10 Kasım Mesajları

10 Kasım Mesajları

Bu Yazımızda: 10 Kasım Mesajları ,10 Kasım Mesajları 2018,10 Kasım Mesajları Facebook,10 Kasım Mesajları2017,10 Kasım Mesajları Kısa,10 Kasım Mesajları Twitter,10 Kasım Mesajları İnstagram,10 Kasım Mesajları 2016,10 Kasım Mesajları Etkileyici,10 Kasım Mesajları Yeni,10 Kasım Mesajları İndir,10 Kasım Mesajları Paylaş bulacaksınız.

10 Kasım Mesajları sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Güzel 10 Kasım Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki 10 Kasım Mesajlarını dilediğiniz gibi whatsapp guruplarınıza gönderebilir;sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

10 Kasım Mesajları

— Atatürk, dünyanın çok nadir yetiştirdiği dâhilerdendir. O, bütün bir tarihin seyrini değiştirmiştir.

— Yüzyılımızda, “olmayacak hiçbir şey yoktur” şeklindeki tarihi gerçeği ispatlayan ilk adam olmuştur.

— Dünya, bu savaş ve barış kahramanı büyük adamın ölümü ile yoksul düşmüştür.

— Atatürk, tarihte, memleketinin en büyük adamlarından biri olarak kalacaktır.

— 10 Kasım 1938 yılının üzerinden 79 yıl geçti. Yıl 2017 aradan geçen bunca zaman sadece özlemimizi biraz daha arttırdı. Çok özledik Atatürk’ü.

— Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

— Unutturamaz seni hiç kimse unutulsak da biz. Her yerde sen her şeyde sen bilmem ki nasıl söylesem. Atam rahat uyu. Emanetini çiğnetmeyiz. Her birimiz Mustafa Kemal’in askerleriyiz.

— Her 10 Kasım’da olduğu gibi bu 10 Kasım’da da Atatürk’e olan bağlılığımızı ve sevgimizi ortak düşünce ve duygularla bir kez daha dile getiriyor, büyük önderimizi özlemle anıyoruz.

— O, benzeri olmayan bir devlet adamı idi. Diktatörlerin tahammül edemediği serbest bir nizamla, demokrasilerin başaramadığı ve başaramayacağı işler yapmıştır. Tarihte böyle adamlar devirlerine kendi adlarını vermişlerdir.

— Büyük adamlar, kuşaklarının başındadır. Türk Milleti’nin başındaki büyük ve dahi Atatürk, politika ve savaş alanlarında yılmayan büyük ve yurtsever bir insandı.

— Ey yüzü gibi kalbi de güzel insan emanetlerine sahip çıkacağımıza söz verirken bir 10 Kasımı daha seni yâd ederek anıyoruz. Seni çok seviyor ve çok özlüyoruz.

— Adını Türk tarihine altın harflerle yazdıran büyük şahsiyet sen Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaksın.

— Atam sen rahat uyu yolcusuyuz biz hürriyetin, Atam sen rahat uyu bekçisiyiz cumhuriyetin.

— Büyük Atatürk! Seni seven ve anlayan bir gençlik her zaman var olacaktır.

— Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk. Her zaman yüreğimiz de yaşayacaksın.

— 10 Kasım sabahı 09.05 bütün sirenler çaldı, bütün gözyaşları aktı, bütün herkes hazırda, sen hiç unutulmazsın çünkü sen Atatürk’sün…

— O büyük insan yalnız Türkiye için değil, bütün doğu milletleri için de en büyük önderdi.

— Türk milletinin eşsiz evladı Atatürk! Sen ebedi istirahatgâhında rahat uyu. “En büyük eserim” dediğin Türkiye Cumhuriyeti bizlere emanettir. Türk Milleti.

— UNUTTURAMAZ! Seni hiç kimse unutulsakta biz. Her yerde sen her şeyde sen bilmem ki nasıl söylesem. ATAM rahat uyu.. Emanetini çiğnetmeyiz. Her birimiz Mustafa Kemal’in askerleriyiz.

— Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk. Her zaman yüreğimiz de yaşayacaksın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM