19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Mesajları

95 Yıl önce Cumhuriyetin ilk adımıydı Atatürk’ün Samsun’a attığı.Türk Gençliği 95 Yıldır Atasını unutmadı ve onu gururla ve onurla anmaya devam ediyor.Sayfamızda bu kutlu gün için en güzel mesajları hazırladık .En güzel 19 mayıs 1919 Gençlik ve spor bayramı kutlama mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.Benzersiz en güzel mesajlarımızı facebook ya da twitterdan paylaşabilir, sevdiklerinize sms olarak yollayabilirsiniz.sayfamız hakkında görüş öneri ve yorumlarınızı bekliyoruz.Bize ulaşmak için mailimize ya da sayfalarımızın altında bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz

19 Mayıs Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı 19 Mayıs Mesajlarını hazırladık.19 Mayıs Mesajları Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal 19 Mayıs Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Anlamlı 19 Mayıs Mesajları

Zafer barışın en kısa yoludur…

Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak gençlerimizin en başta gelen görev ve sorumluluğudur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk çocuğu, çok zekisin, bu belli; fakat, zekanı unut, daima çalışkan ol… Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlattığı özgürlük hareketi, tüm yurda yayılmış, milletimizin azim ve kararlılıkla birleşerek giriştiği milli mücadele sonucunda zaferle taçlandırılmıştır.Ulu Önder, Türk gençliğine güvencini her fırsatta dile getirmiş ve kurduğu bağımsız Türkiye Cumhuriyet’ini Türk gençliğine emanet etmiştir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bütün ümidim gençliktedir… Mustafa Kemal Atatürk

“19 Mayıs, bağımsızlığına düşkün Türk milletine vurulmak istenen esaret zincirlerinin parçalama kararlılığının ve Türkiye Cumhuriyet’inin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımının tarihidir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletine ve onun damarlarında akan asil kandaki kudretine güvenerek çıktığı bağımsızlık yolcuğunu bu tarihte başlatmıştır. Bu önemli tarihin 95.Yıl dönümü herkese kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır…

Ulu Önder, Türk gençliğine güvencini her fırsatta dile getirmiş ve kurduğu bağımsız Türkiye Cumhuriyet’ini Türk gençliğine emanet etmiştir. Bugün bizlere düşen görev Avrupa’nın en genç nüfuslu ülkesi olarak dinine, diline, kültürüne bağlı, özgür ve hür düşünceli, toplumdan, dünyadan haberdar, gelişmelere açık gençler yetiştirmek; bu sayede de büyük ülkemizi medeniyetin beşiği haline getirmektir. Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum”

Her kafanın anlamaktan aciz olduğu yüksek bir varlıktır gençlik…Mustafa Kemal Atatürk

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bu anlamlı günü gençlere armağan ederek Türkiye Cumhuriyetini Türk gençliğine emanet etmiştir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır…

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum…

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür…

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının, Samsun’da ilk adımını attığı kurtuluş mücadelesinin 95′inci yılının, büyük bir gurur ve şükranla kutluyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM