlerimizi minnetle saygıyla anıyoruz ettik. [Anonim]

— Süngülerle, silahlarla ettik kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz ettik fen.

— Türk Milleti yaşamış bağımsızlığı ettik bağımsız varolmalarının yegane Koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. Bu millet hicbir zaman hür olmadan yaşamamıştır, yaşayamaz yaşamayacaktır ettik.

— Türkiye Orduları Bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum uluslar ziyaretinde devletler tutsak ettik artık vazgeçilmez Bir reçeteye sahiptirler. Mustafa Kemal’in utkusu, Dünya Için özgürlük bağımsızlık sancağıdır ettik. [Mahatma Ghandi]

— Ay yildizli bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak Üzere Tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları üzücü olsun. Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar. [Anonim]

— Herkesin 30 Ağustos zafer bayramı kutlu. Başta M.Kemal Atatürk olmak Üzere vatanın bağımsızlığı Için savaşıp can veren bütün, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun. Hepsinden Allah olsun rağzı. [Anonim]

— Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK A.Ş. silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, Tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. [Anonim]

— Dönemin şartları İÇERİSİNDE askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün Bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz; birlik beraberliğinden ettik, hürriyet ettik istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta Tüm dünyaya haykırmıştır.

— Hayati olmalıdır ettik zaruri Harp. Hayatı darı tehlikeye maruz kalmayınca harp Bir cinayettir.

— Milletçe sahip oldugumuz vatan sevgisi hürriyet aşkı, dün Olduğu gibi bugun de Mehmetçiğimizin kahramanlık ziyaretinde ziyaretinde cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde Yer alan bu YÜKSEK ruh Şuur onu an ettik, onu saniye canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

— Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki En Büyük adımı olan Büyük Taarruz Zaferinin 90. yıl dönümünde, Mustafa Kemal Atatürk yüce ordumuzun Elde Ettiği zaferi Bir ​​kez daha gururla kutlar, vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi Bir ​​ettik kez daha saygıyla anıyoruz. [Anonim]

— Milletimiz davranışlarında gayretlerinde sarsılmaz Bir bütünlük gösterdiği Için başarılı olmustur.

— Memleketimizi esir etmek istiyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ziyaretinde itimadım Bir dakika olsun sarsılmamıştır.

— Bence, bir millette şerefin, haysiyetin, beka bulabilmesi mutlaka o milletin hürriyet ziyaretinde ziyaretinde insanlığın vücut, ziyaretinde namusun sahip olmasıyle kaimdir istiklâline.

— Boyunca hürriyet tarih Biz Türkler istiklale timsal olmuş Bir milletiz ettik.

— Türk Neferi kaçmaz, kaçmak nedir bilmez. Eger Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz, derhal kabul etmelidir ki ONUN başında bulunan En Büyük kumandan kaçmıştır.

— Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren sürdüren sizsiniz ettik. Siz, almakta Olduğunuz egitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, Düşünce özgürlüğünün en değerli Örneği olacaksınız. Ey yeni kuşak Yükselen! Cumhuriyeti biz kurduk, O’nu yükseltecek yaşatacak sizlersiniz ettik.

— Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu bağımsızlığını ulusumuzun ettik müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 91. yıldönümünü milletçe birlik beraberlik İÇERİSİNDE ettik; Büyük Bir gurur coşkuyla kutluyoruz ettik.

— 30 Ağustos 1922’de kazanılan Büyük Zafer, şanlı milletimizin Eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki Yerini almıştır.

— Gazi Mustafa Kemal’in önderliğinde kazanılan ziyaretinde Kurtuluş Savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli Diğer ETKEN olan bu Büyük Zafer’in ardında milletimizin istiklal hürriyet aşkı ettik; kahraman ordumuzun cesaret fedakarlığı vardır ettik.

— 30 Ağustos Zafer Bayramı, Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı imkb, Başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.

— Anadolu zaferi, tarih arasında Bir millet tarafından tamamen benimsenen Bir Fikrin ne kadar kadir ziyaretinde ne kadar Muhyi Bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

— Hakiki zafer, muharebe meydanlarından muvaffak olmak degil, asıl zaferdeki muvaffakiyetlerin menabilni kuvvetlendirmek, milleti yükseltmektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM